Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

❗️ Vienam uždarbiui gali būti skirta 1-2 temos. Kitos tokios pačios temos bus netvirtinamos. ❗️

Klausimas del Sodros mokejimo.


arunas35343

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 384 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norejau paklausti kadangi dabar esu nedirbantis ir jau 2 menesius ir yra susikaupusi suma del mokejimo Sodrai. (kas 60euru eina skola) del to, kad nedirbu ir mano klausimas butu toks. Ar Sodra pati iskaiciuoja man is banko 60 euru kiekviena menesi jeigu nedirbu, ar pats turiu lysti i Sodros puslapi ir apmoketi visas saskaitas bei mokesciu ar pati Sodra automatiskai is banko nuiima man kas menesi 60 euru? Aciu uz atsakyma. Nors cia ir zaidimu forumas bet suaugusiuju zmoniu jau yra kurie dirba/nedirba tai zinos turbut i si klausima atsakyma.

 

Bei jeigu isimesiu 100 euru i banko saskaita ar Sodra man juos iskaiciuos AUTOMATISKAI ar pats turesiu apmoketi savarankiskai be jokiu automatisku nuskaitymu nuo saskaitos is banko?

Redaguota , nario arunas35343
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turi būti nurodytas laikotarpis iki, kurio tu turi sumokėti reikiamą sumą, kitu atvėju to nepadarius nuskaičiuos pinigus nuo banko sąskaitos, stok į darbo biržą bent porą mėnesių nepridės papildomai skolos.

Redaguota , nario LAIMIS A.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, LAIMIS A. parašė:

turi būti nurodytas laikotarpis iki, kurio tu turi sumokėti reikiamą sumą, kitu atvėju to nepadarius nuskaičiuos pinigus nuo banko sąskaitos, stok į darbo biržą bent porą mėnesių nepridės papildomai skolos.

o kur turetu rodyti ta nurodyta laikotarpi? banke ar pacioje sodroje? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Andrius.025 parašė:

Ne jie ne nuimineja kai susikaupia koks 200 eur tada nuima iš banko jai neturi tiek tai minuse sedesi

image.png.ddb6883504f0b6396e65f0100ba41c88.png
kaip suprantu dabar isimetus i banka man 200e euru ju iskarto nenuimtu? kadangi kaip suprantu REZERVUOTA suma yra sumoketi ir tie 200e nebus iskarto nuiimti? ir + dar sedziu -2.99 minuse...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, arunas35343 parašė:

image.png.ddb6883504f0b6396e65f0100ba41c88.png
kaip suprantu dabar isimetus i banka man 200e euru ju iskarto nenuimtu? kadangi kaip suprantu REZERVUOTA suma yra sumoketi ir tie 200e nebus iskarto nuiimti? ir + dar sedziu -2.99 minuse...

isimetus 200 liksi su 30 euru nes jau esi isnaudojes kredita. Klausimas is kur tu isvis isgavai kredita ar kredito kortele

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 384 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...