Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal reikėtų moderatorių?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Klausyk "avigalvi" kiekvienas turi savo nuomone ir turi teise būt išklausytas patinka tau tai ar ne.

Aš savo nuomone pasakiau tikrai nesiruošiu teršti forumo tokiomis nesąmonėmis. Tad "PASOL"

Atsirado čia "pizdukas", jau aZT buvo užknisęs, dabar tu? Nori + rep? Gausi -rep :angry:

Ką tu čia nusišneki su savo tuo -Rep?

Niekas čia nieko neužknisa nebegalima jau savo nuomones pasakyt?

Žodžiu nebesikišu į šitą "makalyne" nes jaučiu,kad vienas kitam niekada nenusileisim

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau, kad jų reikia... Yra tie keli ir užtenka, nes dabar tik jiems reikia žiūrėti ar kas neįžeidinėja lankytojų, nereklamuoja kokios svetainės ar dar ko... Čia nėra tiek daug darbo, nes double-post'ų kaip ir nebėra, keiksmažodžius daugmaž pakeičia (bent daugelį jų)... Tai kam dar tų (moderatorių)? :rolleyes:

Pritariu, darbo galima sakyti išvis nėra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl gi ne a? B)

Davai aš surengiu moderatorių atranką.

Nesvarbu didelis tu ar mažas, jaunas ar senas, kreivas ar tiesus, daug nusimanai apie žaidimus ar ne, jeigu nori tapti moderatoriumi parašyk man asmeninę žinutę su: a.) trumpu savo aprašymu b.) kokių privalumų tu turi ko kiti neturi c.) kodėl nori būti moderatoriumi.

Atranka bus griežtas, nes darbo forume nėra daug, todėl jeigu bus išrinktas naujas moderatorius, jis turi būti vertas moderatoriaus statuso. Palauksiu iki savaitgalio, gal kai kurių dar ko nors paklausinėsiu, gal ką nors liepsiu padaryti ir pažiūrėsim ar yra naujų moderatorių. Savaitgalį arba po jo parašysiu kokie rezultatai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kokių privalumų tu turi ko kiti neturi - kaip čia suprasti?

Kokių tavo manymu tu turi privalumų (pliusų), ko kiti neturi.

Seni bus šalinami ar ne? ;]

Jeigu nieko neprisidirbs iki to laiko - ne. O jeigu kas nori atsisakyti moderatoriaus statuso, tai bet kada gali man parašyti AŽ ir viską draugiškai sutvarkysim. Jeigu išėjimas bus savo noru, tada manau būtų galima dar ir į kokią draugų grupę priimti, na o jeigu jis šalinamas už neaktyvumą, tada negauna nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

seip noreciau is dalies pats pasisiulyti kiekviena diena uzsuku bent po 4kartusi foruma ir parasau po 10zinuciu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...