Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[MAP] San Fierro traukiniu stotis|| By: Ni[M]as


Nimas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu tai parodyk ka pats moki :lok:

Šio metu neturiu ka rodyti nes tiesiog tingiu mappinti.

O kodėl niekas ant manęs nepyksta ? :D Kai aš jiems duodu prastus vertinimus. Šeip normaliai Rolis vertina, aš ir iš pat pradžių norėjau duoti 6, bet pagalvojau galbūt daug darbo įdėjai tai ir daviau 7 su +.

Na tu i mergaite panašus tai visiem patinki :D Joke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl niekas ant manęs nepyksta ? :D Kai aš jiems duodu prastus vertinimus. Šeip normaliai Rolis vertina, aš ir iš pat pradžių norėjau duoti 6, bet pagalvojau galbūt daug darbo įdėjai tai ir daviau 7 su +.
Patiko, tik nereikėjo šlagbaumo to kur įvažiuojant į degalinę. Perėja geroje vietoje, tik, kad pastatas sakyčiau tas prie traukinių stoties kažkaip nelabai man :/ Šiaip good, 8/10.

Ir ant taves supykčiau jei tu vertintum taip kaip jis t.y. kad ikeliu jau 4 savo mapp darba o iš to negaunu daugiau 6...

P.S. Pritariu Finlay ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šio metu neturiu ka rodyti nes tiesiog tingiu mappinti.

taip ir sakyk kad nemoki normaliai mapinti o ne kad tingi kiek kas taves klasusia kad parodyk ka moki tai vien atmazai kad tikgi :crazy:

Na idiotams neišaiškinsi ar tingi ar ka, nes idiotai tik zirst temoka. :]

Nimai - o gal laikas išmokti geriau mapinti ir gausi daugiau balu? nes pavizdžiui kas tikrai gerai mapina neverkia kad blogai vertinu kadangi gauna gerus balus :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nimai - o gal laikas išmokti geriau mapinti ir gausi daugiau balu? nes pavizdžiui kas tikrai gerai mapina neverkia kad blogai vertinu kadangi gauna gerus balus :]

Na taip as ir darau, nes man esmeniskai sitas stoties map visai nieko, ir kitiem rodos visai patinka mano map bet vat tau tai ne...

Tai taip kaip tu galetu mane vertint arba tikras mapperis arba zmogus kuris uzsisedes :labusai:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nimai - o gal laikas išmokti geriau mapinti ir gausi daugiau balu? nes pavizdžiui kas tikrai gerai mapina neverkia kad blogai vertinu kadangi gauna gerus balus :]

Na taip as ir darau, nes man esmeniskai sitas stoties map visai nieko, ir kitiem rodos visai patinka mano map bet vat tau tai ne...

Tai taip kaip tu galetu mane vertint arba tikras mapperis arba zmogus kuris uzsisedes :labusai:

Nenoriu girtis bet manau esu tikras mapperis, mappinau tada kai jus dar net nelošet samp :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...