Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cukriukė


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš esu Šarūnė :P

Gyvenu tokiam nedideliam mieste kaip Jurbarkas.

Man yra 18m.Gimiau:1991.07.24

Mano horoskopas yra liūtas, tačiau juo nesididžiuoju, nes liūtai simbolizuojami kaip išrankūs, mėgstantys dėmesį ir jautriai reguojantys į kritiką. Tačiau liūto horoskopo apibūdinimuose yra daug tiesos, tik ne visi norime, ją pripažinti. Ane liūtukai? ;)

Aš tikrai esu išranki ir noriu puikiai atrodyti, bet taip nebūna. Juk idealių nebuvo ir nebus. Tačiau dėl išvaizdos aš reaguoju labai jautriai ir matau kiekvieną smulkmeną savyje, kurią stengiuosi ištaisyti, kad būčiau sau graži. Draugės dėl to kartais iš manęs juokiasi bet ką dabar. Juk mes visi savyje randame ką nors negražaus, bet kiti to nemato ir jiems mes gražūs.

Mėgstu dainuoti (aišku niekur nedainuoju tik namie, nes gero balso neturiu) ir šokti, tačiau šokiais dabar retai užsiminėju, kadangi 12kl. daug laiko užima mokslai :) todėl laisvalaikio turiu ne per daugiausiai.

Dar viena priežastis kodėl nešoku; esu atleista nuo kūno kultūros pamokų :( Tačiau retkarčiais vistiek nulekiu į repeticijas, nes reikia kartais energiją išlieti ir su draugėm pakvailioti, kartais ir kokiam koncerte sudalyvauju. :P

Draugai sako, kad esu linksma,bendraujanti, nenustykstanti vietoje ir tikra miegalė, o pamiegoti tikrai mėgstu :D

Jai dar ką norite sužinoti klauskite, pasistengsiu atsakyti... Laukiu komentarų... ;)

Na o po šimtadienio gal imesiu kokia nuotraukike :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 395
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...