Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cukriukė


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 395
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Jau puse sio saito nariu noretu su cukriuke ***** (supratot manau) o tik nuotrauka mate kurioje net nezino ar ji ten yra bet cia mano nuomone

p.s cukriuke nzn kaip tikrovei atrodai bet ta tavo sypsena jau tokia dirbtine atrodo kaip kokios ***** kuri noretu kazka sugundyti cia vel tik mano nuomone

Peace on you !

Aš ją pažįstu, nes mes kaip žinia viename mieste gyvenam.

Taigi galiu patvirtinti 100%, kad toje nuotraukoje tikrai ji!

Ir jinai tikrai ne ****. O priešingai. Manau dar niekam jos nepavyko nukabinti. Va todėl aš ją už tai ir gerbiu.

Nes ji tikrai labai žavi ir turėjo sulaukti daug daugiau vaikinų vilionių, nei kokia kita paprasta mergina. O ji sugebėjo jas atremti ir dar labai lengvai. Va todėl ji ir užsitarnavo mano pagarbą.

Nes aš labai nemėgstu lengvai prieinamų mergų. Tiesiog visiškai neįdomu su jomis būti.

O kalbant apie pusę šio forumo dalyvių, tai manau ji taip pat lengvai visų viliones atremtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū Dominus,kad patvirtinai jog tokia neesu :worship: Dominus geriau žino apie mane negu kažkoks atklydėlis...Juk mes pažįstami...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Jau puse sio saito nariu noretu su cukriuke ***** (supratot manau) o tik nuotrauka mate kurioje net nezino ar ji ten yra bet cia mano nuomone

p.s cukriuke nzn kaip tikrovei atrodai bet ta tavo sypsena jau tokia dirbtine atrodo kaip kokios ***** kuri noretu kazka sugundyti cia vel tik mano nuomone

Peace on you !

Aš ją pažįstu, nes mes kaip žinia viename mieste gyvenam.

Taigi galiu patvirtinti 100%, kad toje nuotraukoje tikrai ji!

Ir jinai tikrai ne ****. O priešingai. Manau dar niekam jos nepavyko nukabinti. Va todėl aš ją už tai ir gerbiu.

Nes ji tikrai labai žavi ir turėjo sulaukti daug daugiau vaikinų vilionių, nei kokia kita paprasta mergina. O ji sugebėjo jas atremti ir dar labai lengvai. Va todėl ji ir užsitarnavo mano pagarbą.

Nes aš labai nemėgstu lengvai prieinamų mergų. Tiesiog visiškai neįdomu su jomis būti.

O kalbant apie pusę šio forumo dalyvių, tai manau ji taip pat lengvai visų viliones atremtų.

tu ja gerbi kad ji vis dar "laiswa" :D?ir tau dar yra vilties :DDDD...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...