Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Laptop (1-1.5k)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ko nenori stacionaraus Gaming PC? nes už tokia kaina gali nebloga susirinkti, bet aišku aš pats turiu Asus ROG Strix g17 (Vokietijoje pirktas už 999,99€).

Mano specifikacijos: AMD Ryzen™ 7 4800H 2,9 GHz (Max 4,2 GHz), GeForce RTX™ 3050, 16 GB RAM, 512 GB SSD, 144 Hz.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

O ko nenori stacionaraus Gaming PC? nes už tokia kaina gali nebloga susirinkti, bet aišku aš pats turiu Asus ROG Strix g17 (Vokietijoje pirktas už 999,99€).

Mano specifikacijos: AMD Ryzen™ 7 4800H 2,9 GHz (Max 4,2 GHz), GeForce RTX™ 3050, 16 GB RAM, 512 GB SSD, 144 Hz.

Nera ko girtis 2 kartom senesniu procesoriumi ir budget entry RTX :) uz 1k euro :)))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Jo, ne vienas sake žmogus jog galėjau stacionarą imt LT susikrovęs, bet laiko labai nebuvo laukt. :D

Tai ne apie stacionaraus varianta turiu omeny, o apie tai kad permokejai, arba bent pridejes simtuka butum paemes rtx 3060

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Mantucha parašė:

Tai ne apie stacionaraus varianta turiu omeny, o apie tai kad permokejai, arba bent pridejes simtuka butum paemes rtx 3060

Pas mus Vokietijoje sunku rasti „Rtx 3060“ už 1,000 €/1,100 €.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Acer kompanijos laptopai pigus ir duoda gera performance. Uz ROG permoki uz varda, tai galbut tiesiog neziurejai i geresnius variantus

Jo, sutinku su permokėjimų firmos, grynai tą pati sake ir @darrel.jog už Asus Rog vardą tik permokėjau, o settingai nėra labai jau įspūdingi už tokia kaina. :/ :D

Apie šį modelį gal kalbėjai?:

https://www.otto.de/p/acer-ph317-55-798r-gaming-notebook-43-94-cm-17-3-zoll-intel-core-i7-11800h-geforce-rtx-3050-ti-1000-gb-ssd-1670279108/#variationId=1670279109

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Jo, sutinku su permokėjimų firmos, grynai tą pati sake ir @darrel.jog už Asus Rog vardą tik permokėjau, o settingai nėra labai jau įspūdingi už tokia kaina. ? :D

Apie šį modelį gal kalbėjai?:

https://www.otto.de/p/acer-ph317-55-798r-gaming-notebook-43-94-cm-17-3-zoll-intel-core-i7-11800h-geforce-rtx-3050-ti-1000-gb-ssd-1670279108/#variationId=1670279109

Panasiai, acer nitro jei tiksliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-03-01 09:09, Mantucha parašė:

Acer kompanijos laptopai pigus ir duoda gera performance. Uz ROG permoki uz varda, tai galbut tiesiog neziurejai i geresnius variantus

O kada nors pagalvojai kodėl jie pigus? Gana dažnai žmonės susiduria su aušinimo problemomis ant Acer nešiojamų arba tiesiog gamykliškai TDP yra apribotas. O ir 2K ekranas ant žaidiminio nešiojamo nėra didelis pliusas. Jie ir taip nepasižymi gera baterija, o dar ant 15" 2K rezoliucija nėra patogi asmeniškai man.

I.T : Kodėl būtent nešiojamas?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

O kada nors pagalvojai kodėl jie pigus? Gana dažnai žmonės susiduria su aušinimo problemomis ant Acer nešiojamų arba tiesiog gamykliškai TDP yra apribotas. O ir 2K ekranas ant žaidiminio nešiojamo nėra didelis pliusas. Jie ir taip nepasižymi gera baterija, o dar ant 15" 2K rezoliucija nėra patogi asmeniškai man.

I.T : Kodėl būtent nešiojamas?

As puikiai zinau ka siulau, uz tokius pinigus tik tai iseina. Na, nusipirk 2K ekrana ir tada tell me something.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, darrel. parašė:

image.thumb.png.b2fbc88326652b8732350cd257b5e62e.png
*cough**cough*

This is more advanced

Untitled.thumb.png.2f09dd94cd68401fe4b5393d9619c175.png

Mano external alienware 1080p 240hz slyksciai atrodo palyginus su 2K laptopiniu 1600p

Del to ir siulau jei yra pinigu rinktis kokybiskesni display laptope

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mantucha parašė:

This is more advanced

Untitled.thumb.png.2f09dd94cd68401fe4b5393d9619c175.png

Mano external alienware 1080p 240hz slyksciai atrodo palyginus su 2K laptopiniu 1600p

Del to ir siulau jei yra pinigu rinktis kokybiskesni display laptope

Nu asmeniškai man nėra patogu ant 100% scalingo naudot 2K rezoliucijos, o ant 125% vietomis pasimato toks išsilėjimas. Nu bet čia galimai Windows minusas. Tačiau ir yra kitusas minusas - baterija. Žaidiminiai laptopai ir taip nepasižymi gera baterija, o dar su 2K ir aukštu refresh rate bus dar blogiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), darrel. parašė:

Nu asmeniškai man nėra patogu ant 100% scalingo naudot 2K rezoliucijos, o ant 125% vietomis pasimato toks išsilėjimas. Nu bet čia galimai Windows minusas. Tačiau ir yra kitusas minusas - baterija. Žaidiminiai laptopai ir taip nepasižymi gera baterija, o dar su 2K ir aukštu refresh rate bus dar blogiau.

Na, manau tas kas zino ka perka maziausiai rupinasi baterija, pas mane niekada nebuvo atjungtas pakrovejas, ir del to kad baterija neskirta tam ir del performance. 300W pakrovejas ne juokas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Na, manau tas kas zino ka perka maziausiai rupinasi baterija, pas mane niekada nebuvo atjungtas pakrovejas, ir del to kad baterija neskirta tam ir del performance. 300W pakrovejas ne juokas :D

Tai koks tikslas tada apskritai pirkti nešiojamą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...