Frukling

Grand Theft Auto IV:The Lost & Damned

Recommended Posts

Parduota daugiau kaip milijonas „Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned“ egzempliorių.

4437.jpg

„Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned“ (link: http://www.rockstargames.com/thelostanddamned/) pardavimai per „Xbox Live“ sumušė visus rekordus, pranešė „Microsoft“ kompanijos atstovai.

Korporacijos duomenimis, nuo pasirodymo datos (vasario 17) „Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned“ papildymas, skirtas „GTA IV“ žaidimui, buvo nusipirktas daugiau kaip milijoną kartų ir leido uždirbti apie 20 milijonų JAV dolerių.

Tikslių skaičių „Microsoft“ neskelbia, bet abejoti informacijos tikrumu nėra pagrindo. Dar kovo pradžioje investicinė kompanija „Wedbush Morgan“ prognozavo 1 milijono žaidimo papildymo egzempliorių pardavimą balandžio pradžioje-viduryje. „Wedbush Morgan“ analitiko Maiklo Pačerio nuomone, iki spalio mėnesio žaidimo papildymą nusipirks daugiau kaip 2 milijonai žmonių. Jo teigimu, naujos „GTA“ dalies anonsas, o gal būt ir pasirodymas planuojamas nuo 2009 metų spalio iki 2010 metų lapkričio mėnesio.

„GTA IV“ žaidimas pasirodė praėjusių metų balandžio pabaigoje ir buvo skirtas „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, o gruodį pasirodė ir staliniams kompiuteriams skirta versija.

P.S Taigi nzn ar y ta skilty rasiau :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Saltinis http:cyberlords.lt/ ir puskyzz tau atrodo kad pats nekopini tik megsti kaltinti esi tikras (BOTAS)

Tu mane cia botu varineji n+x, gal kada 1x1? Ir vaikeli cia ne apie cs sneku, o apie rimtus razborus! O gal domina 20x20? Ar jau kelnes pilnoS? :lol:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele