Peršokti į turinį

Ieškomas skripteris : (bet -5 valandas prie pc per diena :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi gal manes daug kas nežino o gal kas ir žino nu pagal temos pavadinima,galit suprast ko prašau. Taigi mes kurem projekta bet tam projekte katik paliko mus vienas skripteris kodėl mes žinom jam davem sunkiu uždočiu o jis su jom nesusitvarke . Taigi mes ieškom gero ir biški duag žaižančio prie kompo žmogaus. Kodėl mum reik projektas jau bevei baiktas tik reik skripterio ir vėl tesim darbus .Mapinimas jau bevei baiktas o judėsim prie skriptoo dėl užmokešio vėliau susitarsim.Tesiok reik mokėt skiprint nerašisiu čia ilgu istoriju jai aš sudominau skype Dovydasxxx5 : Gerai o kas būttina mokėt gerai skriptint ir turėti TeamSpeak Ačiū už dėmesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...> Tikrai nenoriu girtis ar pnš, tačiau vienas žmogus paprašė manęs paslaugų, aš kadangi jau na tikrai seniai užsiimu skriptinimu tai jam viską padariau per tam tikrą laiką, tai man jis atrašė tokią žinutė:

"wow, tikrai labai greitai padariai. Musu senas skripteris tai dare 10x ilgiau", supranti kas moka tas gali padaryti tau viską žymiai greičiau nei kas nemoka ir tiesiog bando pirmą kartą. Dėl to tikrai nemanau, kad privalo žmogus sėdėti prie PC labai ilgai.

P.S tai tik mano nuomonė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...> Tikrai nenoriu girtis ar pnš, tačiau vienas žmogus paprašė manęs paslaugų, aš kadangi jau na tikrai seniai užsiimu skriptinimu tai jam viską padariau per tam tikrą laiką, tai man jis atrašė tokią žinutė:

"wow, tikrai labai greitai padariai. Musu senas skripteris tai dare 10x ilgiau", supranti kas moka tas gali padaryti tau viską žymiai greičiau nei kas nemoka ir tiesiog bando pirmą kartą. Dėl to tikrai nemanau, kad privalo žmogus sėdėti prie PC labai ilgai.

P.S tai tik mano nuomonė ;)

Čia prašė ne tavo nuomonės,o ieškojo skripteriu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...