Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas PC upgrade nešiojamo


sevnz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, artėjant šaltajam sezonui norėčiau atsinaujinti biški nešiojama kompiuterį.

Norėčiau įsisidėti papildomus 8GB ram ir 500GB kad išviso būtu 1TB. Kadangi vietos biški trūksta.. 

Kompiuterio modelis: ACER NITRO 5 AN517-54-51C9 , galbūt kažką galit rekomenduoti panašius RAM, ir papildoma SSD? 

Šiuo metu stovi:

image.png.48f5da258e3f45a812527d31f5e17709.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, sevnz parašė:

Sveiki, artėjant šaltajam sezonui norėčiau atsinaujinti biški nešiojama kompiuterį.

Norėčiau įsisidėti papildomus 8GB ram ir 500GB kad išviso būtu 1TB. Kadangi vietos biški trūksta.. 

Kompiuterio modelis: ACER NITRO 5 AN517-54-51C9 , galbūt kažką galit rekomenduoti panašius RAM, ir papildoma SSD? 

Šiuo metu stovi:

image.png.48f5da258e3f45a812527d31f5e17709.png

Neš. komp. atmintis (SODIMM) | SKYTECH.LT issirink pats RAM pagal savo , ziurek kiek yra pas taves - MHZ and ram. 
SSD ziurek koks pas taves yra , jokios info neparasei.. ar M.2 ?  SSD 2.5 ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, sevnz parašė:

Man prie STORAGE rašo šitaip: 476GB NVMe SAMSUNG MZVLQ512HBLU-00BTW (RAID (SSD))

Tai čia galima suprasti kad m.2?

Taip , bet matyt , kad antra tokia y nesiojama nesideda , tai tektu pirkti 1 TB m.2 . Geriausisia is samsung , bet man rodos kad y nesiojamus dedasi dar ir ssd 2.5 ar kaip ten jis yra P210S512G25 PATRIOT P210 SSD 512GB SATA 3 Internal Solid State Drive 2.5inch | Katalogas - SKYTECH.LT  bet aisku greitis bus mazesnis nei m.2. Jei klystu kazkas pataisykit :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, MynThOn parašė:

Taip , bet matyt , kad antra tokia y nesiojama nesideda , tai tektu pirkti 1 TB m.2 . Geriausisia is samsung , bet man rodos kad y nesiojamus dedasi dar ir ssd 2.5 ar kaip ten jis yra P210S512G25 PATRIOT P210 SSD 512GB SATA 3 Internal Solid State Drive 2.5inch | Katalogas - SKYTECH.LT  bet aisku greitis bus mazesnis nei m.2. Jei klystu kazkas pataisykit :) 

man meistras pasiūlė tokį varianta - 

Silicon Power SSD P34A80 512 GB, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3400 MB/s

O RAM:

TEAM GROUP Elite 8GB DDR4 3200MHz SODIMM CL22

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, sevnz parašė:

man meistras pasiūlė tokį varianta - 

Silicon Power SSD P34A80 512 GB, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3400 MB/s

O RAM:

TEAM GROUP Elite 8GB DDR4 3200MHz SODIMM CL22

SSD visai geras pasirinkimas, bet dėl RAM'ų siūlyčiau pirmą pasižiūrėti kokio greičio bei CL yra pas tave ir imti vienodus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, MynThOn parašė:

Nuuu jeigu tikrai vietos truksta tai tikrai verta , ir ram bus biski daugiau.

Na taip vietos daug nėra, pora žaidimų atsisiųsta ir vietos nieko nebėra, nors 512GB SSD dabartinis, tai norisi biški daugiau kažko tai, atsisiuntus GTA V visiškai tuščias diskas būtu :D ir šeip norisi kažką pamontuoti kokį video, tai manau ramu tikrai bus mažoka. :D

Beja, dėkoju už atsakymus, ir patarimus.

@Ridas Galim rakinti tema.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...