Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas CSZALGIRIS.LT CS:GO MOD serverio tvarkytojas


bazetas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

laba diena dar karta , ieskom naujo servo tvarkytojo  , servas visiskai pajunktas veikia ir aktyvus vakarais full visad , tik neturim naujo tvarkytojo. Kadangi liko pagrindinis savininkas kuris gerokai vyresnis uz kitus , ir nelabai supranta servo darbu , tad ieskom naujo zmogaus , kuris supranta  , ka daro. Turim nemazai ideju nedabaigtu, tad turesim nemazai darbu, mokesim gerai , kiek pageidausit pagal darbus :), busit tikrai palepinti pinigeliais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komanda ten ne vaikai,nemanau kad apgaus,ir darbas ten bus tikriausiai nevienkartinis.Pats zaidziu tik ten,ir free banu niekas nedalina,tik yra nerasytu taisykliu😀

42 minutes prieš, Sanch4zas parašė:

patarcheu su sitais neprasidet free banina parasaj kazkokios kritikos iskarto uzhblokuoja banu reasonai su izeidimais sawininkui virs 20 bet elgias kaip 12-ikinis taj nemanau kad cia mokes jis kazka 

Is rasybos, abejociau,kad raso vyresnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Ieškomas CSZALGIRIS.LT CS:GO MOD serverio tvarkytojas

Esu atėjes y šita serverį. Na žaidėjas "savininkas"  - "Mano - Žalgiris " ant tiek pykčio ant visu nesu mates , kas antras žodis keiksmažodis , nepagarba jaučiasi , biški geriau kasnors pašaudo iškart prašo WG. Jeigu WG švarus vistiek sako , kad apėjo WG ir toliau banina , ne vienas ten geras žaidėjas sėdi bane. :) pats tas "žalgiris" iš balso matosi vyras metuose , o kaip elgiasi. Ps.pats esu baną ten gaves už tiesą :) nebent mute patį savininką tada gali žaisti :D gaila , kad nebėra geru publick serveriu kaip seniau , o norisi dar isijungti sena gera cesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, MynThOn parašė:

Esu atėjes y šita serverį. Na žaidėjas "savininkas"  - "Mano - Žalgiris " ant tiek pykčio ant visu nesu mates , kas antras žodis keiksmažodis , nepagarba jaučiasi , biški geriau kasnors pašaudo iškart prašo WG. Jeigu WG švarus vistiek sako , kad apėjo WG ir toliau banina , ne vienas ten geras žaidėjas sėdi bane. :) pats tas "žalgiris" iš balso matosi vyras metuose , o kaip elgiasi. Ps.pats esu baną ten gaves už tiesą :) nebent mute patį savininką tada gali žaisti :D gaila , kad nebėra geru publick serveriu kaip seniau , o norisi dar isijungti sena gera cesą.

Tikrai pritariu, tik atėjęs į serveri be jokios priežasties gavau bana iš pačio savininko. O banu priežastys Tikrai labai juokingos. Per pilna subine nebežino ką daryti, tai išsipisinėja iš visų. Žodžiu šis projektas kritęs akyse. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, patarčiau neprasidėti su šia "Durneliu" gauja.

Nuejau i serverį nušoviau 5 žmonės, vienas iš Mano-Žalgiris Draugų sako ''ką čia šaudai" aš sakau priešus, tada manęs net neprašo padaryti Wargod scano,  Mano-Žalgiris sako man pačiulpti jo Lytinį organą ir sako viso gero, buvau užbanintas visam laikui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ITSprendimas parašė:

Komanda ten ne vaikai,nemanau kad apgaus,ir darbas ten bus tikriausiai nevienkartinis.Pats zaidziu tik ten,ir free banu niekas nedalina,tik yra nerasytu taisykliu😀

Is rasybos, abejociau,kad raso vyresnis

cec66bab857123c5101354d43f215903210.png

Siandienai tiek ir uztenka waikinas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinius 4 banino prie manes, ir su priezastimi, vienas wg nedare,kitas prisipiso del LR...daug banu duodama, uz dosinimaaginima servo,prisijunge sedi spec,neminesiu gal kas nes ir taip aisku gilze pats meras turbut dabar

Zaidziu, ir nematau bedu.kieno alus,to ir taisykles.

Zodziu tema ne apie tai

Redaguota , nario ITSprendimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ash turiety labai douk sugiabiajymu ir galieti padariti vyska, manuo galimibes niarybotos, man douk pyniga nerejkx, man uzhtiakttu padaryti twarka kure bandia padariti venas lietuwos miestu miaras, biatt dieja atvazevo uzsakiti kilerej ir dawie giventi jaj zalgiris sugrish i sawo siana posta......

ce kek zinou ira labaj gers serveriys, douk zhajdeju riankasi eiti tten kur priziuretojej jos paziamyna su banu yr toleu junkiasy, ttoke zajdejaj kittu projiaktu nepalaiko ir nory grizti i dzinglyna lituania produkcion XXL 2023

Redaguota , nario PyPKjE
buvo pataisytos Lietuvių kalbos gramatinės klaidos, kad suprastu "Zalgirio" žaidėjai kas parašyta (padėjo pataisyti MS)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

skaitou ir jokas jema ish tokjiu kure gyna zalgere. Tasaj neisprushias niandartiolas gyviana savo drevej kajp pituhas ir primiata bialiakoky verha. niaatlaiko gruzo is vetiniu pacuku n12 kure shoudo masafkej y vysus banyna "kajp tou niabalta" siani nusysukty mozhna. vapshe loxu siarvas smirda parashom vysy genej shikninej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), PyPKjE parašė:

ash turiety labai douk sugiabiajymu ir galieti padariti vyska, manuo galimibes niarybotos, man douk pyniga nerejkx, man uzhtiakttu padaryti twarka kure bandia padariti venas lietuwos miestu miaras, biatt dieja atvazevo uzsakiti kilerej ir dawie giventi jaj zalgiris sugrish i sawo siana posta......

ce kek zinou ira labaj gers serveriys, douk zhajdeju riankasi eiti tten kur priziuretojej jos paziamyna su banu yr toleu junkiasy, ttoke zajdejaj kittu projiaktu nepalaiko ir nory grizti i dzinglyna lituania produkcion XXL 2023

as yrgy girdiejou, kad chia laba afygyena siarva, bet gyrdejau, kad zhalgiris lb isidirbineje ish zaideju ir liece neadekvacei savo sheimos narius, modas afygyenas, skryptery turbut liagendini turiejot, jauchiu koks arkshine kodyno cszhalgiris siarva.

linkiu jiums siakmes ir tykosi jog surasyt kaska panashaus i arkshine. +rep pac asmenyshkai losiu siarve ir zinou jog cia fry nebanyna.. tai nereike lele meloti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TRUMPEJ API SERVIARY:

 

wena dena po angles kasymo darbo pasijungeu wisa kita, wiskas chiki piky buwuo, zajdem de dust 2 du mapa ir karoce neaishkqjus wejkejas MANAU - ZALGARAS nepamenu buwou gatawas prisiostes anklies dulkiu ir pailsejas ilga lajka nuo ceso soutzeu belekia jys prisipyso ka soudou ir kat ash nonas kaskox bibi zino nesupratou sakou vistgajdi ka ce shneki, jis man sakie aciswejkink su wysajs vishgaidy, sakou kodial, musu ginchas isitese jis sakia katt pasamdis kilerius, pazista kamolinius kure mane koune sulamdis, buvou ishvadyntas ivaireusesejs zodzejs pusia niasu girdiejas, buwo zadieta kat prileks gelikaj ten mania i myshka isves ir panasej. paskui fajeras kaskox prisijunge sakie morkevichiu treniravo, buvau prigasdyntas manau kat mano giwibej grese pavojus.

 

NERIAKOMENDOJU SU SIO SERWIARIO SAWININKO PRASYDYIETI JEJ WERTYNATE SAWO GIWIBE. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), ITSprendimas parašė:

Paskutinius 4 banino prie manes, ir su priezastimi, vienas wg nedare,kitas prisipiso del LR...daug banu duodama, uz dosinimaaginima servo,prisijunge sedi spec,neminesiu gal kas nes ir taip aisku gilze pats meras turbut dabar

Zaidziu, ir nematau bedu.kieno alus,to ir taisykles.

Zodziu tema ne apie tai

jo ten tokie pro zaidejai. nuo fb nusisuki = wh. swarus wg = apejai wg. isgirdai jog 1 step padare atsisukai nusovei = wh. ten nusirove tie adminai visa gyvenima masofkei zaidzia           w+m1 daugiau nieko nemoka. o linksmiausias dalykas jog pats "zalgiris" gali sakyti betkam betka betkada. neduok dieve uzduhinsi ji zaidime iskart ban israso, nors pats prisipiso. jeigu tu nematai bedu tai prasiplauk tuos trilitriako dugnus gal uzrasoja jog toks aklas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Čia jog būtų iš ko pasijuokti :)

Tipinis lavonynas, kai tokie "seniai" be vaiku ir seimu in +30s vis dar mirkos laiku bazarais gyvena savo sukurtose masofkese kur FPL skillu nemate ir banina vos pamate geresni zaideja. Keista jog 2023 dar yra nongodu, laido riteriu (kaip si rekaujanti persona) ir tokiu lavonynu.. Geda zalgiriu vadintis, gadinate gera Vilniaus ir Kauno sporto klubu varda

 

P.S va apie kokius FPL skillus kalbu :)

 

 

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiniai 90-tieji :)

Jei norit didelės dramos, galit prasidėt su šiuo savininku. Galų gale sumokės jis Jums už atliktą darbą, bet jei išeisite, liksite kalčiausias ir gaudomas vaiduoklių su automatais, nes paragavęs kelis lašus velnio lašų, pradeda grasint, jog artėja Jums pasaulio pabaiga. Mano, kad žmogų už kelis šimtus gali nusipirkt.. :D Visus pažįsta, visus raumenis, visus pinigus, visus ginklus, visus šovinius turi. Visas Kaunas ir visa Lietuva bei Europa jo, tad būkit budrūs.. 35+, bet dėl šito žaidimo išgaudys visus pasamdęs smogikus. Nereikia ant tokio žmogaus pykti, tegul pyksta ir nervuojasi toliau dėl žaidimo :D

Serverio modifikaciją darėm mes su Alytaus Meru (Terror) ne vienerius metus, ir buvo nemažai bemiegių naktų. Naudojama buvo bei yra ORIONAS.LT/KONTERIS.LT. Visos sistemos, vertimai, klaidos ištaisytos, kad žmonės žinotų, nors ir taip žino. Savininkas tik nusipirko teisę būti serverio savininku pamokėjęs keletą šimtų €. Asmeninė pagarba šiam projektui tik dėl aktyvumo. Kas liečia išsipisinėjimą už menkiausią šūdą, tai tikrai elgiamasi kvailai. Nori už € viską ant lėkštutės gauti ir tiek :)

Vertimas tiems, kas žaidžia ten

 

nou pasakisiu kat lb nusiwiles banajs be prezashtes rejkietu daugeu paprastuma ir tek

svaisciojymai grasinimai ce nepadies no to tyk greiceu prazhylt galyma ir nervaj da labeu paejs

 

no su toke waldze nepatarju te zajst nebent labaj ydomu kejksmazodzej wisokiausy yr yzejdinejymai po kekweno nusowymo

uzhtenka wen tyk Y banlyst pasizhiurety yr wyskas ajsku pasidara

 

siekmes

Redaguota , nario Mad_
Translate
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ka pavydouliai,nezinot kaip ikasti nes mano servas isdirbtas geriau nei jusu,juokyngi jus man visi🤣

prieš 17 valandas(-ų), Renx parašė:

nuejau i serva pradejo achuelinti labai sakau girdejau visus banini sako noriu ir baninu ale be bazaro esu XDD grynas vaiku darzelis ten pamaciau ir vsio xdddd

as katik perziurejau per gerai leidziasi sau jis

Leidziu tai ka noriu,cia Zalgirio servas o ne rytfaniu,tad praplauk sau ramiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...