Raudonas

Naujienos - modifikacijos

Recommended Posts

Sveiki.

Jau kuris laikas forume nerašinėjau ir neskaičiau, o dirbau tik prie varikliuko, todėl noriu pranešti naujienų. Kai kurias naujienas jau pastebėjote, kai kurios dar tik bus įdiegtos (jau surastos ir kai kurios ištestuotos) bet visas, kurias jau padariau išvardinsiu:

a.) Jūsų svečių modas - užėję pas save į profilį matote kas pas jus buvo svečiuose, taip pat visą tai galite pažiūrėti ir pas kitus narius. Pateikiama statistika: peržiūrų skaičius, iš viso lankytojų, aktyviausio svečio peržiūros, aktyviausias svečias.

b.) Anti-bot klausimas registracijoje - vos pastebėjus, kad pradeda registruotis kompiuteriniai robotai buvo padarytas papildomas lengvas klausimas registracijoje į kurį neatsakius neina užsiregistruoti.

c.) BAN'o matymas pas vartotoją, kai vartotojas užbaninamas pas ji po avataru prie kitų duomenų (ten kur būna įspėjimai parašyti) matoma raudona kortelė. Pavyzdys pirmas pranešimas.

d.) Auto BAN už tris įspėjimus. Surinkus trečią įspėjimą gaunamas BAN ir jis būna kol pradingsta visi įspėjimai (1 mėnesis). Jeigu laiko tarpas bus per mažas dvigubinsim.

e.) Ateinančių gimtadienių sąrašas - pagrindiniame puslapyje kur būna rodomi šiandienos gimtadieniai, nuo šiol po apačia rodomi ir būsimi gimtadieniai per 7 ateinančias dienas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele