Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip persirasyti windows?:D


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, spiritdust parašė:

Pirktas naujas laptop, tai ofc atejo su irasytais ir aktivuotais windows, bet jeigu noriu clean install pasidaryti, kaip key isgauti?:D Db stovi windows 11:D

 

Windows 11 jeigu pro , tinka ir iš WIN7 kodukai, intike būna pilna bandai laime + iš senu laptopu galo dar būna kai win7 yra , arba su KMS tiesiog per CMD thats it. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), spiritdust parašė:

Pirktas naujas laptop, tai ofc atejo su irasytais ir aktivuotais windows, bet jeigu noriu clean install pasidaryti, kaip key isgauti?:D Db stovi windows 11:D

 

Greičiausiai nereikės. Gana dažnai raktas yra išsaugomas jau ant pačios pagrindinės plokštės ir perrašant Windows jau jie bus automatiškai aktyvuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nusipirkau taip pat nauja PC laptop, pas mane buvo Windows 11 Pro, pasiėmiau USB raktą iš Microsoft puslapio pasiėmiau Windows 10 64× įsirašiau į USB, persikroviau PC ir per BIOS paspaudimo ir Windows paleidimo, po to nuėjęs į langelio įrašymo cleaninau diskus ir įsirašiau į C > diską Windows 10. 

P.S o ir šiaip pamokų daug yra, bet jeigu reikes pagalbos kreipkis. 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), darrel. parašė:

Greičiausiai nereikės. Gana dažnai raktas yra išsaugomas jau ant pačios pagrindinės plokštės ir perrašant Windows jau jie bus automatiškai aktyvuoti.

Ta pati irgi galvojau, bet privalo buti tokie pat windows? Ta prasme dabar yra 11 Home, tai pro nebetiktu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, spiritdust parašė:

Ta pati irgi galvojau, bet privalo buti tokie pat windows? Ta prasme dabar yra 11 Home, tai pro nebetiktu? 

Yra įmanoma įrašyti ir Pro versija, bet tam jau tektų naudoti nevisai legal būdus, nebent turėtum Pro versijos raktą. Tačiau nematau prasmės rašyti Pro, jau kiek laiko Home naudoju ir nepajaučiau, kad kažko labai trūktų nuo Pro versijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, spiritdust parašė:

Ta pati irgi galvojau, bet privalo buti tokie pat windows? Ta prasme dabar yra 11 Home, tai pro nebetiktu? 

Neprivalo kaip ir @darrel.sakė kad išsisaugoją , jo pamiršau ir ta paminėt. :D Nueini į google pasirašai windows 10 iso nueini į microsoft'o weba ir pasisiunti viską ir turėsi poto per rufus užmesi paleisi išvalysi C diską ir įrašysi win10 ir pasibaigia tuom.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, ғʜ. parašė:

Neprivalo kaip ir @darrel.sakė kad išsisaugoją , jo pamiršau ir ta paminėt. :D Nueini į google pasirašai windows 10 iso nueini į microsoft'o weba ir pasisiunti viską ir turėsi poto per rufus užmesi paleisi išvalysi C diską ir įrašysi win10 ir pasibaigia tuom.

 

Taip, pas mane taip ir buvo kaip ir minėjau viršuje... Nors man rodė internete (vokiškoje) svetainėje, jog jeigu noriu su Windows instaliavimu turėt PC tai +50,00 €, bet kas keisčiausia gavus kompiuterį ir jį įjungus jau buvo Windows 11 pragrindėm ekrane kur jau susikurti vartotoją ir kt. Suprasčiau jeigu parašytu pilnas paleidimas Windows t.y (raktais aktyvavimo, paruošimo), o čia tipo ar su Windows noriu, spaudžiau NE, nes 50,00€ mokėt šiais laikais dėl Windows man neverta, nes pats moku įsirašyti. :D

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu galvoji perrašinėti Windows 11 Home į 11 Pro, tai neverta gaišti laiko dėl tokio mažmožio. Prisideda vos keletas papildomų features kurių paprastas vartotojas taip ir nepanaudoja niekada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Aš nusipirkau taip pat nauja PC laptop, pas mane buvo Windows 11 Pro, pasiėmiau USB raktą iš Microsoft puslapio pasiėmiau Windows 10 64× įsirašiau į USB, persikroviau PC ir per BIOS paspaudimo ir Windows paleidimo, po to nuėjęs į langelio įrašymo cleaninau diskus ir įsirašiau į C > diską Windows 10. 

P.S o ir šiaip pamokų daug yra, bet jeigu reikes pagalbos kreipkis. 

Ne į tema, bet kam downgradint i win10?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), miša. parašė:

Ne į tema, bet kam downgradint i win10?

Nes Windows 10 pilnai funkcionuojantys, o Windows 11 dar per vėlai įrašinėti, nes nei žaidimų normaliai įsirašysi ir pats jausiesi, jog BETOJE sėdi. 

Beje daug kas sako kad neapsimoka Windows 11, ir daugiau balsų už Windows 10 yra ir prie jų  pasilikusių žmonių.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Nes Windows 10 pilnai funkcionuojantys, o Windows 11 dar per vėlai įrašinėti, nes nei žaidimų normaliai įsirašysi ir pats jausiesi, jog BETOJE sėdi. 

Beje daug kas sako kad neapsimoka Windows 11, ir daugiau balsų už Windows 10 yra ir prie jų  pasilikusių žmonių.

Ką žinau, naudoju win11 ilga laika, nei stringa, nei kokiu kitu problemu. Zaidimus kaip gta 5 csgo watch dogs legions, spider man miles morales krauna ir pns. Tad neissigslvok kad betoje sedi. Ir galiu duot nukirsti kad tavo dienos expieriencas tai kad panarsai forume, pasedi sampe ir vsio. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, miša. parašė:

Ką žinau, naudoju win11 ilga laika, nei stringa, nei kokiu kitu problemu. Zaidimus kaip gta 5 csgo watch dogs legions, spider man miles morales krauna ir pns. Tad neissigslvok kad betoje sedi. Ir galiu duot nukirsti kad tavo dienos expieriencas tai kad panarsai forume, pasedi sampe ir vsio. :D

Tiesos yra, bet tas funkcionavimas, bei update nėra pilnai pabaigti, faktas kad naujinama, bet ne ant tiek kiek Windows 10 turi atnaujinimų, bei tas valdymas/dizainas Windows 10 patogesnis, todėl taip ir gavosi jog man teko perrašyti. ?

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del Key issaugojimo, nezinau del Win11.., bet pabandyk:

Win+R ivesk regedit

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform

Ir paziurek ar BackupProductKeyDefault nera key, ant Win10 as tai matau.

 

Jei nebus dar bandyk Win+R ivesk cmd

wmic path softwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey

 

Redaguota , nario ReiKaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei naujas  , ir ne gaming tai gali , ir gali irasyti 10 win , o jei naujutelis su rtx vaizduske ir afigenu procu  tai geriau ant 11 win pasilykti , ir yra kompu , kaip mano pvz kad motinine tik only win 11

Redaguota , nario DOMASAS1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...