Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reik pagalbos del FUEL geimo=100lt,+rep


Res_Don

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tai vat iskilo problemele...parsisiunciau kiek zinau didziausia pasaulyje geima,su masinom...pradejau lost rodos visai fainiai,jokiu sisteminiu problemu grafikos lagu ir t.t. nera...bet negaliu daryt save ir nesidaro autosave taigi game gaunasi beprasmiskas,norisi nauju masinu,aprangu,trasu t.t... tai vat kas man suras koki faila patcha cracka ar *Myliu SuperGames.lt* ka tuodu +rep ir 100frm lt bet man reik kad eitu daryt save

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as jau bandziau kurt windows live acc,sukuriau ta acc bet ten man atrodo ne tas,ten windows live messenger dar viena angliska posta skaiciau kitam forume tai raso kazka tokio jai gerai pamenu:ysiinstalini koki kita games for windows live game susikuri offline acc ir tipo veiks,o as esu zalias su tuo windows live,galit gal linka duot kur ta windows live gaut?nes krc del tu seivu parsisiunciau halo 2 geima kad susikurt ta offline acc...o halo 2 tik vistai :D...grj duokit linka kur gaut windows live offline acc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ka,marine gerai sake,kadangi dar stengesi duosiu 150lt,ir rep db isejo viska padaryt,mano gta 4 ir fuel buvo blogi :D parsisiunciau fuel razor 1911 tai ejo prisijungt prie offline acc ir dar gta 4 ant windows sp2 veikia,nors apsigalvojau,duodu 200lt ir +rep :D

-- Papildyta --

dar kyla klausimas,kaip lockint tema?nesu lockines...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...