Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip priversti mikrofoną skambėti geriau?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

turiu ausines HyperX Cloud Stinger Core 7.1, žinau, kad gal būt jos nėra vienos geriausių, bet gal yra būdų kaip galėčiau jas pagerinti. Bėda yra ta, jog girdžiuosi labai tyliai, jeigu ir uždedu boostą tada atsiranda pašaliniai garsai (white noise) pamenu prieš jas turėjau microfoną su stovu už 10€ ir jos skambėjo daug geriau, o kai nusipirkau šitas draugai pastebėjo, kad kokybė su juo yra daug šūdinesnė, žinoma kalbėti su kitais įmanomą, bet bandant kurti vaizdo įrašus, labai prastas ir kartais nešvarus garsas. Labai girdėdavosi mano kvėpavimas, todėl užsidėjau šiokį tokį medžiaginį maišiuką, kad mano kvėpavimą sulaikyti ir tai padėjo. Bandžiau perrašyti driverius atsisiusti šių ausinių programą, bet nepadėjo. Galvoju apie mikrofoną, tačiau šiuo metu norisi susitvarkyti šį, gal kažką prastai darau ir susitvarkius kokybė pagerės. Ačiū iš karto!

P.S Prieš perkant šitas ausines žiurėjau jų apžvalgą ir jos skambėjo daug geriau, nei kai įsigijau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pirkau tokias pačias ausines iš amazon puslapio skaičiau atsiliepimus jie tikrai mane nustebino o nusipirkus ausines ir jas gavus paštu, ir pasijungus prie kompiuterio garsas tikrai labai prastas ir labai nusivyliau hyper x ausinėmis ir teko ausines siūsti atgal jiems ir laukti kol bus pagražinti pinigai tai nemanau kad yra tolkas tau kažka daryti su jomis nes aš irgi išbandžiau viska, niekas nepadėjo nei boostai nei visa kita kaip tu sakai programos hyper x niekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 - patys HyperX atstovai yra pasiūlė sprendimą. Išbandyk. O šiaip panašu, kad daugelis turi problemų su jomis, bet čia biudžetinis headset, tai daug ir nesitikėčiau. Atskiras mikrofonas beveik visada bus geresnės kokybės nei ant headset.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...