Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Supergames.LT awards Autumn 2011


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 50
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Jums tik medaliai ir tik galvoje.... tokia logika: „Kuo daugiau medalių turiu, tuo šušresnis už kitus esu“.

Nu tu tai cia nusisneki tai kam isvis te medaliai yra cia? tai jeigu nepatinka tau kaskas tai rasyk adminui kad isimtu tuos medalius ir pasibaigs kalebejimas apie juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jums tik medaliai ir tik galvoje.... tokia logika: „Kuo daugiau medalių turiu, tuo šušresnis už kitus esu“.

Nu tu tai cia nusisneki tai kam isvis te medaliai yra cia? tai jeigu nepatinka tau kaskas tai rasyk adminui kad isimtu tuos medalius ir pasibaigs kalebejimas apie juos.

Taigi sakė, kad bus padaryti userbar'ai ar kas ten tokie visu sričių nugalėtojams, tai ir galėsite užsidėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jums tik medaliai ir tik galvoje.... tokia logika: „Kuo daugiau medalių turiu, tuo šušresnis už kitus esu“.

Nu tu tai cia nusisneki tai kam isvis te medaliai yra cia? tai jeigu nepatinka tau kaskas tai rasyk adminui kad isimtu tuos medalius ir pasibaigs kalebejimas apie juos.

Taigi sakė, kad bus padaryti userbar'ai ar kas ten tokie visu sričių nugalėtojams, tai ir galėsite užsidėt.

Tai cia nieko gero nera. kekvienas juos gali pasidaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

estylO, wth? O pats nedingtum? Nuimtų pranešimus ir viską ką turėjai? Ir tu vėl varytum? omaigash.. :D

P.S: Sveikinu nugalėtojus, bet čia yra keletą išvardintų narių, kurie nenusipelnė to dalyko. :)

Nedingčiau, bet vistiek geriau kai kažko daugiau turi, bėje manęs nepažysti, kad galėtum drąsiai sakyti, jeigu panaikintų viską ką minėjau ir aš dingčiau :/. Dėje :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...