Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 78
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Na aš paklausiu Pvz: Parašai pranešimą, ir po kiek minučių galima rašyti kitą, kad nesiskaitytu Flood? :)

Laukiu Atsakymo :rolleyes:

Na ka galiu pasakyti jai niekas neatrašys į tavo pranešima atsakymo tai rodys *Papildyta* ar kaip ten tai nesiskaitys floodas, bet jeigu tu gausi atsakyma ir tu rašysi kas 2 min beleka tai skaitysis flood'as.

P.S Jai atsakinėsi normaliai į klausimus, bet kas 2 min tai čia nesiskaitys flood'as

Jai nesupratai įsiskaityk.

-- Papildyta --

Jai vistiek nesupratai kurios nors vietos rašyk.

Palau nu žėk jai taip bus

atmazas` Sveikas galite padėti?

Vhil taip žinoma rašyk.

atmazas` iš kur galima parsisiusti gta san andreas.

Vhil torrent.lt

--Papildyta--

linkomanija.net

--Papildyta--

zmule.

Nu aišku šiap būtų geriau, kad tu tiesiog pakeistum pranešima ir parašytum, bet šioka tokia išimtis yra tai gali papildyti.

P.S šitaip nedaryk kaip šis vartotojas

Agis: Sveikas, jeigu dar tema aktyvi ir darai GFX darbus uz FLT tai gal galetum? Duosiu 50FLT jei tinka padaryk avatara su kokiu 3paveiksleliu Ok? Dekui is anksto

Agis:Sveikas, jeigu dar tema aktyvi ir darai GFX darbus uz FLT tai gal galetum? Duosiu 50FLT jei tinka padaryk avatara su kokiu 3paveiksleliu Ok? Dekui is anksto

Agis:Sveikas, jeigu dar tema aktyvi ir darai GFX darbus uz FLT tai gal galetum? Duosiu 50FLT jei tinka padaryk avatara su kokiu 3paveiksleliu Ok? Dekui is anksto

Agis:Sveikas, jeigu dar tema aktyvi ir darai GFX darbus uz FLT tai gal galetum? Duosiu 50FLT jei tinka padaryk avatara su kokiu 3paveiksleliu Ok? Dekui is anksto

Ir dar negali daryti taip

Vhil:Sveikas gali padėt.

Vhil:Reikia pagalbos su game.

Vhil:T.y su san andreas.

My question is :

Ar galima reklamuoti savus pagalbos forumus/supportus šiame forume?

Na taip, savus, pavyzdžiui http://pagalba.ql.lt, trinsi postą dbr dėl to? Aš su šiuo forumu tikrai nesivaržysiu. : D

Tiesiog norėjau sukurti kažką, ko nebuvau kūręs.

O ka daryt su tokais debilais kjp pigis(ar koks ten jo nick) kuris ta savo gaidy web flodina ir flodina

Pirmas patarimas nesikeik, o antras duok nors viena pranešima jo ir viskas bus ištrinta.

http://www.supergames.lt/slamstas/gauk-50-flt-uz-paspaudima-t69267.html

Normalu cia?

Ne. Jų temų buvo daug , dauguma pašalinau , gal dar liko.

Ačiū į kišenę nedėsi , ane ?

PATARIU

http://www.supergames.lt/naujienos/kaip-reikia-raportuoti-t41635.html

Daug daugiau šansų tapti moderatoriais, o rinkti postus ir parašyti temoje : Tu nesveikas , tu toks, ne ten tema , tas negerai. Yra kvaila , geriau raportuokite - taip nors padėsite.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...