Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MC.DOS.LT Savininko elgesys


Recommended Posts

(redaguota)

Atėjau į projektą pažaisti, chat'e buvo užvesta kalbą apie ši projekto pirkimą, ir prasidėjo visos linksmybės. Žmogus pristatęs esas įmones vadovas, jisai teigia, kad serverije yra orginalus pluginai nevogti configai, world ir t.t. Nors iš patirties matau, kad dauguma dalyku yra pavokti, dar minėjo, kad viskas yra oficialiai supirktą nors matosi, kad įmones vadovas "mamos piniginė" dauguma configų yra paimti iš "SpigotUnlocked" arba "BlackSpigot", ir jis dar bando įrodyti, kad pats viska darė pusę metų už projektą norėjo 350e nors nemanau kad vogti failai config'ai tiek verti yra. Atėjau pažaisti ir gavosi, kad už teisibe žaidžiau :D 
Nebloga komedija, saugokitės įmones vadovo. :D 

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

image.png

image2.png

image3.png

Redaguota , nario Vicioha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Vicioha pakeitė pavadinimą į MC.DOS.LT Savininko elgesys

Atėjus pažaisti ir man, buvau apžmeižtas projekto savininko, jis teigė kad projektas yra įmonė, ir jis prie projekto dirbą, daugiau neigu puse metų, nesuprantu per puse metų, prie configų dirbti čia tiesiog yra juokinga, ir yra cirkas be pinigų, Šio projekto savininkas teigia kad jis atsidarė įmone ir dirba vienas, joje žodžiu, serveryje niekam nepatariu lankytis bet aišku čia tik mano nuomonė kuria esu susidaręs, apačioje Posto autoriaus kelios nuotraukos priklauso man iš susirašinėjimo su Savininku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu koks tikslas ateitį į serverį ir klausinėti serverio savininko iš kur gauti serverio pluginai. Sakydamas "įmonė" galėjo turėti omeny tiesiog Mažoji Bendrija (MB) arba turi IV pažymėjimą. Jeigu žadėtumėte pirkti projektą, tai manau jog nueitumėte į Discord ir tenai bendrautumėte, ten ir galima būtų nuotraukomis pasidalinti, jeigu norėtų parodyti, kad tie pluginai buvo pirkti iš oficialios minecraft svetainės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...