Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuomonė apie regitros praktinius važiavimus


Eigirdas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Laikiau praktinį važiavimą regitroje prieš dieną. Neišlaikiau. Vienintelė klaidą, kurią man įrašė, tai buvo, kad automobilio veidrodėlis išlindo už ištisinės linijos, nors jo ratai buvo mano juostoje ir ant jos/už jos neužvažiavo. Pasakykit man nuoširdžiai ar tai normalu? Verta rašyti skundą? 

Gal jums panašių situacijų pasitaikė? Papasakokit.

EDIT: šalia bortelių (dešinėje pusėje) buvo pristatytos mašinos, tai niekaip negalėjau važiuoti arčiau dešinio kelkraščio.

Redaguota , nario Eigirdas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, - ŠARAS parašė:

Sunku patikėt kažkaip :D tai traktavo kaip kritine klaidą? 

Taip, traktavo, kaip kritinę klaidą. Man irgi buvo sunku tuo patikėti. Visų pirma, tai ji niekaip negalėjo matyti, kad veidrodėlis išlenda už ištisinės, o visų antra čia mano pamąstymais yra STT ir FNTT šaršalas dėl korupcijos. Reikia gi reputaciją ir prarastus pinigus kažkaip susigrąžinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, > Dariukas parašė:

Patekai į sąrašą iš ko pinigų užsidirbti ir tiek :D Klausimas dar žinok ar tikrai negalėjai arčiau dešinės važiuoti, ar čia tau tiesiog taip atrodo

Važiavau taip, kad vairuotojas būtų atsidaręs dureles man jų nenunešus - ~2m

Būčiau arčiau važiavęs, tai būtų kitokia kritinė, kad per arti važiuoju :D Nesuprasi čia jų.

Redaguota , nario Eigirdas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Litassa parašė:

Is dalies tiesa :D Daugiau ismokau realiai menesi vazinedamas su mociutes masina po miesta :D Ir aisku islaikiau paskui

Aš Vokietijoje laikiau teises, tai tavęs neprileidžia prie egzaminų, jeigu mano jog neišlaikysi:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu neišlaikęs egzamino vient dėl to , kad po klausimų atsakinėjimo ( apie tepalus , stabdžius ) iki galo neužtrenkiau durų , pavažiavau 2-3 metrus į priekį , supypsėjo , kad durys neuždarytos , sustojau , užtrenkiau , apvažiavau visą maršrutą ir grįžus į regitra sakė jog čia kritinė klaida. Viskas vyko dar būnant aikštelėje. Jai skubiai reikalingos teisės geriau tiesiog nusipirkti tiek vietą tiek patį pravažiavimą , bent nereikės laiko švaistyti

prieš 22 valandas(-ų), spiritdust parašė:

Man toks jausmas, jog Lietuvoje vairavimo mokyklos šūdo vertos:D 

Iš mano patirties teišmokau figūrinio rūkymo paslapčių , bei išgirdau "negirdėtas" konspiracijos teoremas apie covid ( tuo metu laikiau ) , seima , pinigus , kaukes , karus ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-01-16 18:50, spiritdust parašė:

Aš Vokietijoje laikiau teises, tai tavęs neprileidžia prie egzaminų, jeigu mano jog neišlaikysi:D

Pats gyvenu Vokietijoje jau 4 metai kalbos suprantamumo turiu, bet Gramatikoje stabdžiai trukdo. Tad norėjau paklausti kiek mokėjai už viska?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-01-18 08:56, Admin_Chilleris parašė:

Pats gyvenu Vokietijoje jau 4 metai kalbos suprantamumo turiu, bet Gramatikoje stabdžiai trukdo. Tad norėjau paklausti kiek mokėjai už viska?

Priklauso kaip vairuoji ir ar mokykla vagiai:D Siai 1600-2400 dažniausiai, dabar vėl pradedu darytis moco teises, tai appsas 50eurų ir "Grundbetrag" 465 eurų ;D Fahrstunden kažkur 50-70eurų, teorijos egzas berods 120 o praktikinis 200

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, spiritdust parašė:

Priklauso kaip vairuoji ir ar mokykla vagiai:D Siai 1600-2400 dažniausiai, dabar vėl pradedu darytis moco teises, tai appsas 50eurų ir "Grundbetrag" 465 eurų ;D Fahrstunden kažkur 50-70eurų, teorijos egzas berods 120 o praktikinis 200

Supratau, nu dar skirtingos kainos, nes gal gyveni toliau nuo manęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Supratau, nu dar skirtingos kainos, nes gal gyveni toliau nuo manęs. 

Na kaina ta pati, tik kiekvienoje mokykloje skirasi tas grundbetrag, kitur 300, kitur 500:D 

Beje, teorija gali mokytis angliskai ar rusiskai jeigu moki, egza irgi gali laikyti kitom kalbom, tik praktinis vokiskai, bet ten easy, as be vokieciu isvis praejau, teišmokau "Links, rechts" :DD ir ta appsa atkalk gerai klausimus, nes man pvž teorijos egzas easy buvo, visi klausimai pažystami:D 

Ir nepamiršk pasidaryti terminą į erstehilfe :D

Redaguota , nario spiritdust
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, spiritdust parašė:

Na kaina ta pati, tik kiekvienoje mokykloje skirasi tas grundbetrag, kitur 300, kitur 500:D 

Beje, teorija gali mokytis angliskai ar rusiskai jeigu moki, egza irgi gali laikyti kitom kalbom, tik praktinis vokiskai, bet ten easy, as be vokieciu isvis praejau, teišmokau "Links, rechts" :DD ir ta appsa atkalk gerai klausimus, nes man pvž teorijos egzas easy buvo, visi klausimai pažystami:D 

Ir nepamiršk pasidaryti terminą į erstehilfe :D

Okey pasidomėsiu, bet aš „Erstehilfe“ jau turiu išsilaikęs, nes laikiausi „Staplerschein“ tai ir liko jis dar ~1 galioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Okey pasidomėsiu, bet aš „Erstehilfe“ jau turiu išsilaikęs, nes laikiausi „Staplerschein“ tai ir liko jis dar ~1 galioti.

Reikėjo erstehilfe dėl staplerschein?:D Spėju ne gabelstaplerschein dariai?:D Ir vpš kur gyveni? Gal kolega:DDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...