Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.weeD` films pristavliajet


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, vėl redaguoju savo prisistatymą bo neturiu ką veikt. :D

Tikriausiai jau dauguma iš tikrųjų mane žinot, bet vistiek pasirašau: mano tikras vardas Rokas, pavardės nesakysiu, jums iš tikrųjų nebūtina žinot. Man 15 metų (Gegužės 28-ą dieną mano gimtadienis) . Esu su SuperGames.LT nuo 2011-05-14 (my god, beveik 2 metai) .

Liepos 3-ią persikėliau gyventi iš Kauno į Londoną. Adreso nebūtina sakyt, nereik jums. :D

Šeimoj esu ne vienturtis - turiu 2 seses, bet joms abiem daugiau negu 20 metų.

****HOOOOOBIAAAAAAAAI*****

Iš tikrųjų, mano mėgstamiausias sportas yra Krepšinis - niekad neatsibostantis, aišku turbūt kaip ir kiekvienam Lietuviui . :D

Mano mėgstamiausias krepšininkas yra Lebron'as James'as, bei mėgstamiausia komanda yra Miami Heat.

*****MUZIKAAAAAAAAAAAA*****

Mėgstamiausias mano muzikos stilius, dubstep, progressive house, rusiškas electro. Nekenčiu visokių xujukt muzikos stilių kaip JumpStyle, Rock, Hardstyle ir panašiai.

*****ŽAAAAIDIIMAAAAAAAAAI*****

Mano kompiuteris yra nešiojamas (Laptopas arba Loptopas, nežinau :D), jo modelis yra HP Pavilion DV6. Mano PC turi 2.20 GHZ bei 6GB RAM, Radeontm HD 6490M vaizdo plokštę, naujausius žaidimus paveža gan gerai (pvz. GTA4 ant aukštų grafikų be striginėjimų).

Dabar iš tikrųjų pastaruoju metu labai mažai sėdžiu prie kompo, nes daug laiko praleidžiu žaisdamas su XBOX 360 .

Mėgstamiausias (arba žaidimas kurį dažniausiai žaidžiu) yra NBA 2k13 arba Forza Horizon .

Taigi tiek apie mane, tikiuosi mano NAUJASIS aprašymas jums patiko, ir susidarėte apie mane gerą nuomonę.

Beje, nepykit dėl tos raudonos spalvos - tiesiog jinai labai gražiai atrodo. :D

GOOODBYEEEE

Redaguota , nario .weeD`
  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas. ;)

Sveiki!!!! turiu jums nauje naujiena! Sukurtas puikus Mu Online. season3-max stats 32767. reseto levelis 400. serveris veike 3dienas. Exp: 9999% drop Rate 100%. Point uz leveli: 50/55/65. po reseto stats lieka. Bless bug on. Daugiau informacijos Prisijungus. tikrai puikus server kvieciu ir jus laukiu jus ;)http://ltu-mu.net/index.php

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas. ;)

Sveiki!!!! turiu jums nauje naujiena! Sukurtas puikus Mu Online. season3-max stats 32767. reseto levelis 400. serveris veike 3dienas. Exp: 9999% drop Rate 100%. Point uz leveli: 50/55/65. po reseto stats lieka. Bless bug on. Daugiau informacijos Prisijungus. tikrai puikus server kvieciu ir jus laukiu jus ;)http://ltu-mu.net/index.php

Manai kam nors įdomu?

Barner sveikas. : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...