Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

cTrL | sT- | BeSt | s!cK


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 81
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

dnc123 idomu kas tave cia ciulbino ? irgi spammeris nori tapti kaip pukysxxx ?

1.tu rasai visiskai ne y tema...

2.kur noriu ten rasau,tu man neuzhdrausi...

3.toks debilas nesupras kas cia spameriai kas ne,gali kurt atskira tema del shitu nesamoniu,nes ish shalies,bent kjp man atrodo tj tjp debiliskai atrodo shitos nesamones...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123 idomu kas tave cia ciulbino ? irgi spammeris nori tapti kaip pukysxxx ?

1.tu rasai visiskai ne y tema...

2.kur noriu ten rasau,tu man neuzhdrausi...

3.toks debilas nesupras kas cia spameriai kas ne,gali kurt atskira tema del shitu nesamoniu,nes ish shalies,bent kjp man atrodo tj tjp debiliskai atrodo shitos nesamones...

debilas ane .. ? tu man rodos esi cia debiliskiausias, tau tik tarp koju debilai, vaikas esi, dar tau cia negalima, cia nuo 14 m o tau dar tik 11 m, tikriausiai trauma esi gaves, ismete gal tave is ranku ar ka? apie avatara tai patylesiu, zilitono laiku, vaizdas kaip is zilitono.. :D ctrl, prie ko cia hostingas ? nepatinka neskaityk.. mums gerai ir cia, galim jus abu ir pukysxxx papizdavot..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123 idomu kas tave cia ciulbino ? irgi spammeris nori tapti kaip pukysxxx ?

1.tu rasai visiskai ne y tema...

2.kur noriu ten rasau,tu man neuzhdrausi...

3.toks debilas nesupras kas cia spameriai kas ne,gali kurt atskira tema del shitu nesamoniu,nes ish shalies,bent kjp man atrodo tj tjp debiliskai atrodo shitos nesamones...

debilas ane .. ? tu man rodos esi cia debiliskiausias, tau tik tarp koju debilai, vaikas esi, dar tau cia negalima, cia nuo 14 m o tau dar tik 11 m, tikriausiai trauma esi gaves, ismete gal tave is ranku ar ka? apie avatara tai patylesiu, zilitono laiku, vaizdas kaip is zilitono.. :D ctrl, prie ko cia hostingas ? nepatinka neskaityk.. mums gerai ir cia, galim jus abu ir pukysxxx papizdavot..

man gaila taves :cry::cry: ...masto kjp koks 5metis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ace kiek tau metu? Tu ką šeimos neturi, kad čia poruojies, peršies į sūnus? Vargšelis, ir dar nepatinka jam mat kitų kritika - tu esi SILPNAS, nes nemoki pralaimėt, pasiduodi į kritika. Matos, kad dar pievinė pelė esi, kuri nesurado savo tikslo šiam gyvenime. Ir jei tu nori kibt prie kitų žmonių, tai kibk prie manęs, man įdomu, į tokius silpnavalius pažiūrėt, pasijuokt, kurie bando savo leksikonu užvartyt INTERNETE. Tokie kaip tu tik už laido moka kažką pasakyt, o kai in-real tai pradedama net ir mikčioti "la-la-ba-s-s" , Bet ką tau čia sakyt, tas pats kaip dramblį išmokit skraidyt. Ir dar vienas dalykas - žiūrėk tiesai į akis. Tu slėpies ir nepripažįsti, kad tu ištikrųjų nusišneki. Nors kitą vertus, forume visada būna vienas juokdarys, todėl tavo žygdarbiai žiūrimi į juoka, o ne kaip į rimtą dalyką - gali toliau juokint forumą, arba užtilt, bent tiek pasirodysi protingesnis. Beto šita foruma reiktų padaryt n-15 bent, nes prisirenka vaikų, kurie rodo iš savęs kažkokį asmenį, nors in-real yra pastumdėlis - kiemo juokdarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123 idomu kas tave cia ciulbino ? irgi spammeris nori tapti kaip pukysxxx ?

1.tu rasai visiskai ne y tema...

2.kur noriu ten rasau,tu man neuzhdrausi...

3.toks debilas nesupras kas cia spameriai kas ne,gali kurt atskira tema del shitu nesamoniu,nes ish shalies,bent kjp man atrodo tj tjp debiliskai atrodo shitos nesamones...

debilas ane .. ? tu man rodos esi cia debiliskiausias, tau tik tarp koju debilai, vaikas esi, dar tau cia negalima, cia nuo 14 m o tau dar tik 11 m, tikriausiai trauma esi gaves, ismete gal tave is ranku ar ka? apie avatara tai patylesiu, zilitono laiku, vaizdas kaip is zilitono.. :D ctrl, prie ko cia hostingas ? nepatinka neskaityk.. mums gerai ir cia, galim jus abu ir pukysxxx papizdavot..

man gaila taves :cry::cry: ...masto kjp koks 5metis...

tai man rodos tave reiketu uzjausti.. instruction - kam kibti prie taves ? taigi nieko man nepadarei,kodel tureciau prie taves kibti ? ^^ seip is lempos prie taves prikibsiu ir pizdavosiu, wow kaip idomu.. as stebiu tokiu kaip dnc123 ar pukysxxx elgesi,man juokinga darosi,kai jie pradeda issidirbinet.. man 14 m ir as esu vaikas ? :lol: zmogeli, nuo 13 m jau esi paauglys jei nezinojai.. cia tik intike visi belenkaip sako kad 14 metu esi dar vaikas.. as tikrai zinau kad jam tik 11-12 metu, tik pridejo metus kad atrodytu kaip paauglys.. tokio avataro jis nedetu joks paauglys.. tokius tik vaikai deda.. jis no liferis yra, ji jauciu realybeje visi ji du.xi.na kaip reikala. vnz man rodos reik rakint tema,nes offtopai tai tragiski.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar tu man atsakyk - šita tema apie ką yra? Ir ką jūs čia išdarynėjat - vien tik jūs čia galima pyzdavot, neturinčius ką veikt suslikus, kurie dar drįsta važiuot ant tų - kurie sako tiesą į akis. O šoku ant tavęs, nes man pamoina žiūrėt į tave, kaip tu vartais visų akivaizdoje. Ir tu sakai, kad tu paauglys? su tokiu elgesiu tu save paaugliu laikai? Tavo elgesys prilygta 11 mečio vaiko mąstymui ir tu dar čia paaugliu save pristatai? Nebejuokink bahūrų - nes tikrai apmaudu daros. Beje į šį postą neatrašynėk, malonėk rašyt į PM, nes nenoriu rašyt bereikalingai. Jei visdėlto atrašysi, tai duodu durniuj kelia, nors jis vistiek jo neras, tebunie, būk tu ta internetine konfliktus keliančia auka, kokia likai iki šiol mano akyse. Baigiu. Po manęs, nors ir tvanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ace,tj tu mane juokini,beto kodel rakinti tema,jai cia apie ctrl o tas benamis tevu iesko...lai bishki pamasto...
sakai aš benamis ? :/ ir aš ieškau tėvų ? labai klysti.. jei ieškočiau tėvų, čia manęs nebūtų ;) atėjo instruction ir sako: aš esu kietas,duokit man visus medalius,aš čia kiečiausias ir teisingiausias,mėgstu pamokslauti. wow :o kodėl tu man tai sakai ? eik pasakyk kokiam dnc123 ar pukysxxx ar dar kažkam, pažiūrėsim ką jie atsakys. jei sakai kad aš užtilciau ir protingesnis atrodyčiau,tai aš nebegalėsiu rašyt forume ? Puiku. Aš tai galiu tai padaryt, man tai nesunku. ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...