Peršokti į turinį

.weeD` films pristavliajet


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galim susitikt, jei nori pažiūrėk kietumą ne per laidą. :))

Nėra tolko man čia susitikinėt su nieko + ne Lietuvoj esu.

Kad tu ne Lietuvoje, tai nereiškia, kad gali šokinėt prieš 10-čia metų vyresnius už save :)

Aš šokinėju ? Nebejuokink, tiesiog jeigu nesąmones rašot tai ką man daryt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galim susitikt, jei nori pažiūrėk kietumą ne per laidą. :))

Nėra tolko man čia susitikinėt su nieko + ne Lietuvoj esu.

Kad tu ne Lietuvoje, tai nereiškia, kad gali šokinėt prieš 10-čia metų vyresnius už save :)

GaNkster pirmas, norėjo parodyt, koks jis kietas yra.

Nes tai antrieji jo namai.

Dėl šito, .weeD` niekuom dėtas.

ps: Kas svarbiausia, kad čia tokie visi ant razborkių "pasinešę" tipo susitiktum, tai į nosį duotų ir panašiai, o realybėj taip gerai per kepalą "liubčiau", kad žagteltų žmogus. Darykit išvadas: Laidas nėra skirtas muštynėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galim susitikt, jei nori pažiūrėk kietumą ne per laidą. :))

Nėra tolko man čia susitikinėt su nieko + ne Lietuvoj esu.

Kad tu ne Lietuvoje, tai nereiškia, kad gali šokinėt prieš 10-čia metų vyresnius už save :)

GaNkster pirmas, norėjo parodyt, koks jis kietas yra.

Nes tai antrieji jo namai.

Dėl šito, .weeD` niekuom dėtas.

ps: Kas svarbiausia, kad čia tokie visi ant razborkių "pasinešę" tipo susitiktum, tai į nosį duotų ir panašiai, o realybėj taip gerai per kepalą "liubčiau", kad žagteltų žmogus. Darykit išvadas: Laidas nėra skirtas muštynėms.

Aha, labai norėjau. :unsure:. Kas svarbiausia, čia niekas apie davimus į snukį ir panašiai nekalbėjo, tad mažiau čia pasakų kurk. ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galim susitikt, jei nori pažiūrėk kietumą ne per laidą.

Siūlai susitikt, ir sakai nieks apie davimą į snukį nekalba. Tai ką susitikęs darysi, susitaikysit ir eisit šampano gert? P.isi į mordą gerai, ir rauni atgal haton. Jau net nebejauti, ką pats rašai.

Ne, eisim kebabų valgyt. Atsirado pisėjęs didysis, juokina mane tokie. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokintuojau, svarbiausia kad nieko nesugebėtum padaryt realybėj, o internete lauži erelį. Matosi, tik kebabai ir galvoj, nieko protingiau išmastyt nesugebėjai? Aš nieko nesakau, jog prieš tave kažką blogo turiu, bet už laido nemanau, ar jau tikrai eitum, ant drakutės. Tikriausiai sėdėtum namie ir prie kompiuterio kimarintum. Bet jei taip ir realybėj lauži kaubojų, tai labai greitai gali tavo ryžos durys būt įspyrtos ir būsi ištemtas į mišką ^^. Aš negrasinu, bet pasakau kaip pavizdį. Laikas būtų nusileist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokintuojau, svarbiausia kad nieko nesugebėtum padaryt realybėj, o internete lauži erelį. Matosi, tik kebabai ir galvoj, nieko protingiau išmastyt nesugebėjai? Aš nieko nesakau, jog prieš tave kažką blogo turiu, bet už laido nemanau, ar jau tikrai eitum, ant drakutės. Tikriausiai sėdėtum namie ir prie kompiuterio kimarintum. Bet jei taip ir realybėj lauži kaubojų, tai labai greitai gali tavo ryžos durys būt įspyrtos ir būsi ištemtas į mišką ^^. Aš negrasinu, bet pasakau kaip pavizdį. Laikas būtų nusileist :)

Nu tai lauksiu kol ištems į tą mišką ;x. Svarbu, kad tu toks protingas ir žinai viską, ką, kas ir kaip. Žinoma, kad už laido neičiau, nes to padaryti neįmanoma. Čia tik jūs vieni už to laido sugebat muštis. Bent rašytum normaliai ir taip į pievas nenusirašytum. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eik, eik? Aš į pievas nurašau? Jomajo, koks tu krūtas. Su močiutės bazaru neprasimuši. Žodžiu, su princesėm nėra ką kalbėt, prisišnekat, o poto sakot kad į pievas nurašau. Svarbu, tu protingai atsikirtinėji, princese. ;*

Man tas tavo bazaras tai šūdo vietoj, kai susitinki akis į akis, tai visi bazarai kažko greit išgaruoja. Visi čia kieti gali būt tarp kitų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Man tas tavo bazaras tai šūdo vietoj, kai susitinki akis į akis, tai visi bazarai kažko greit išgaruoja. Visi čia kieti gali būt tarp kitų. :)

Būtent. Kaip susitinki akis į akį, baigiasi žodžiai. Bet dažniausiai su internetiniais vierchais nėra pavykę susitikt, nes jie tik internete tokie gali būt. Ir vėliau prisidarai problemų, policijos, zajavai ir panašiai + dar sėdi nuliūdęs koks vaikėzas vos ne ašarose tai irgi kažkaip gaila. BET JUK ČIA INTERNETAS, GO ON, GO ON..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtent. Kaip susitinki akis į akį, baigiasi žodžiai. Bet dažniausiai su internetiniais vierchais nėra pavykę susitikt, nes jie tik internete tokie gali būt. Ir vėliau prisidarai problemų, policijos, zajavai ir panašiai + dar sėdi nuliūdęs koks vaikėzas vos ne ašarose tai irgi kažkaip gaila. BET JUK ČIA INTERNETAS, GO ON, GO ON..

Jeigu čia turėjai omeny, kad aš čia savo kietumą rodau per internetą, tai labai klysti. Pasiskaityk "Kritiko" pranešimus ir suprasi, kuris čia kietumą rodo, nes būtent jisai pradėjo ant manęs stumti su savo "auksiniais bazarais" sakydamas, jog tualetas yra mano antrieji namai . ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...