Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl „CS:GO - Steam“ daiktų


Admin_Chilleris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 244 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

atsitiko problema (2023.08.10 | 22:19) nebuvau prie kompiuterio ir jokio trade'inimo nedariau ir nechekinau (tą naktį) atsikėlęs ryte ir prisijungęs į žaidimą, inventorius liko tuščias, ir atsidarius trade'inimo sąrašą radau jog įvykęs trade's kaip ir minėjau, jokio trade nedariau. Tai klausimas: „Ar yra šanso susigrąžinti tuos daiktus?“ t.y parašiau Steam Support'ams, bet iki dabar jokio atsakymo iš jų. (Iš mano puses bėda galbūt yra jog vienas žmogus parašę ar galėčiau jam pagelbėti su vote dėl jo komandos, ir prisijungus prie https://fac*it.duel-tou*x.com/ Steam net neprisijungus vistiek viskas dingo). Kas esme jog buvo pas mane ir „Steam Guardian'as“ įjungtas, bet po to dingimo pamačiau ir kad Steam Guardian'as buvo nuiimtas.

image.thumb.png.5acf1333953a47775c1b9af6d4352333.png

P.S Pagalbos klausimu prašau tik vienos: „Ar yra šanso susigrąžinti tuos daiktus?

Jog pats kaltas esu jog atidarinėjau tokias svetainės tai taip AŠ kaltas kas daugiau? :D

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Viphone parašė:

ne, reikia džiaugtis, kad trade bano negavai arba community bano

Bet kas per apsaugos? tu moki pinigus, o jie pavogė tavo daiktus. Nu tipo viena pusę taip mano problema kad spaudžiau kur nereikia, bet jie turi tada tas problemas spręsti, nes galbūt ir netyčia būna paspaudžia žmonės ir taip praranda daiktus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Bugas parašė:

neįmanoma pats kaltas kad spaudi ant linku

Taip ponas - Bugas. Dar karta pakartosiu, jeigu nepaskaitai mano parašymo, ar atrašyto komentaro.

„Nu tipo viena pusę taip mano problema kad spaudžiau kur nereikia, bet jie turi tada tas problemas spręsti, nes galbūt ir netyčia būna paspaudžia žmonės ir taip praranda daiktus.“

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Speju praeity ar neseniai gamblinai ar kazka dariai ir turejai issiemes steam api key. Kitu varijantu negalejo isilausti i tavo paskyra, jeigu yra steam guardas (nebent paspaudes ant svetaines nuorodos bandiai prisijungti prie jos su stymu). Zodziu, kad atgauti, tai tikrai nebeatgausi. Geriausiu atveju gali prasyti, kad tie vartotojai butu trade ban'inti, bet ir cia klaustukas yra ar valve kazka darys, nes as neskaites ju tos. Geriausias varijantas dabar butu nuimti savo steam api key, atjungti visus vartotojus, kurie turi prieiga prie tavo steam paskyros ir pasikeisti slaptazodi. Sekmes.

prieš 11 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Bet kas per apsaugos? tu moki pinigus, o jie pavogė tavo daiktus. Nu tipo viena pusę taip mano problema kad spaudžiau kur nereikia, bet jie turi tada tas problemas spręsti, nes galbūt ir netyčia būna paspaudžia žmonės ir taip praranda daiktus.

Jie tas problemas ir sprendzia. Zmones, kurie yra issieme steam api key ir gamblina yra trade baninami. Jeigu kazkokiais budais zmogus sugebejo ji isgauti is taves, tai ir turi tavo paskyra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Sveiki,

atsitiko problema (2023.08.10 | 22:19) nebuvau prie kompiuterio ir jokio trade'inimo nedariau ir nechekinau (tą naktį) atsikėlęs ryte ir prisijungęs į žaidimą, inventorius liko tuščias, ir atsidarius trade'inimo sąrašą radau jog įvykęs trade's kaip ir minėjau, jokio trade nedariau. Tai klausimas: „Ar yra šanso susigrąžinti tuos daiktus?“ t.y parašiau  Steam Support'ams, bet iki dabar jokio atsakymo iš jų. (Iš mano puses bėda galbūt yra jog vienas žmogus parašę ar galėčiau jam pagelbėti su vote dėl jo komandos, ir prisijungus prie https://fac*it.duel-tou*x.com/ Steam net neprisijungus vistiek viskas dingo). Kas esme jog buvo pas mane ir „Steam Guardian'as“ įjungtas, bet po to dingimo pamačiau ir kad Steam Guardian'as buvo nuiimtas.

image.thumb.png.5acf1333953a47775c1b9af6d4352333.png

P.S Pagalbos klausimu prašau tik vienos: „Ar yra šanso susigrąžinti tuos daiktus?

Jog pats kaltas esu jog atidarinėjau tokias svetainės tai taip AŠ kaltas kas daugiau? :D

Galiu tik tiek pasakyti - Dziaukis kad ne brangus inventorius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
20 minutes prieš, rytispak parašė:

Speju praeity ar neseniai gamblinai ar kazka dariai ir turejai issiemes steam api key. Kitu varijantu negalejo isilausti i tavo paskyra, jeigu yra steam guardas (nebent paspaudes ant svetaines nuorodos bandiai prisijungti prie jos su stymu). Zodziu, kad atgauti, tai tikrai nebeatgausi. Geriausiu atveju gali prasyti, kad tie vartotojai butu trade ban'inti, bet ir cia klaustukas yra ar valve kazka darys, nes as neskaites ju tos. Geriausias varijantas dabar butu nuimti savo steam api key, atjungti visus vartotojus, kurie turi prieiga prie tavo steam paskyros ir pasikeisti slaptazodi. Sekmes.

Jie tas problemas ir sprendzia. Zmones, kurie yra issieme steam api key ir gamblina yra trade baninami. Jeigu kazkokiais budais zmogus sugebejo ji isgauti is taves, tai ir turi tavo paskyra.

Pakeičiau STEAM slaptažodį, o Steam api key dar nekeičiau reiks pakeisti, kas abidna, jog Steam yra didele platforma, o apsaugos kiek matau šiai dienai pas juos nerasta. :D 

P.S Pasirodo, aš net neužsiregistravęs net esu dar to Steam WEB api Key'aus.

19 minutes prieš, iVron parašė:

Tokie kaimieciai man patinka su savo pagalbomis ar jungimasis i ju komandas :D
- Tiesiog svetaine per lauzi pasiiemi source'a visa ir iseini :D


-  O tau atsitiko viskas paprastai, paspaudus migtuka atidavei cookies seasionid ir securelogin'a ir viskas  

Jo, grynai... O aš patykėjau kažkaip blyaat. :kuku:

P.S Dėkui jog paaiškinai kaip kas įvyksta tuo metu. 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Admin_Chilleris parašė:

Pakeičiau STEAM slaptažodį, o Steam api key dar nekeičiau reiks pakeisti, kas abidna, jog Steam yra didele platforma, o apsaugos kiek matau šiai dienai pas juos nerasta. :D

Na matai čia yra daug variantu kaip galėjo atsitikti. 
Pirmas variantas labai gerai žinomas : Steam guard'as  tai jog patvirtinai steam guard'a galimas variantas jog kaskadą esi paspaudes ant phishing linko ir store'ino tavo cookies ir tu patvirtinai ir lauke paskui geros progos 

Antras variantas labai paplitęs su faceit : Tai tarkim jei esi sužaidęs keletą karta faceit tu automatiškai gausi random zmoniu pakvietimus tokius pvz ( I diena gaunu po kokius 4-5 kartus )  ( citata ) 

Citata

Wassup bro! I saw your profile in the active players and can tell that you play well! Look here what’s going on, I have a team for faceit tournaments, but we lost one guy (he left for indefinite term) and are now looking for a replacement. We’re a bit stressed, if you're interested - leave your discord for a little talk. Either you can add me in discord absolute0666

bet dažniausiai būna taip jog discord'e tau pasako eiti per svetaine prisijungti ar padėti jiems laimėti balsuojant už juos arba prisijungiat prie jų komandos tik dėl skaičiaus arba žaidimo. Ir viskas jei įvykdai tokius dalykus tuomet tu galima sakyti atiduodi savo prisijungimus ( tai gali būti ne būtinai username ir passward'os užtenka seasonid arba steamloginSecure(< Su juo galima gauti greitai seasonID ) 

Trečias variantas jog gauna tavo dev api key : Na tai daugiau naudojamas svetainėse gambling'uose ir panašiai bet užtenka sukurti netikra link'a su nurodymu jog scrapintu tavo dev key ir viskas kaip CTRL + C ir viskas jie turi ji ir jei jo nekeiti dažnai tada batai nes jie tiesiog gali pasinaudoti bent jau man gerai žinomais kai kuriais NodeJS ( bent jau kuriuos žinau su kuriais galima sužaisti ir prisijungti ) ir viskas finito.  Del DEV API Key tai siūlau keisti kas antra savaite ( bent jau aš darau taip ( gali labai lengvai pasidaryti js faila kuris tau pakeičia automatiškai kas 14 dienų ir tai pat jog pakeistu steam dev key svetainėse kuriose tu ji naudoji tai didžiausias variantas jog gambling svetainėse.. 


O šiaip dabar tu daiktu tikrai nesusigražinsi ir nieko nepasieksi iš jų puses. Dabar ką tu gali padaryti tiesiog parašyti normalu laišką i steam support'a ir paaiškinti jog tavo aktyvumas buvo mažas ir tu visiškai mažai kada prisijungdavai ir panašiai.. Ir tada parašyk apie asmeni kuris gavo trade'a (skinus) ir parašyk jog buvo įsilaužta i tavo paskyra tai pat naudojant  LoginSecure token'u ir galimas variantas Steam Dev api key ( kuri užsimiršai pasikeisti ) ir melskis jog sis pacas gautu Trade ban'a. Jei tingi tai daryti tuomet siūlau pirkti paslaugas iš kitu zmoniu kurie turi report'u bot'us ir reportuoti asmeni su bot'ais ir melstis jog gautu Community ban ( o šiaip dar variantas jei nenori mokėti pinigu uz reportus jog paprašytum zmoniu/draugu jog ta asmeni reportuotu ir viskas ) 

Žinoma pats žinai kad spaudinėjai kur nereikia bet pamoka yra ir bus išmokta kaip sakoma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, spiritdust parašė:

Na, kad spaudi ant tu linku, tai jo. Bet as nesuprantu, kaip jie sugeba steam guard nuiimti, jeigu reikia kodo is tel ar auth... :D 

Va grynai, man irgi klausimas, nieko negavau apie ~22-23 val jog kažkas atlieka trade ir nori pasitvirtinti per Steam Gaurdian'ą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, iVron parašė:

Na matai čia yra daug variantu kaip galėjo atsitikti. 
Pirmas variantas labai gerai žinomas : Steam guard'as  tai jog patvirtinai steam guard'a galimas variantas jog kaskadą esi paspaudes ant phishing linko ir store'ino tavo cookies ir tu patvirtinai ir lauke paskui geros progos 

Antras variantas labai paplitęs su faceit : Tai tarkim jei esi sužaidęs keletą karta faceit tu automatiškai gausi random zmoniu pakvietimus tokius pvz ( I diena gaunu po kokius 4-5 kartus )  ( citata ) 

bet dažniausiai būna taip jog discord'e tau pasako eiti per svetaine prisijungti ar padėti jiems laimėti balsuojant už juos arba prisijungiat prie jų komandos tik dėl skaičiaus arba žaidimo. Ir viskas jei įvykdai tokius dalykus tuomet tu galima sakyti atiduodi savo prisijungimus ( tai gali būti ne būtinai username ir passward'os užtenka seasonid arba steamloginSecure(< Su juo galima gauti greitai seasonID ) 

Trečias variantas jog gauna tavo dev api key : Na tai daugiau naudojamas svetainėse gambling'uose ir panašiai bet užtenka sukurti netikra link'a su nurodymu jog scrapintu tavo dev key ir viskas kaip CTRL + C ir viskas jie turi ji ir jei jo nekeiti dažnai tada batai nes jie tiesiog gali pasinaudoti bent jau man gerai žinomais kai kuriais NodeJS ( bent jau kuriuos žinau su kuriais galima sužaisti ir prisijungti ) ir viskas finito.  Del DEV API Key tai siūlau keisti kas antra savaite ( bent jau aš darau taip ( gali labai lengvai pasidaryti js faila kuris tau pakeičia automatiškai kas 14 dienų ir tai pat jog pakeistu steam dev key svetainėse kuriose tu ji naudoji tai didžiausias variantas jog gambling svetainėse.. 


O šiaip dabar tu daiktu tikrai nesusigražinsi ir nieko nepasieksi iš jų puses. Dabar ką tu gali padaryti tiesiog parašyti normalu laišką i steam support'a ir paaiškinti jog tavo aktyvumas buvo mažas ir tu visiškai mažai kada prisijungdavai ir panašiai.. Ir tada parašyk apie asmeni kuris gavo trade'a (skinus) ir parašyk jog buvo įsilaužta i tavo paskyra tai pat naudojant  LoginSecure token'u ir galimas variantas Steam Dev api key ( kuri užsimiršai pasikeisti ) ir melskis jog sis pacas gautu Trade ban'a. Jei tingi tai daryti tuomet siūlau pirkti paslaugas iš kitu zmoniu kurie turi report'u bot'us ir reportuoti asmeni su bot'ais ir melstis jog gautu Community ban ( o šiaip dar variantas jei nenori mokėti pinigu uz reportus jog paprašytum zmoniu/draugu jog ta asmeni reportuotu ir viskas ) 

Žinoma pats žinai kad spaudinėjai kur nereikia bet pamoka yra ir bus išmokta kaip sakoma :)

labai daug theory craftinimo su ribotu knowledge. Na bent smagu matyti, kad is mazo kiekiu ziniu bandai daryti isvadas.

Kalbi apie cookies bet nelabai zinai kaip jie veikia. Kitos svetaines ju negali pasiimti.

Jei tureciau svetaine, butu galima paziuret kaip kas vyksta, steam guarda galima apeiti, tik idomu kokius duomenis jiems atidavei, kad jiem pavyko ta padaryti

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2023-08-13 14:45, Zero Two parašė:

labai daug theory craftinimo su ribotu knowledge. Na bent smagu matyti, kad is mazo kiekiu ziniu bandai daryti isvadas.

Kalbi apie cookies bet nelabai zinai kaip jie veikia. Kitos svetaines ju negali pasiimti.

Jei tureciau svetaine, butu galima paziuret kaip kas vyksta, steam guarda galima apeiti, tik idomu kokius duomenis jiems atidavei, kad jiem pavyko ta padaryti

 

Galiu duoti link, jeigu reikia. Ten pasijungia faceit, ir paspaudžiau ant Steam ir rodo error connection ir po dienos dingo viskas. xD

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 244 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...