Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

cTrL | sT- | BeSt | s!cK


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 81
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

gavai bazara nuo instruction ir patylek...beto instruction zjbs yra apie zaidimus apraso ir protingai galvoja,ne kjp tu ^^...
o galvoji tu čia protingai galvoji ? :D nžn man vienas žmogus rašė kad atsiprašyčiau neviešinsiu to žmogaus, tai vnž atsiprašau kad ant tavęs bereikalo užsipuoliau,nžn ar tu priimsi mano atsiprašymą,bet to pukysxxx'o nežadu jo atsiprašynet,man ir be jo yra problemų..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gavai bazara nuo instruction ir patylek...beto instruction zjbs yra apie zaidimus apraso ir protingai galvoja,ne kjp tu ^^...
o galvoji tu čia protingai galvoji ? :D nžn man vienas žmogus rašė kad atsiprašyčiau neviešinsiu to žmogaus, tai vnž atsiprašau kad ant tavęs bereikalo užsipuoliau,nžn ar tu priimsi mano atsiprašymą,bet to pukysxxx'o nežadu jo atsiprašynet,man ir be jo yra problemų..

Nepriimčiau ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gavai bazara nuo instruction ir patylek...beto instruction zjbs yra apie zaidimus apraso ir protingai galvoja,ne kjp tu ^^...
o galvoji tu čia protingai galvoji ? :D nžn man vienas žmogus rašė kad atsiprašyčiau neviešinsiu to žmogaus, tai vnž atsiprašau kad ant tavęs bereikalo užsipuoliau,nžn ar tu priimsi mano atsiprašymą,bet to pukysxxx'o nežadu jo atsiprašynet,man ir be jo yra problemų..

Nepriimčiau ;]

malonėk nesikišt, ne tavo reikalas, jis sprendžia o ne tu..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gavai bazara nuo instruction ir patylek...beto instruction zjbs yra apie zaidimus apraso ir protingai galvoja,ne kjp tu ^^...
o galvoji tu čia protingai galvoji ? :D nžn man vienas žmogus rašė kad atsiprašyčiau neviešinsiu to žmogaus, tai vnž atsiprašau kad ant tavęs bereikalo užsipuoliau,nžn ar tu priimsi mano atsiprašymą,bet to pukysxxx'o nežadu jo atsiprašynet,man ir be jo yra problemų..

Nepriimčiau ;]

malonėk nesikišt, ne tavo reikalas, jis sprendžia o ne tu..

Malonėk man neaiškinti gerai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonėk man neaiškinti gerai ?
mielasis,įdomu prie ko čia tu, jei čia rašai, jei tu čia ne prie ko ? aš tau čia patarimą daviau,kad nesikištum,nes tarp mūsų su dnc123 čia neturėtum būti..

Nuo kada toks rimtas pasidarei, bandai kažką primest, tipo ne vaiką ar ką? Taip stūmei juodai ant dnc123, o dabar jau rimtą vaidini. Ir kas tave taip pakeitė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonėk man neaiškinti gerai ?
mielasis,įdomu prie ko čia tu, jei čia rašai, jei tu čia ne prie ko ? aš tau čia patarimą daviau,kad nesikištum,nes tarp mūsų su dnc123 čia neturėtum būti..

Nuo kada toks rimtas pasidarei, bandai kažką primest, tipo ne vaiką ar ką? Taip stūmei juodai ant dnc123, o dabar jau rimtą vaidini. Ir kas tave taip pakeitė?

"tipo ne vaiką ar ką? jei nežinojai,aš nesu vaikas,o kas mane pakeitė, nesvarbu ;] "stūmei juodai ant dnc123" - aš stumiau per klaidą, todėl ir bandau atsiprašyt, tik nežinau ar jis priims mano atsiprašymą.. 3cisSs - tu žiūriu čia pradedi advokatauti, tai gal malonėk nebe advokatauti gerai ? advokatas matai atsirado.. čia tau neteismas, kad advokataut..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasižiurėk kada rašyta. Aburiginėli tu ;D
e kebabas,ramink bazara, issisokelis

- Nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti.

_________________________________________________________________

Ace tipo kietas atėjai visus apvartej ir vsio ? Ne. Taip nebus. Jei taip ir toliau tai liksi viso gyvenimo priešu. :angry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...