Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grandiozinis mapp darbas. Visas miestas (naujas).


0verW1ng

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tu čia šeip map'ini ar kursi su šiuo dalyku gm'ą? Ar parduosi šitą map? Man įdomu nes nežinau koks LT servas būtų su nuosavu miestu. Žiūrėk, kad neatsibostu. Kantrybes ir nesinervuoti. :D

-- 02 Sau 2012, 22:17 --

O tu čia šeip map'ini ar kursi su šiuo dalyku gm'ą? Ar parduosi šitą map? Man įdomu nes nežinau koks LT servas būtų su nuosavu miestu. Žiūrėk, kad neatsibostu. Kantrybes ir nesinervuoti. :D

Dėja nelabai sukursi taip, kadangi mašinos kris ir t.t, nera tvirtas pagrindas, nebent šaldyt mašinas eitu ar panašu šuda daryt, bet tikrai ne naujokui ant skriptinimo tai daryti, o profui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 95
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

O tu čia šeip map'ini ar kursi su šiuo dalyku gm'ą? Ar parduosi šitą map? Man įdomu nes nežinau koks LT servas būtų su nuosavu miestu. Žiūrėk, kad neatsibostu. Kantrybes ir nesinervuoti. :D

-- 02 Sau 2012, 22:17 --

O tu čia šeip map'ini ar kursi su šiuo dalyku gm'ą? Ar parduosi šitą map? Man įdomu nes nežinau koks LT servas būtų su nuosavu miestu. Žiūrėk, kad neatsibostu. Kantrybes ir nesinervuoti. :D

Dėja nelabai sukursi taip, kadangi mašinos kris ir t.t, nera tvirtas pagrindas, nebent šaldyt mašinas eitu ar panašu šuda daryt, bet tikrai ne naujokui ant skriptinimo tai daryti, o profui...

Apie tai galvojau. Iš tikrųjų, net nesu tikras, ar kasnors bus toks geras skripteris, kokio reiktų tokiam projektui. Kai mapp'e jau bus bent keli darbai, daug vietų, pradėsiu mąstyti apie serverį, tačiau dabar - tai tik teorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai šaunuolis esi, kad pasiryžai tokį DIDELĮ darbą padaryti. Dar Tau čia tik pradžią tėra, bet jeigu turėsi noro ir ryžto, manau pavyks užbaigti šitą tikrai GRANDIOŽINĮ map`ą. Na ką, belieka palinkėti didžiausios sekmė, ištvermės ir žiūrėk Tu Man, nebandyk nebaigti šito darbo! ;) DIDŽIAUSIOS SEMĖS nuo `n1keFIT! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko naujo. :) Sudėti ant oro keliai pritaikyti vienas kitam prie kelio garažai ir ant jų pastatai. O kur tas video tai ten jau osum. :D

Nu jei dar nepastebėjai, tai jis dar tik kuria šitą darbą...

Nu atsiprašau. Nemaniau, kad sulauksiu tokio komentaro. Paprašyčiau padaryt kažką panašaus, rimtai, žmogau, sunervinai.

Aš iš youtube video prisigaudyt irgi galiu. Čia tik pati pradžia. NEPATINKA - SLYSK LAUK. Roger?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko naujo. :) Sudėti ant oro keliai pritaikyti vienas kitam prie kelio garažai ir ant jų pastatai. O kur tas video tai ten jau osum. :D

Nu jei dar nepastebėjai, tai jis dar tik kuria šitą darbą...

Nu atsiprašau. Nemaniau, kad sulauksiu tokio komentaro. Paprašyčiau padaryt kažką panašaus, rimtai, žmogau, sunervinai.

Aš iš youtube video prisigaudyt irgi galiu. Čia tik pati pradžia. NEPATINKA - SLYSK LAUK. Roger?

Nestovėčiau projekte padaryčiau. Susilaukei kritikos ir jau veji lauk? Lauki tik gerų komentarų? Pripažink ir pats jog daug darbo čia neidėjai nebent esi naujas mappinime.

-- 06 Sau 2012, 12:58 --

1bd20713587b820e6e5156728f7903fb589.jpg

5min darbas. Kas liko pas tave dar 1 h. Padaryčiau bet kaip minėjau nėra laiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nelaukiu vien gerų komentarų. Esmė tame, kad tu kopijuoji idėja. Idėjos šiais lakais labai svarbu dalykas, jų įgyvendinimas net mažiau vertingas, nei pačios jos. Pats idėją sugalvojau tikrai ne iš youtube, tik vėliau Hsb parodė, kad jau buvo toks. Man neįdomu kiek tu laiko darei. Tiesiog, nepatinka - valink. Šitoj temoj aš nerodau savęs kaip super mapperio kažkokio, toks ir nesu. Tiesiog čia laukiu žmonių idėjų, pasiūlymų ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko naujo. :) Sudėti ant oro keliai pritaikyti vienas kitam prie kelio garažai ir ant jų pastatai. O kur tas video tai ten jau osum. :D

Nu jei dar nepastebėjai, tai jis dar tik kuria šitą darbą...

Nu atsiprašau. Nemaniau, kad sulauksiu tokio komentaro. Paprašyčiau padaryt kažką panašaus, rimtai, žmogau, sunervinai.

Aš iš youtube video prisigaudyt irgi galiu. Čia tik pati pradžia. NEPATINKA - SLYSK LAUK. Roger?

Nestovėčiau projekte padaryčiau. Susilaukei kritikos ir jau veji lauk? Lauki tik gerų komentarų? Pripažink ir pats jog daug darbo čia neidėjai nebent esi naujas mappinime.

-- 06 Sau 2012, 12:58 --

1bd20713587b820e6e5156728f7903fb589.jpg

5min darbas. Kas liko pas tave dar 1 h. Padaryčiau bet kaip minėjau nėra laiko

Pize tu mano dievaitis :oho::oho:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pize tu mano dievaitis :oho::oho:

Kaip ir tu mano. :lok:

-- 06 Sau 2012, 14:26 --

Aš nelaukiu vien gerų komentarų. Esmė tame, kad tu kopijuoji idėja. Idėjos šiais lakais labai svarbu dalykas, jų įgyvendinimas net mažiau vertingas, nei pačios jos. Pats idėją sugalvojau tikrai ne iš youtube, tik vėliau Hsb parodė, kad jau buvo toks. Man neįdomu kiek tu laiko darei. Tiesiog, nepatinka - valink. Šitoj temoj aš nerodau savęs kaip super mapperio kažkokio, toks ir nesu. Tiesiog čia laukiu žmonių idėjų, pasiūlymų ir t.t.

Bandyk taikyt viską ne ant oro, o ant žemės pagrindo. Jokių idėjų aš nesisavinu. Ir ne tai varinėt manęs. ;) Kur noriu ten ir būnu. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau... Jusų abiejų mappinimo lygis vienodas (gan aukštas sakyčiau ;D ), dėl to ir pykstatės čia, aš asmeniškai parodyčiau kaip reik sumapint miestą- bet kad neturiu laiko net gyvenamąjį kvartalą sumapint :|

Žodžiu ką norėjau pasakyt šiuo postu?- ogi tai, kad nustokit čia ėstis ir geriau patarkit. :liux:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau... Jusų abiejų mappinimo lygis vienodas (gan aukštas sakyčiau ;D ), dėl to ir pykstatės čia, aš asmeniškai parodyčiau kaip reik sumapint miestą- bet kad neturiu laiko net gyvenamąjį kvartalą sumapint :|

Žodžiu ką norėjau pasakyt šiuo postu?- ogi tai, kad nustokit čia ėstis ir geriau patarkit. :liux:

Protingi žodžiai. Būčiau įkėlęs atnaujinimą, bet jau užbaiginėjant pc restartavosi.. Kažkaip nebuvo minties išsisaugoti, gal dar padarysiu per šiandien, nors nemanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko tau nesigaus....Ne koks tu maperis

Va Nimas gali mappinti o ne tu :D

Tu slepkis po lapais arbu kai spirsiu viena tai iskrisi tikrai po lapais nes dapisai visus šio forumo narius , malalietka... Kaip sako vienas žmogus MAILIUS esi.

o dėl mappinimo sekmes, patiko to čiuvo kuris per 5min padare ten :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...