Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paskyros išjungimas. Discord platforma.


Bagyra.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 👋

Su tokia situacija susidūriu pirmą kartą. Einant prie esmės, - dar tą pačią dieną buvau savo discord'o paskyroje, iš jos rašiau privačias žinutės, diskutavau įvairiuose grupių kanaluose, bet užrakinau telefoną, po 2-3 minučių atsirakinu telefoną, žiūriu nuo platformos atsijungta, (per niekur kitur nebuvo jungtasi), galvoju nieko tokio, prisijungsiu, bandau jungtis, duomenys teisingi, ir tada man rašo - Jūsų paskyra išjungta. Norint atkūrti paskyros slaptažodį, rašo tą patį. Į gmail'ą nėra atėjęs joks laiškas, dėl ko buvo išjungiama paskyra. Tuomet nieko nelaukus taip pat parašiau discord'o support'ui, (mano request'ą gavo), bet atsakymo iki šiol jokio, tačiau prieš rašant support'ui, buvo dar kelios žmonių rašytos temos, kad jų paskyra taip pat buvo išjungta ir apie tai jų niekas neinformavo, nei kodėl, nei dėl ko. Reikalas tas, kad prarandu daug discord'o serverių, informacijos juose. Gal kam buvo panašiai, ir žinote ką daryti, ko dar griebtis? Ar įmanoma dar kaip nors ją susigrąžinti? Nenoriu prarast discord'o paskyros. Man ji svarbi ir vertinga. Būčiau be galo dėkinga už bet kokią suteikta informaciją. Paskyra išjungta jau 2-3 dienas ❤️.

Pridedu viena screenshot'ą žmogaus, kuriam taip pat nutiko ta pati problema, jis taip pat nėra informuotas nei kodėl, nei dėl ko.. 🤷‍♀️.

IMG_1020.jpeg

IMG_1019.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip Discord dėl jokios priežasties neišjungia paskyros. Galimai buvote kokiam nors Discord serveryje kuris pažeidė Discord ToS ir nariams kurie ten buvo, buvo išjungtos paskyros. Dažniausiai prieš išjungiant paskyra gauni tik įspėjimą, tai galimai ir seniau esi gavęs, kad buvai kažkuriame serveryje kuris buvo ištrintas dėl Discord ToS pažeidinėjimo. Dėl to reikia atsirinkti kuriuose serveriuose būti ir kuriuose ne, nes viena gražia diena gali netekti paskyros už tai jog tenai būni. Geriausiu atveju sugrąžins tavo paskyra, blogiausiu tiesiog parašys jog pažeidei jų ToS ir jie nieko dėl to negali padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu niekada gavusi įspėjimo, (būčiau gavus įspėjimą, atsiminčiau tai tikrai), o dėl serverių, na nemanau, kad galėjau kažką pažeist, todėl, kad serveriai buvo visi mano ir tik vienas roleplay'aus (GTA, kad galėčiau įeiti į FiveM'ą.). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek man istorija šita per graži, kad iš niekur nieko tai įvyktų, nu bet tarkim. Kas tau atrodo saugu - nereiškia Discordui saugu, pastaruoju metu galėjai galimai gauti blokavimą dėl to:

  • Privačiose žinutėse naudojai nepriimtinas normas arba siuntei labai daug žinučių užklausų ir pagavo tave kaip spamerę.
  • Įžeidinėjai serveriuose žmones ir buvai pareportinta. 
  • Tu reportinai kitus žmones random, be aiškių priežasčių.
  • Skleidei miss-leading ar shady political informaciją.

Bet kokiu atveju turėjai gauti laišką iš Discord, dėl ko tavo paskyra išjungta.

Paskyra po 14 dienų gali būti ištrinta negrįžtamai, dažniausiai procesas užtrunka iki 30 dienų. Yra paslaugų tiekėjų, kurie apsiima paskyros atkūrimu ir turi didelę patirtį su tuo, tačiau kainos yra didelės :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra nieko kas nedarytų klaidų, discord'as irgi sugeba padaryti klaidų. Pasitaikydavo ir man kai mano paskyrą būdavo užrakinta, kartais net ir uždedamas ant ištrynimo.
image.png.ab044d16879d32cd9c5f79c95859b02e.png

Bet pasikalbėjus su pačiu discord help center visados sužinosi kur ir kame problema buvo. Jeigu paskyra tinkamai buvo užrakinta tai taip ir pasakys, jeigu ne - atrakins. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, - ただし parašė:

Nėra nieko kas nedarytų klaidų, discord'as irgi sugeba padaryti klaidų. Pasitaikydavo ir man kai mano paskyrą būdavo užrakinta, kartais net ir uždedamas ant ištrynimo.
image.png.ab044d16879d32cd9c5f79c95859b02e.png

Bet pasikalbėjus su pačiu discord help center visados sužinosi kur ir kame problema buvo. Jeigu paskyra tinkamai buvo užrakinta tai taip ir pasakys, jeigu ne - atrakins. 

Ačiū, šiek tiek nuraminot, nes tikrai pati nieko tokio nedariau, kad užrakinčiau/išjungčiau ypač naudojamą paskyrą. Pirmai žmogus nurodė kur kreiptis, tai gavau atsakymą, kad aš ne vienintelė kuriai išjungta paskyra, liepė laukti, pažiūrės  kas nutiko su mano paskyra ir susisieks dar. Tikiuosi padės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...