Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu fūristų mapp darbą san-fierro mieste.


Andrius.027

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 596 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodu fūristų darbo bazės mapp darbą san-fierro mieste. Buvo daroma 4 su puse valandos.

Nuotraukos: https://imgur.com/a/5Jg9rfj

Mano discord: Andrius#5348

Prašoma suma: Pasibaigė termino laikas.

-----------------------------------

Redaguota , nario Andrius.025
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Andrius.025 parašė:

Parduodu fūristų darbo bazės mapp darbą san-fierro mieste. Buvo daroma 4 su puse valandos.

Nuotraukos: https://imgur.com/a/5Jg9rfj

Jai norite plačiau apžiūrėti serverio ip: 185.80.129.210:7777

Serverio slaptažodis: 125

Mano discord: Andrius#5348

Prašoma suma: 20 eur, galima derėtis.

-----------------------------------

/flymode - ijunksite/išjunksite skrydžio rėžimą.

/avnewcar [ID/MODELIS] - sukursite mašiną.

čia tipo prie normalios kainos pridėjai +20% infliacijos, kad į minusą nešoktum?

prieš kelis metus iki 10€ už vienetą mokėjau, už įspūdingus darbus. didesni darbai, papildomi keli eurai. taip, infliacija ir t. t., bet sampas tiek pinigų nevertas, taip pat fūristų bazė neverta tiek, nes nėra čia ką mapint.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Test_Test parašė:

čia tipo prie normalios kainos pridėjai +20% infliacijos, kad į minusą nešoktum?

prieš kelis metus iki 10€ už vienetą mokėjau, už įspūdingus darbus. didesni darbai, papildomi keli eurai. taip, infliacija ir t. t., bet sampas tiek pinigų nevertas, taip pat fūristų bazė neverta tiek, nes nėra čia ką mapint.

Tai praeik tema, jeigu tau nedomina ir šito mapp darbo. 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Galit jūs kada nors apeit tą temą jai jūsų nedomina, įdėjau mappa nes mappinu projektui, pasakė vietą ir, kad galiu daryti pagal savo fantaziją, mapp darbas sudaro 520 objektų, pats pastatas užema 300 objektų nes yra deliotas iš dalių. Mapp darbo nepaėmė, nes kai baigiau konstruoti susimąstė, kad pastatas nepatinka parodė nuotrauką kuri man buvo panaši į sunside tipo bazę, aš neketinau iš naujo daryti, nes ir tai užėmė daug laiko, todėl nusprendžiau įdėti šią temą. 

Savaitėm ne lauksiu kol kas parašys, nepaims tai nepaims neplatinsiu, bet numesiu į kampą mapp darbą ir viskas. Arba jai kas prašys duosiu pažystamam žmogui, kuris jį naudos arba persidarys kaip nori, o galbūt ir pats naudosiu. 

Redaguota , nario Andrius.025
Autocorrect pataisiau klaidas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Andrius.025 parašė:

Galit jūs kada nors apeit tą temą jai jūsų nedomina, įdėjau mappa nes mappinu projektui, pasakė vietą ir, kad galiu daryti pagal savo fantaziją, mapp darbas sudaro 520 objektų, pats pastatas užema 300 objektų nes yra deliotas iš dalių. Mapp darbo nepaėmė, nes kai baigiau konstruoti susimąstė, kad pastatas nepatinka parodė nuotrauką kuri man buvo panaši į sunside tipo bazę, aš neketinau iš naujo daryti, nes ir tai užėmė daug laiko, todėl nusprendžiau įdėti šią temą. 

Savaitėm ne lauksiu kol kas parašys, nepaims tai nepaims neplatinsiu, bet numesiu į kampą mapp darbą ir viskas. Arba jai kas prašys duosiu pažystamam žmogui, kuris jį naudos arba persidarys kaip nori, o galbūt ir pats naudosiu. 

o kas klausė?

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 596 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...