Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Klausimai ir jų atsakymai“


DXRKSIDE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 78
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

GaNkster, manau sutvarkys tai Administratorius, lyg ir jisai mato kas kaip pervedė, praneš bugerį, ir nuims Administratorius, aš taip manau.

lukonic, kas kažkiek laiko kiek žinau prarandi įspėjimus, po mėn. man atrodo, tad tau neverta gauti ban'ą, manau. Palauk ir turėtų nusiimti, o jeigu nenusiims po 1 mėn. tai rašyk tada Aurimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tarkim buvo čia toks spameris, kuris visiems FLT siuntinėdavo tarp jų ir man. Tai aš jam atgal persiunčiu viską. O kas bus tiems nariams kurie pasiliko forumo litus?

Kaltas tas , kas bugino. 1 Asmuo prisipažino pats "lukonlic" kažkoks.

Ar gali atsikratyti įspėjimu? pvz jį turi jau ilgai lb ir negali dalyvaut eventuose visokiuose. Tai arba dar įspėjimų užsiraut, baną atsedėt ir tadą jau dalyvaut, ar galima kaikaip atsikratyti tais įspėjimais?

Į šį klausimą jau buvo atsakytą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausima apie forumos postus pvz.: Buna ligiai 50pranėšimai Naujokas ten pvz noriu sužinot visus postus Ligius ? ? Kokiu ju yra ir kiek ?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

ar moderatoriai gali man pateikti Cabexxx el. paštą? Nes esu nukentėjęs nuo jo, ir noriu, kad jis gautų pelnytą bausmę. Taigi noriu, kad jis būtų užblokuotas Travian žaidime, nes į Travianą jam siunčiau sms, už hostą (kurio negavau), ir Travian administracija prašo pateikti nors vieną iš šių dalykų. IP adresą iš kurio jungiamasi, Email, arba vartotojo nick. Taigi ar sulauksiu pagalbos? Nes man šių duomenų prireiks ir toliau, nes eisiu ir iki policijos jeigu jis nesiteiks su manim bendradarbiauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

ar moderatoriai gali man pateikti Cabexxx el. paštą? Nes esu nukentėjęs nuo jo, ir noriu, kad jis gautų pelnytą bausmę. Taigi noriu, kad jis būtų užblokuotas Travian žaidime, nes į Travianą jam siunčiau sms, už hostą (kurio negavau), ir Travian administracija prašo pateikti nors vieną iš šių dalykų. IP adresą iš kurio jungiamasi, Email, arba vartotojo nick. Taigi ar sulauksiu pagalbos? Nes man šių duomenų prireiks ir toliau, nes eisiu ir iki policijos jeigu jis nesiteiks su manim bendradarbiauti.

Kartais ne jie tai turetu zinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Valdai ką čia dirbi DD čia ne aš buginau, o man kažkoks *Myliu SuperGames.lt* atsiuntė tuos flt, Flooderis ar koks ten jo nick... Aš db bane sedžiu DDD aš tau atiduot noriu nes čia buginti flt bet ne aš juos buginau

pažėk mano sąskaitas kažkoks atsiuntes man 5k flt...

Nu tu gi pats pareši - štai imk, čia buginti FLT. Nu dėkui, blogai kad bugini, užbloavau acc. :)

Turiu klausima apie forumos postus pvz.: Buna ligiai 50pranėšimai Naujokas ten pvz noriu sužinot visus postus Ligius ? ? Kokiu ju yra ir kiek ?:D

Tiksliai visų nežinau, bet yra :

dalyvis , Dažnas dalyvis (-ė) ,Užkietėjęs dalyvis (-ė) ,Mylimas dalyvis (-ė) , Anderbosas (-ė) , Anderbosas (-ė).

Sveiki,

ar moderatoriai gali man pateikti Cabexxx el. paštą? Nes esu nukentėjęs nuo jo, ir noriu, kad jis gautų pelnytą bausmę. Taigi noriu, kad jis būtų užblokuotas Travian žaidime, nes į Travianą jam siunčiau sms, už hostą (kurio negavau), ir Travian administracija prašo pateikti nors vieną iš šių dalykų. IP adresą iš kurio jungiamasi, Email, arba vartotojo nick. Taigi ar sulauksiu pagalbos? Nes man šių duomenų prireiks ir toliau, nes eisiu ir iki policijos jeigu jis nesiteiks su manim bendradarbiauti.

Jeigu tai nutiko šiame forume//šio forumo temose. Prašau rašyti AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausima apie forumos postus pvz.: Buna ligiai 50pranėšimai Naujokas ten pvz noriu sužinot visus postus Ligius ? ? Kokiu ju yra ir kiek ?

Tiksliai visų nežinau, bet yra :
dalyvis , Dažnas dalyvis (-ė) ,Užkietėjęs dalyvis (-ė) ,Mylimas dalyvis (-ė) , Anderbosas (-ė) , Anderbosas (-ė).

O tai kiek pustu reikia surink kad butum jeis :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausima apie forumos postus pvz.: Buna ligiai 50pranėšimai Naujokas ten pvz noriu sužinot visus postus Ligius ? ? Kokiu ju yra ir kiek ?

Tiksliai visų nežinau, bet yra :
dalyvis , Dažnas dalyvis (-ė) ,Užkietėjęs dalyvis (-ė) ,Mylimas dalyvis (-ė) , Anderbosas (-ė) , Anderbosas (-ė).

O tai kiek pustu reikia surink kad butum jeis :?

Daug. Rink rink ir sužinosi ;) Temos gi nėra , kur viskas būtų surašytą - čia jūsų malonumui.

Ne nu tigi sakau kad kažkoks idiotas atsiuntė juos man. Tai aš tau atidaviau. Tai todėl kad dar atidaviau o ne pasilikau tai dar reikia ban dėt? ne nu...

Tu gi rašei , BUGINTI FLT. Tai taip išeina - tavo. Šitas klausimas uždaromas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas: jeigu moderatorius,uzdetu kokiem nariu ispejima bet tas ispejimas isvis ne jam ka mazdauk tas zmogus turetu daryti,rasyti adminui ar kitam moderatoriu? nes tikrai buna kad ne vienas zmogus yra gaves ispejima is lenpos ir t.t. nes jau man taip buwo su vienu zmogum ir gavau ban,ir niekas nieko nedare,net kuria tema o kiti moderatoriai ejo uz kita moderatoriu ir vsio nieko jam nebuwo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas: jeigu moderatorius,uzdetu kokiem nariu ispejima bet tas ispejimas isvis ne jam ka mazdauk tas zmogus turetu daryti,rasyti adminui ar kitam moderatoriu? nes tikrai buna kad ne vienas zmogus yra gaves ispejima is lenpos ir t.t. nes jau man taip buwo su vienu zmogum ir gavau ban,ir niekas nieko nedare,net kuria tema o kiti moderatoriai ejo uz kita moderatoriu ir vsio nieko jam nebuwo.

Jeigu įspėjimas užsideda netyčia , ar panašiai. Rašyti Vyr.Moderatoriam arba administratoriui.

O jeigu įspėjimas tikrai skirtas jam, per visą karijerą - yra buvę vienetai , kad apsiriktų moderatoriai.. O šiaip kreipkitės, jeigu esate nepatenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BET TU :kuku: AR KAS TAU? PARAŠIAU KAD BUGINTI FLT ČIA, BET NERAŠIAU KAD NEI MANO, JEI KO KITO. GALEJEI PARAŠYT KIENO ČIA FLT NE IŠKART ĮPISO(pist nėra keiksmažodis, o pnš kaip ištiktukas tad chill out kidz.) BANĄ NK NET NEKLAUSES. AŠ TAU SAKAU ČIA FLOODERIO FLT EIK SĄSKAITAS PAŽĖT JEI NETIKI.

-- Papildyta --

Rašyk administratoriui, jeigu per klaidą gavai įspėjimą, bet patariu visada pasiaiškinti su moderatoriumi kuris davė įspėjimą, už ką jisai davė. :)

Taip ir padarysiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl forumus lėtai veikia ?: | Nes šiand ijungi supergames.lt ir man kažkur 10min nepaleido paskiau paleidžia mhh idomu ko taip lagina ar forumos čia kažkas yra kodėl čia taip yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...