Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

„Anonymous“ ketina pulti „Facebook“

Anonymous.jpg

Gerai žinoma įsilaužėlių grupuotė „Anonymous“ šį kartą nusitaikė į didžiausią pasaulyje socialinį tinklą „Facebook“. Šią prielaidą galime daryti remdamiesi „Youtube“ patalpintu ir esą „Anonymous“ priklausančiu vaizdo įrašu.

„Anonymous“ esą yra nepatenkinti „Facebook“ vykdoma privatumo politika. Jų teigimu, socialinio tinklo kūrėjai nepaiso privatumo nustatymų ir pateikia informaciją saugos įmonėms ar valdžios institucijoms.

Teigiama, jog „Facebook“ kaupiama informacija apie privatų asmenį lieka puslapio duomenų bazėje net ir po vartotojo sąskaitos ištrinimo. Dėl šių priežasčių „Anonymous“ grupuotė nusprendė nutraukti „Facebook“ gyvavimą ir tai esą atliks jau lapkričio 5 dieną surengtoje operacijoje.

Video:

Kas nežino kas yra Anonymous video kuris paaiškins kas jie ir ko jie siekia:

[youtubecom]

[/youtubecom]

Aš juos palaikau, o jūs?

---------------------------------------------

Paimta iš: itnaujienos.lt

  • Atsakymų 65
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Jie yra patys galingiausi hackeriai pasaulyje, kiek skaičiau jų yra 50 000 ir jų gretos vis plečiasi, negalvokit, kad jie vien hackina, nes taip nėra. Jie kovoja su sistema kurioje pilna nusikaltėlių.. Kiek supratau jie nori panaikinti sistemą, kad žmonės galėtų gyventi laisvai. Kaip yra minima vaizdo įraše, jie nebegali toliau žiūrėti kaip kasdien iš alkio miršta begalės vaikų, kurie išgyvena su 4lt mėnesį, kol "ponai" turi nešvariai uždirbtus milionus ir jais tiesiog švaistosi.

Cia hack'eriu grupuote kokia nors ar valstybine istaiga ar kazkas panasaus kaip FTB?

Cia Hackeriai, jau seniai ieskomi, bet jų niekaip nesuseka...Jau visam pasauly žinomi.

Po PS3 išdaigų, ne tik FTB paskirti yra, jie sugebėjo daeit į "Kongreso" Nieko gero, bet, kad FB nulauš, aš už :D

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...