Peršokti į turinį

dėl pc rr


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4638 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi mano pc kaip visą laiką lagg , tai yra daro pc ir meta šitą langą. Gal jum irgi buvo taip? Ką galėtumėt patart? Buvo ir pas meistrus vežtas sakė tipo kad motininė nuėjus ir neveža 2gb ramų. idėjo 1 gb sakė pas juos nestrigo, parvežė namo ir ką pamateu :o

f29d455b6bb0f66610e828c326c2e54b693.JPG norint padidint spausk ant foto

Taigi arba čia mano namai prakeikti ar nzn kas yra, jei žinot kas gali būt rašykit, kiekvieno nuomonė svarbi. Tokie komentarai kaip keisk pc neverti nieko... Lauksiu atsakymų viso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo tokia problema kai nusipirkau savo nešiojamą. Įsirašiau Windows'us ir mėtė tokius langus, nes nepilnai buvo įrašyti. Pabandyk Įsirašyti garso ir vaizdo draiverius, nes man jų tik ir reikėjo, kad susitvarkytų. O jei kas, tai bandyk naujus Windows'us įsirašinėt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo tokia problema kai nusipirkau savo nešiojamą. Įsirašiau Windows'us ir mėtė tokius langus, nes nepilnai buvo įrašyti. Pabandyk Įsirašyti garso ir vaizdo draiverius, nes man jų tik ir reikėjo, kad susitvarkytų. O jei kas, tai bandyk naujus Windows'us įsirašinėt...

bandysiu su driveriais žaist

Man ir buvo tas pats lygiai vaizdo plokštę pakeičiau ir viskas.

Vaizduškė keista jau

Hmm,physical memory..nu cia tikrai su RAM'ais kazkas.

Meistrai sakė kad su 1gb ramais viskas ok buvo, jie dabar ir pasodinti tai nzn. nu dq pacanai už atsakymus, laukiu daugiau :)

-- 02 Rgs 2011, 22:00 --

bėje gal galit linka koki imest driverius kuriuos naudojat? pas mane xp jei ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4638 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...