Ši skiltis yra Klausimams ir pasiūlymams SuperGames.lt forumui!
Mokinukas

cs.Labusai.com

Recommended Posts

Siulau sukurt cs.labusai.com ten galetu but, CSDM , ZM , Surf , Publik ... :) lauksiu atsakimu

Butu gerai, jei kas sukurtu. Butu geriausiai Public Serveris.

Ir beto kazkada budavo cs.Labusai.com Serveris, jei neklystu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Siulau sukurt cs.labusai.com ten galetu but, CSDM , ZM , Surf , Publik ... :) lauksiu atsakimu

Butu gerai, jei kas sukurtu. Butu geriausiai Public Serveris.

Ir beto kazkada budavo cs.Labusai.com Serveris, jei neklystu.

buvo, bet ten gai*dys ne servas buvo.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Per visa labusai gyvavymo laika buvo 3 kartsu serveriai ir neviena kart o gal pirma nepamenu bet zn kad lagai visiem po 150 budavo tai kad ner kam laikyt nebeint kazkas vps paaukotu...

Dalintis šį pranešimą

Adresą cs.labusai.com duodu, kas norit ant jūsų serverio, netgi galiu padaryti ir css.labusai.com, ir cs1.labusai.com, cs2.labusai.com arba ir kitiems žaidimams skirtų samp.labusai.com arba kokį tik sugalvosite, bet serverį susikuriate patys ir patys jį administruojat.

AŠ DUODU TIK ADRESĄ.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

tai gal bendrai tada vps :D?kaip nors gaunam ;)

Dalintis šį pranešimą

Na aš galėčiau laikyti serverį. Bet negarantuoju,kad visas dienas bus on. Išvykes busiu ar kažkas panašaus. Dominus. Parašyk man į pm. Galvosim ką daryti. Veliau aktyvus labusai.com nariai gaus serveryje vipus. O tokiems kaip Pukyxxx,Marine uzai. Mano kompiuteris geras. Ir internetas Šviesolaidis. Tik reikėtų,kad kas nors hostą laikytų. Ten galėsim serverio failiukus dėti. Kas nori prisidėti prie gero cs serverio parašote man į pm.

Dalintis šį pranešimą

Hostingą galėčiau nupirkti. O dėl serverių, tai manau gali būti ir keli serveriai, sakykit savo adresus kas norit į AŽ: pavadinimas.labusai.com. Jeigu viskas vyks neblogai laikui bėgant padarysim puslapiuką kur bus surašyti visi labusai.com serveriai, bus pateikiama info apie serverį: statusas, žaidėjai, IPas, mapas.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Dominus, pastebėjimas jeigu jau raso tai imk skyneto vartotojus, o nezebrinius kaip anksciau ateini i serveri ir visiems po 180lago taj zn...

Dalintis šį pranešimą

Dominus, pastebėjimas jeigu jau raso tai imk skyneto vartotojus, o nezebrinius kaip anksciau ateini i serveri ir visiems po 180lago taj zn...
jei bazinis arba optimalus tai aišku lagas belenkoks. pas mane šviesolaidinis netas tai daug žaidėjų patrauktų.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele