Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

fivem FiveM RolePlay Serveris Jums


8Quiz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas (-a).
Gal, tau patinką žaist lietuviško tipo "FiveM" serverius lietuviškų balsų? Ir, norėtum išvist kažką naujo? Užsuk į REUNION.LT

Nežinau, ar tau tai būtų aktuolau, bet šiek tiek aprašymo iš mūsų serverio jums.

Serverio Pagrindinė Ekonomika: -
Serverio ekonomika buvo apsvarstyta - apgalvota, ir patikrinta. Jums, tikrai nepavyks per keletą dienų turėt patį geriausia automobilį, iš serverio arba turėt yachtą arba verslą. Nelegalioje, veikloje milijonų neuždirbsite, bet uždirbiste nebloga sūma pinigų kurį jus tenkintu kartų ir mus. O, kaip būtų įmanoma nusipirkt automobilį mūsų serveryje? Apie, viską jau buvo apgalvota iš anksto mūsų serveryje rasi įdomiu automobilių už jums prieinamą kainą, todėl turėsite nuostabia kartų ir gera galimybę nusipirkt įmportini automobilį.

Serverio Pagrindinis Veikmas, Darbai, Nelegalios Veiklos: -

Mūsų, serveris buvo darytas ant "Los'Antos" pusės. Todėl, daug kas iš serverio sistemų orientuojasi į "Los'Antos" pusė. Beti, aišku galėsite atlikt kažkokia veiklą ir kituose miesteliuose tokiuose kaip "Paleto'Bay, Sandy'Shores". Norėtum, būt oficialios - neoficialios gaujos grupuotės narys? O, gal ir Mafijos? Įdomus reikalas, nes mūsų serveryje veiklos turėsite iki pat galvos, kurį jums leis užsidirbt pinigų kartų ir įgaut kažkokį "pasitikėjimą" iš kitų asmenų. Norėtum, būt gerbiamas asmuo, kuriuo pasitikėtų? Susikviesk savo draugus - šaiką, su kuria galėtum suburt savo gaują, ir galėtum atlikinėti gaujų karus, kur galėtum pardavinėti narkotikus brangiau, o ginklus pirkt pigiau. Mūsų, serveryje svyruoja virš +10 narkotikų rūšių, todėl tikrai turėsi progą pasirinkit kuo norėtum užsiimt. O, gal nepatinka nelegalį veiklą, ir norėtum būt legalios veiklos kartų šventas žmogus? Siūlau tau įstot į "Los'Antos Police Departament" kur tave, priims su džiaugsmu bei tave apmokys, ir gausi veikso kartų ir gera atlygi už, savo darbus. O, gal patinka mechanikų frakciją? Todėl, siūlau prisijungt prie jų. Duos, tau transporto automobilį, gera atlygi kartų tave priims ir tau suteiks, pagarbą. O, gal tave vis dėl to domina medikų darbas gelbėti asmenų gyvybės? Todėl, siūlau prisijungt prie medikų kolektyvo, kur gausite darbinę mašiną, uniforma, lėktuvą bei galėsite reguoti į pranešimus ir, išgelbėt gyvybės.

Serverio Informacija: -

Serveris, buvo sudarytas ant ESX framework'o. Serveris, bando sukurti kuo aktyviesnia šiltesne community naujam žaidėjui. Galite, pasirinkt daug oficialių - neoficialių - freelance darbų. Kur, galite gaut nebloga uždarbi. Jeigu, tave domina kaimiečio darbas, o gal tau patinką oboliai , siūlau tu įsidarbint į vaisių rinkėjų darbą. Nori, gaudyt žuvys, susirast naujų draugų? Siūlau nusipirkt meškere kur galėsite žvejoti įvarias žuvys, kartų galėsite susirast naujų žmonių ir pažynčių. Serveryje, yra "Multi Char", todėl galėsite turėt ne vieną veikėją, o netgi kelys. Mūsų, serveris bando atkartoti truputėlį realybės ką daro pusę "Lietuvos FiveM Roleplay Serverių Community". Serveris, yra tikrai kokybiškai, kartų ir padoriai paruoštas jums, kad galėtumėte miegautis savo turimu žaidimų. Serverio, valdymas grafikos yra įdomios. Kartų, manau išvisite nemažai nematytu jums sistemų, kurios jums suteikt įdomuma kuris, jums leis atsiskleist. Daug, ką manau, kad sudomins kokią yra pagrindinė serverio tematiką? Mūsų, serverio tematika būtų "Amerikietiško" stiliaus. Daug, žaidėjų gali įsijausti į savo vaidemnį - veikėją. Mūsų, serveryje galėsite turėt negalią bei vaidint tokį personažą. Todėl tikiuosi, kad tave sudomino bent kažkiek šis "FiveM" serveris, todėl prisijunk prie mūsų "REUNION.LT" bendruomenės žaidėjų - asmenų.

Mūsų Discord: - https://discord.io/reunionlt

Mūsų IP: - cfx.re/join/obqegv

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią topic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Sukurti naują...