Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

":ss3lgdnc]
O kam reikia apsimėtinėti mergina, jeigu esi bachūras? Čiūju, kad +REP primėtytų ir nemokamų FLT. WaSHkaZ, o tau yra skirtumas ar su mergina kalbi ar su bachūru?

Taip taip. Jie visi taip daro. Pažėk, kažkokiai merginai parašyta:

Tu tokia sexy, kad norėčiau tave į lovą įsitempti.:DDDDDDDD

DjBrunetei Šitaip parašyta. :D

Svečias
As rimtai merga.

Na,nepasakyčiau kad tu "merga" aš manau apsimetelis.. Mergina rašytu pavyždžiui "Nemeluoju,aš mergina" O tu "As rimtai merga." yra skirtumas ?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...