Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Valorant "HACK"


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , pastarosiom dienom labai daug sutinku cheat su unranked.. Akivaizdus aimbot, pvz.Jett sokineja kaip and cs budavo bhop.. Imanoma taip ant  Valorant ? Siandiena isijungiau prasizaist unrated ,su nicku zmogus TESTING , pyst aimbotas , ir dar Lietuvis (su nauju acc).  Cia jau pasidarys kaip cs , kad neapvalo riot chyteriu, ar po update cia taip, nes kiek zaidziu Valorant nesu sutikes ne vieno cheat.:)    1:15 va toks jett team;e lakste :) 

 

 

 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar susitikau cheateri, bana prasileido po 7 roundu :D O tas Lietuvis cj irgi jau bane sedi, tikrai 24h neisbuvo accountas. Cia Valoranto su cs net nelygint isviso. Cs'o creatoriai vps jau keli metai savo anticheat nera paliete. O riot turi savo anticheat programele backgrounde, tai tas cyteris vienaip ar kitaip bus uzbanintas, kad ir esant be cheatu jau pas juos ten flaggina jei vien onetapus saudai esant high elo i low elo zaidejus. Bet jo cia po ju update daug klaidu. Pamatysi greitai patchnote bugfixus, listas tikrai ne mazas turetu but :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

Esu sutikes ir rankede (Ascendant-Imm) tai iki 11-3 trollino, ir comebackino su baisiniu aimlocku bet irgi ilgai nesidziauge. Po sio update sunaikino smurfus, sunaikind ir cheaterius :)

Oooo,kaip smurfus sunaikino? gal gali plačiau papasakoti kaip jie išsprende šia seną problemą

Dabar tu cheaterių tai.... ta prasme jau net per SD(Svarbeuse daryti) streama irgi aktualiai žmogus cheatino,aiškus baną gauna jie bet kiti rimtesni cheatai kur ne dešimtį kaunuoja turi spofferi,paspaudi mygtuką ir tu jau vėl gali žaisti.. ir kiek nori.. tai čia tiesiog chebra gali sau meluot bet cheateriu nesustabdysi visuomet atsiras kuris sukurs kažka naujo t.t čia kova be galo Žadimo kurėjai vs Cheateriai,bet kaip sakant jeigu unrated tai dar nieko cheateriai bet jeigu eini comp ir per tuos molis pralaimi rounda ir de-rank gauni tai tada jau jausmas nekoks būna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), KarosasKarosevičius parašė:

Oooo,kaip smurfus sunaikino? gal gali plačiau papasakoti kaip jie išsprende šia seną problemą

Dabar tu cheaterių tai.... ta prasme jau net per SD(Svarbeuse daryti) streama irgi aktualiai žmogus cheatino,aiškus baną gauna jie bet kiti rimtesni cheatai kur ne dešimtį kaunuoja turi spofferi,paspaudi mygtuką ir tu jau vėl gali žaisti.. ir kiek nori.. tai čia tiesiog chebra gali sau meluot bet cheateriu nesustabdysi visuomet atsiras kuris sukurs kažka naujo t.t čia kova be galo Žadimo kurėjai vs Cheateriai,bet kaip sakant jeigu unrated tai dar nieko cheateriai bet jeigu eini comp ir per tuos molis pralaimi rounda ir de-rank gauni tai tada jau jausmas nekoks būna...

Anksciau rank rating duodavo uz matcho rezultata kuo didesnis atotrukis tuo daugiau tadku, dabar duoda infividualiai uz kiekvieno performance

prieš 3 valandas(-ų), - ŠARAS parašė:

Jei padarytu, kad reikėtu pasitvirtinti tapatybę ryškiai pamažėtu tokių dalykų. 

Buvo praeitais metais uzuominu apie tai bet issprende smurfu beda kitaip o i cheatus labai greit reaguoja tai abu alt accountu kurimo planai dabar jau beverciai. Nzn gal low ranke apsimoka praeit su aimu 1 matcha bet high ranke per 2k valandu tik 1 karta sutikau cheata

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pats esu cytines, su paprastais cheatais legit settingais tam valorant'e banas parejo tik po poros menesiu jeigu cytas yra apsaugos ir kernel modu/driveriu injectinamas per biosus tada jo niekaip nepagaus nebent nusius devams loader'i kur devai "apsaugos issjungs" ta loaderi ir jis nebeveiks, o tie kur cia su aimlockais pisa tai paprasti rusiski cytai internal kur per 24h galimybe gauti uzblokavima ir viskas. :D Nors ir Valorantas turi stipru AC vistiek yra, zmoniu kur apeina kernel modu ir viskas. :D O jeigu cytas, yra external jo nebus galimybe pagauti, kadangi jis veikia backgrounde zaidimo ne zaidimo viduje. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, AdomC3 parašė:

Is riot puses naujiena, dabar yra kaip sakant nup*se source kodus praeita savaite, ir tik siandien dave zinot. Bet kaip sakant nestovi vietoj kaip parasyta apacioje. Daugiau informacijos Twitter Riot Games.
image.png.98541d24a3f212ca73d08e00cea854aa.png

Seni ten monstrai devai dirba, jiem ta source code pakeist kaip 2 pirstus apmyzt jei jie sugeba visa ranked logika pakeist per menesi. (ngl noreciau valoranto devu jira boarda pamatyt, turbut pamatyciau ko nemates) Need to say, reik turet kiausus grasint riotui.. Pajungs lolo devus jei reikes ir susitvarkys. Tai dabar viska paaiskina is kur aimbotai atejo. + VCT (Lock In) and nosies.. Manau deadline siauri pas juos, bet tikrai gan greit susitvarkys. Juolab jie naudoja ne tik auto-cheatguard bet ir darbuotojai monitorina, nes uztenka report uzmest, nespeji parukyt jau bana gaves tai sunku man dar siektiek suvokti kiek sunkiu procesu sudeta i tokius paprastus dalykus i kurius valve ziuredavo pro pirstus. Esu suinvestaves apie 1k euru ir nesiruosiu sustot, kad tik man ir kitiem butu geriau zaisti. Kur pinigai ten ir motyvacija dirbti ;)

8 minutes prieš, epilectic parašė:

pats esu cytines, su paprastais cheatais legit settingais tam valorant'e banas parejo tik po poros menesiu jeigu cytas yra apsaugos ir kernel modu/driveriu injectinamas per biosus tada jo niekaip nepagaus nebent nusius devams loader'i kur devai "apsaugos issjungs" ta loaderi ir jis nebeveiks, o tie kur cia su aimlockais pisa tai paprasti rusiski cytai internal kur per 24h galimybe gauti uzblokavima ir viskas. :D Nors ir Valorantas turi stipru AC vistiek yra, zmoniu kur apeina kernel modu ir viskas. :D O jeigu cytas, yra external jo nebus galimybe pagauti, kadangi jis veikia backgrounde zaidimo ne zaidimo viduje. :) 

Nesupranti zaidimo esmes jei dar kyla ranka cytinti, tik tiek pasakysiu

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Mantucha parašė:

Seni ten monstrai devai dirba, jiem ta source code pakeist kaip 2 pirstus apmyzt jei jie sugeba visa ranked logika pakeist per menesi. (ngl noreciau valoranto devu jira boarda pamatyt, turbut pamatyciau ko nemates) Need to say, reik turet kiausus grasint riotui.. Pajungs lolo devus jei reikes ir susitvarkys. Tai dabar viska paaiskina is kur aimbotai atejo. + VCT (Lock In) and nosies.. Manau deadline siauri pas juos, bet tikrai gan greit susitvarkys. Juolab jie naudoja ne tik auto-cheatguard bet ir darbuotojai monitorina, nes uztenka report uzmest, nespeji parukyt jau bana gaves tai sunku man dar siektiek suvokti kiek sunkiu procesu sudeta i tokius paprastus dalykus i kurius valve ziuredavo pro pirstus. Esu suinvestaves apie 1k euru ir nesiruosiu sustot, kad tik man ir kitiem butu geriau zaisti. Kur pinigai ten ir motyvacija dirbti ;)

Nesupranti zaidimo esmes jei dar kyla ranka cytinti, tik tiek pasakysiu

ranka kyla jau nuo 2014 o taip kazkaip senai cytinu tai kzn jeigu valorantas nemoka apsisaugoti su savo AC ne mano problemos seniukas. pls nekomentuok i tema nes cia ir taip nera ka rasyti kai raso apie tapatybes patvirtinimus zaidime XDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, epilectic parašė:

ranka kyla jau nuo 2014 o taip kazkaip senai cytinu tai kzn jeigu valorantas nemoka apsisaugoti su savo AC ne mano problemos seniukas. pls nekomentuok i tema nes cia ir taip nera ka rasyti kai raso apie tapatybes patvirtinimus zaidime XDDDD

Tipinis lietuvio mentalitetas, cytinau, cytinsiu ir dar zinau is kur gaut. Jei nesupranti kam tapatybes patvirtinimas (galiojantis nr) reikalingas tai nekomentuok. Daug tureciau ka tau papasakot kaip veikia FPS zaidimai ir kokia eSporto zaidimu esme, bet matau kad beviltiska nes kreivarankiam neduota suprast. Naudok toliau cytus, kai prasileisi ip banus mama neto tiekeja tures keist kas kiekviena bana, GL HF :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

Tipinis lietuvio mentalitetas, cytinau, cytinsiu ir dar zinau is kur gaut. Jei nesupranti kam tapatybes patvirtinimas (galiojantis nr) reikalingas tai nekomentuok. Daug tureciau ka tau papasakot kaip veikia FPS zaidimai ir kokia eSporto zaidimu esme, bet matau kad beviltiska nes kreivarankiam neduota suprast. Naudok toliau cytus, kai prasileisi ip banus mama neto tiekeja tures keist kas kiekviena bana, GL HF :)

parodyk man kuriame zaidime, reik parodyti savo tapatybes patvr? csgo? rust? dota2? lol? nematau nei vieno tokio zaidimo, o jeigu tu manai, kad as pisu ten per visus galus cytinti, rage visa kita ant visu zaidimu tai tad neaiskinsiu tau, kad to nera. :) ;pp

+ apie kokius tu IP banus ?? XDD proxy,vpn? su mamele jau 4 metus negyvenu nezinau apie ka tu kalbi, man zaidimai maziausi rupi ateinu tik tokius kaip tu panervuoti, kad paskui mestum cia savo supuvusias paskyras pardavinet ir viskas XDD

Redaguota , nario epilectic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), epilectic parašė:

parodyk man kuriame zaidime, reik parodyti savo tapatybes patvr? csgo? rust? dota2? lol? nematau nei vieno tokio zaidimo, o jeigu tu manai, kad as pisu ten per visus galus cytinti, rage visa kita ant visu zaidimu tai tad neaiskinsiu tau, kad to nera. :) ;pp

+ apie kokius tu IP banus ?? XDD proxy,vpn? su mamele jau 4 metus negyvenu nezinau apie ka tu kalbi, man zaidimai maziausi rupi ateinu tik tokius kaip tu panervuoti, kad paskui mestum cia savo supuvusias paskyras pardavinet ir viskas XDD

lolo korejos serveryje reikia patvirtinti tapatybe

prieš 5 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Seni ten monstrai devai dirba, jiem ta source code pakeist kaip 2 pirstus apmyzt jei jie sugeba visa ranked logika pakeist per menesi. (ngl noreciau valoranto devu jira boarda pamatyt, turbut pamatyciau ko nemates) Need to say, reik turet kiausus grasint riotui.. Pajungs lolo devus jei reikes ir susitvarkys. Tai dabar viska paaiskina is kur aimbotai atejo. + VCT (Lock In) and nosies.. Manau deadline siauri pas juos, bet tikrai gan greit susitvarkys. Juolab jie naudoja ne tik auto-cheatguard bet ir darbuotojai monitorina, nes uztenka report uzmest, nespeji parukyt jau bana gaves tai sunku man dar siektiek suvokti kiek sunkiu procesu sudeta i tokius paprastus dalykus i kurius valve ziuredavo pro pirstus. Esu suinvestaves apie 1k euru ir nesiruosiu sustot, kad tik man ir kitiem butu geriau zaisti. Kur pinigai ten ir motyvacija dirbti ;)

Nesupranti zaidimo esmes jei dar kyla ranka cytinti, tik tiek pasakysiu

nuliudinsiu, bet pasaulis taip neveikia, devai taip greit nedirba ir source kodo niekas nekeis :D Na ir kartu labai keisti pacios kompanijos prioritetai, nes bugai pakankamai letai tvarkomi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...