Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas CSZALGIRIS.LT CS:GO MOD serverio tvarkytojas


bazetas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, Mano - Zalgiris parašė:

Nu ka pavydouliai,nezinot kaip ikasti nes mano servas isdirbtas geriau nei jusu,juokyngi jus man visi🤣

Pirmiausia reiketu su nervais susitvarkyt savo, nu pats pripazink metuose esi o kokie REASON po banais , poto ziuret/ieskot kas padetu su serveriu , jeigu jau "mano servas isdirbtas " tai kam tada ieskoti pagalbos ? Vienintelis serveris likes tai SLIMI ant 1.6. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Mad_ parašė:

Laukiniai 90-tieji :)

Jei norit didelės dramos, galit prasidėt su šiuo savininku. Galų gale sumokės jis Jums už atliktą darbą, bet jei išeisite, liksite kalčiausias ir gaudomas vaiduoklių su automatais, nes paragavęs kelis lašus velnio lašų, pradeda grasint, jog artėja Jums pasaulio pabaiga. Mano, kad žmogų už kelis šimtus gali nusipirkt.. :D Visus pažįsta, visus raumenis, visus pinigus, visus ginklus, visus šovinius turi. Visas Kaunas ir visa Lietuva bei Europa jo, tad būkit budrūs.. 35+, bet dėl šito žaidimo išgaudys visus pasamdęs smogikus. Nereikia ant tokio žmogaus pykti, tegul pyksta ir nervuojasi toliau dėl žaidimo :D

Serverio modifikaciją darėm mes su Alytaus Meru (Terror) ne vienerius metus, ir buvo nemažai bemiegių naktų. Naudojama buvo bei yra ORIONAS.LT/KONTERIS.LT. Visos sistemos, vertimai, klaidos ištaisytos, kad žmonės žinotų, nors ir taip žino. Savininkas tik nusipirko teisę būti serverio savininku pamokėjęs keletą šimtų €. Asmeninė pagarba šiam projektui tik dėl aktyvumo. Kas liečia išsipisinėjimą už menkiausią šūdą, tai tikrai elgiamasi kvailai. Nori už € viską ant lėkštutės gauti ir tiek :)

Vertimas tiems, kas žaidžia ten

 

nou pasakisiu kat lb nusiwiles banajs be prezashtes rejkietu daugeu paprastuma ir tek

svaisciojymai grasinimai ce nepadies no to tyk greiceu prazhylt galyma ir nervaj da labeu paejs

 

no su toke waldze nepatarju te zajst nebent labaj ydomu kejksmazodzej wisokiausy yr yzejdinejymai po kekweno nusowymo

uzhtenka wen tyk Y banlyst pasizhiurety yr wyskas ajsku pasidara

 

siekmes

Tu *Myliu SuperGames.lt* cia zodzio neturi *Myliu SuperGames.lt*,kaip sekasi visus servus dosinti?merui tiek prineres,kad per ji dosinai servus,zinai apie ka kalbu,isvis tu man juokingas 

28 minutes prieš, MynThOn parašė:

Pirmiausia reiketu su nervais susitvarkyt savo, nu pats pripazink metuose esi o kokie REASON po banais , poto ziuret/ieskot kas padetu su serveriu , jeigu jau "mano servas isdirbtas " tai kam tada ieskoti pagalbos ? Vienintelis serveris likes tai SLIMI ant 1.6. 

Reikia normaliai kalbeti atejus,prisikalbat patys,po to sakot uz ka toks reason???cia normalus kai ateinat ir kalbat tavo vaikai benkartai ir pan?tokie gyvenime pas mane nezais,dar kalbat apie free banus?pvz vakar prisigavo pas mane ale labai kietas mix zaidejas,paprasiau wg scano,sako as su GG zaidziu,nors pas mane i serva su GG neileidzia,tai apie kalbam mixiniai jus su savo cytais dauzot ir sakot uz ka banai🤣🤣🤣

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Mano - Zalgiris parašė:

Nu ka pavydouliai,nezinot kaip ikasti nes mano servas isdirbtas geriau nei jusu,juokyngi jus man visi🤣

Leidziu tai ka noriu,cia Zalgirio servas o ne rytfaniu,tad praplauk sau ramiai

Tokio "isdirbimo" velniui nelinkeciau

image.thumb.png.3583fb1436029ef2824a29e39d81cd1a.png

//Nuotrauka is cszalgiris.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Mano - Zalgiris parašė:

Tu *Myliu SuperGames.lt* cia zodzio neturi *Myliu SuperGames.lt*,kaip sekasi visus servus dosinti?merui tiek prineres,kad per ji dosinai servus,zinai apie ka kalbu,isvis tu man juokingas 

Reikia normaliai kalbeti atejus,prisikalbat patys,po to sakot uz ka toks reason???cia normalus kai ateinat ir kalbat tavo vaikai benkartai ir pan?tokie gyvenime pas mane nezais,dar kalbat apie free banus?pvz vakar prisigavo pas mane ale labai kietas mix zaidejas,paprasiau wg scano,sako as su GG zaidziu,nors pas mane i serva su GG neileidzia,tai apie kalbam mixiniai jus su savo cytais dauzot ir sakot uz ka banai🤣🤣🤣

Suprask, jog laikai servą ant VPSNET, kuris daug metų naudoja ir nenaujina galima sakyt savo įrangos. Kažkas laužia stipriai visą tinklą, ko pasėkoje lūžta ir Tavo, ir visi kiti servai, kurie stovi ten. Jūs durneliukai patys susigalvojot apie tuos ddosus. Turit pilną serverį, šiek tiek išeina žmonių ir jau ašaros didžiausios. Susitvarkyk nervus, nes pražilsi anksčiau laiko. Gali tik šnekėti, nes įrodymų jokių neturi ir negalėtum surasti, nes net nežinai kur pažiūrėti. Be to, Tu čia visiems gyriesi, jog nusipirksi ddos už 2000€ ir visus užlauši, kai greičiausiai net nemokėtum įsijungt jo. Jei kas ir laužia servą, tai gali dabar jau belekas lyst prie jo, kai banini už orą visus. Pats neapykantą kurstai tarpusavyje ir banini su debiliškomis priežastimis. Tai visada atsiras nepatenkintų.

Su Tavimi kalba baigta, nes grasint temoki. 35 metų vyras, bet smegenys ištižusios. Gali rėkaut ir toliau tam savo serve kaip visus mus užmuši pagavęs. Jei Tau nuo to geriau.

Redaguota , nario Mad_
Edit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), MynThOn parašė:

 Vienintelis serveris likes tai SLIMI ant 1.6. 

Yra ir daugiau tu Counter-strike 1.6 serverių, tik didžioji dauguma renkasi ir palaiko, džiunglių įstatymais paremtą projektą, didžiajai daugumai reikia kažko tokio kaip TV3 Pagalba ar 24 valandos, ypatingai šiame sename CS 1.6 pasaulyje ir tai gera terpe ten visiems susirinkti ir to gauti (triukšmo, smurto, šiukšlyno komunikacijoje)

Nieko nėra amžino, užlipus ant grėblio gali gauti į snapą, laikinas malonumas kurį visi prisimins ir laikys nostalgijos pojūtyje, aukštai kylant - stipriai ir skaudžiai galima nusileisti, dienos eina ir jei nebūs išmoktos pamokos - automatiškai save pamažu susižlugdys ir tada galės kamputyje ašaroti ir supras tai ką turėjau omenyje 😅

O kitiems CS 1.6 projektams trūksta labai mažai, tiesiog normalių žaidėjų palaikymo ir prisijungimo į pustuštį serverį, priimant tame serveryje esančia ramybe, normalesne komunikacija su tam tikromis ribomis ir galiojančias adekvačias taisykles kurios galioja ir patiems serverio prižiūrėtojams 😉

O jei į šios sukurtos diskusijos tema, tai dažniausiai tie kurie gali jums padėti yra programuotojai, dažnais atvejais su dideliais protais, o dideli protai kažin ar norės su tokios reputacijos veikėjais susidėti 🧐

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Mano - Zalgiris parašė:

Nu ka pavydouliai,nezinot kaip ikasti nes mano servas isdirbtas geriau nei jusu,juokyngi jus man visi🤣

Leidziu tai ka noriu,cia Zalgirio servas o ne rytfaniu,tad praplauk sau ramiai

agirdi pacukas raminkis gerai per gerai sau leidies gerus žaidejus banini susitvarkyk nervus nesinervines kas ka pasako tau iškart free kickini apart gilzei maciau ka tu prisibazarines esi tai čiuveli daryk išvadas kad tave nušauna iškarto verki yra už tave ir gerai lošia. :)

44 minutes prieš, PyPKjE parašė:

Yra ir daugiau tu Counter-strike 1.6 serverių, tik didžioji dauguma renkasi ir palaiko, džiunglių įstatymais paremtą projektą, didžiajai daugumai reikia kažko tokio kaip TV3 Pagalba ar 24 valandos, ypatingai šiame sename CS 1.6 pasaulyje ir tai gera terpe ten visiems susirinkti ir to gauti (triukšmo, smurto, šiukšlyno komunikacijoje)

Nieko nėra amžino, užlipus ant grėblio gali gauti į snapą, laikinas malonumas kurį visi prisimins ir laikys nostalgijos pojūtyje, aukštai kylant - stipriai ir skaudžiai galima nusileisti, dienos eina ir jei nebūs išmoktos pamokos - automatiškai save pamažu susižlugdys ir tada galės kamputyje ašaroti ir supras tai ką turėjau omenyje 😅

O kitiems CS 1.6 projektams trūksta labai mažai, tiesiog normalių žaidėjų palaikymo ir prisijungimo į pustuštį serverį, priimant tame serveryje esančia ramybe, normalesne komunikacija su tam tikromis ribomis ir galiojančias adekvačias taisykles kurios galioja ir patiems serverio prižiūrėtojams 😉

O jei į šios sukurtos diskusijos tema, tai dažniausiai tie kurie gali jums padėti yra programuotojai, dažnais atvejais su dideliais protais, o dideli protai kažin ar norės su tokios reputacijos veikėjais susidėti 🧐

pas tave liuks servai malonu yra žaisti respectas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

idomiai cia su tuo zalgiriniu, kazkoks malalietuku lavonu servas, visi tik sulys ka bana negaut, dosina kitus servus bijo kazkokios konkurencijos :D, saulena lygtais dosinti bande ar kazka, kosmosas, praplaukit rimtai zalgiriniai, nusipirko srv ir tipo iesko kas tvarkytu uz saibas, niekada niekas nieko nepadarys normaliai jei ne pats, pasiklausinek ne pirmu metu projektu savininku gal ka padarys kurie jau turi patirti, o ne random snukiu kurie pirma karta bandys kazka is kazkur istraukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Prisijungiau į servą, savininkas gatavas, nušoviau 3 kartus, paprašė WG, atsiunčiau WG, buvo švarus, nušoviau dar porą syk, gavau permą ban su priežaistimi "nepisk man proto", vien dėl to, kad jis sakė, kad aš Simas kažkoks :D bet maišė su kažkuo, nerekomenduoju šio projekto, vaikų darželis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-12-07 01:32, InTroDuC3* parašė:

Prisijungiau į servą, savininkas gatavas, nušoviau 3 kartus, paprašė WG, atsiunčiau WG, buvo švarus, nušoviau dar porą syk, gavau permą ban su priežaistimi "nepisk man proto", vien dėl to, kad jis sakė, kad aš Simas kažkoks :D bet maišė su kažkuo, nerekomenduoju šio projekto, vaikų darželis.

Bet kas svarbiausia buna visad full 32 zaidejai.. Kosmosas tikrai :D jau geriau nueit y koki saulenas serveri publika ten nors administracija gera jau kiek metu gyvuoja ir zaidejai padorus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-12-09 22:20, Cryptic parašė:

Jei nepatinka klausyt ka sneka tai galit mute all pasidaryt, ka as ir darau.

O zaideju daug nes tik pora servu yra kur hitboxai normaliai sutvarktyi, procs, saulenas ir kituose servuose hitboxai nupuve.

 

Mano nuomone yra , kad tokie serveriai kaip zalgiris / gilze / cszona /  visokie procs yra vėjai , rate ten nesuprantami kokie , rašyk nerašes į konsolę komandu šaudosi kreivai "kulkos eina". Saulenas vienintelis "publikas" likes iš senu geru laiku ,ir ten žaidėjai visai kiti renkas. Rate like iš senu laiku ir labai , net labai gerai ten šaudosi. Matyt , nežaides mIRC laikais cs'o , kad šneki nesamones. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...