Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Klausimas] SA:MP verta žaisti ar nebe? Ar like serveriu kur įmanoma pažaist?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iškylo toks klausimas.

Ar yra toks serveris kur būtu įmanoma žaisti normaliai, siekti kažkokiu pareigu ar dar kažko?

Kad nebūtu tokios korupcijos ar vienos pusės labiau mylima? 

Rekomenduokit tinkama serverį.

Apart LV. :) Dėkingas, būsiu už jūsų nuomonė, bei atsakymus.

Kas šiuo momentu dar turi daugiausiai dėmesio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau rinktis pagal tai, kad labiausiai traukia iš senesnių ir aktyvesnių projektų: SARG, GREENSIDE, RLS, LSGYVENIMAS.

O kodėl nesinori iškarto keliauti į GTA V MP pasaulį? Yra pvz. HornyRP serveris, kuriame gali žaisti tik n18 - vaikų iš vis nėra :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Ridas parašė:

Siūlau rinktis pagal tai, kad labiausiai traukia iš senesnių ir aktyvesnių projektų: SARG, GREENSIDE, RLS, LSGYVENIMAS.

O kodėl nesinori iškarto keliauti į GTA V MP pasaulį? Yra pvz. HornyRP serveris, kuriame gali žaisti tik n18 - vaikų iš vis nėra :) 

Man įdomu kaip HornyRP patvirtina jog tau 18 metų, turi nusiųsti dokumentą, norint tai įrodyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ridas parašė:

Siūlau rinktis pagal tai, kad labiausiai traukia iš senesnių ir aktyvesnių projektų: SARG, GREENSIDE, RLS, LSGYVENIMAS.

O kodėl nesinori iškarto keliauti į GTA V MP pasaulį? Yra pvz. HornyRP serveris, kuriame gali žaisti tik n18 - vaikų iš vis nėra :) 

GTA:V yra variantas, bet kažkaip sampas labiau mane traukia, as labiau noriu likt prie oldschool. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Lipalas parašė:

Man įdomu kaip HornyRP patvirtina jog tau 18 metų, turi nusiųsti dokumentą, norint tai įrodyti?

Taip, paso nuotrauka ir gimimo data.

prieš 2 valandas(-ų), Sparrow. parašė:

Nėra ten irgi įspūdingai, skirtingų nuomonių girdėjau, amm taip patvirtinus per pokalbį parodai dokumentą.

Nu jeigu rimtai pasakius, geriau negu Rivercoast. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Taip, paso nuotrauka ir gimimo data.

Niekas neprašo paso nuotraukos ir t.t administracijai patvirtintus whitelist anketa, žmonęs yra pakviečiami į pokalbį kuriame turi parodyti savo pasą, nes jeigu taip būtų tai čia 2 minučių darbas būtų patekti į serveri, ir sufeikinti paso nuotrauką.

 

Redaguota , nario Hermis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Hermis. parašė:

Niekas neprašo paso nuotraukos ir t.t administracijai patvirtintus whitelist anketa, žmonęs yra pakviečiami į pokalbį kuriame turi parodyti savo pasą, nes jeigu taip būtų tai čia 2 minučių darbas būtų patekti į serveri, ir sufeikinti paso nuotrauką.

 

Nu man reikėjo parodyti foto ir savo gimimo data (tiesioginiame pokalbyje), ką tu čia kalbi gal manęs nesupranti ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Power1s parašė:

Jei nori sunkesnės ekonomikos serverio, šiuo atveju siūlyčiau rinktis sanfrisco.lt serverį. Administracija, bei dauguma žaidėjų yra tikrai draugiški. Bei pats serveris visai nieko, sistemos taipogi.

Prisidėsiu prie šito veikėjo, siūlyčiau ir aš sanfrisco, sistemų unikalių turi, tik vis nesulaukia to pelnyto įvertinimo žaidėjų, serverio rekordas lygtai 95, bet tą skaičių sugebėjo surinkt dar net nebūnant tokioms sistemoms kurios yra dabar, niekad nežaidžiau jokiuose sarguose, lmg, man ten nesąmonė atrodo, kodėl, nežinau, bet niekad nedomino, sanfrisco pats pradėjau žaist nes ten buvo iš senesnių samp laikų visi "draugeliai", su laiku atėjo ir naujų veidų gerų, sistemos prasidėjo naujos, idėjų įgyvendinimas, tikrai buvo įdomu žaist, siekt kažko, pats buvau administratorius, bet su laiku nusibodo tas sampas ir pasibaigė mano administravimas, apie dabartinę administraciją trumpai, ji tikrai gera, padės visad, visi yra paskirstyti užsiimti tam tikrais dalykais, viskas suorganizuota tikrai protingai, bet dabar tik apsiraminęs visas veiksmas nes nu naturalu kad nebus max motyvacijos visiem kai serverį vos 20 susirenka, bet vis gi, vasara dabar, kaip bus grįžus visiem prie kompų labai įdomu, pats samp nebežaidžiu labai, pabodo, bet prisidariau grafikų gerų žaidime, nu įdomu dar kažką paveikt, arba šiaip užsukt su samp draugeliais kažką paveikt, scripteris šitam serve yra maximalaus potencialo, jeigu sugebėtų šitas projektas naujas aukštumas pasiekt, manau atsirastų sistemų dar geresnių negu kokios dabar yra, viena iš jų kuri yra dabar ir kurios niekur nėra manau, tai universitetas, kuriame išsilavinimus gauni, o be jų negali dirbt, nu čia labai nenoriu išsiplėst bet jeigu pasidomėtų daugiau žmonių kas čia per serveris, kokia administracija, aišku ne visi auksiniai, visokių bajriukų buvę, bet šiaip labai būtų fun jeigu sanfrisco sugebėtų į aukštumas pakilt, būt tokio lygio serveris kaip greenside/lsg, dar pridėjus, bando ir per socialinius tinklus plėstis, turi radiją serverio, su kuria nu tikrai užsiima nuoširdžiai žmogelis, su soc.tinklais gal ir reiktų ten kažkokio naujo veido kuris supranta, padėtų, nesidomiu max kaip sekasi sanfrisco soc.tinklams, bet pastangos yra tikrai dedamos, bet ar potencialas pilnai išnaudojamas, šito nežinau, nu čia taip trumpai ir atvirai apie šitą serverį ir kodėl jis mano nuomone nusipelnęs yra pritraukt daugiau žmonių, kažkokiais būdais manau jis dar pasieks savo antrą bangą, o tada manau ir vėl visiems bus dar daugiau noro žaist, seniems grįžt gal net prisėst karts nuo karto vėl prie to sampo vakarais, ne šitas serveris tai tikrai kompe sampo net neturėčiau, bet kartas nuo karto užsukt linksma, o jeigu dar prasidėtų nauja banga, naujos veiklos, jau būtų įdomiau ir dažniau prisijungt, viskam reikia kažko, iš kažko ta motyvacija viskam vistiek turi atsirast ir šiuo atvėju šitam serveriui trūksta manau sunkiausio dalyko - žaidėjų, nes šitam serverį džiaugiuosi kad nėra mąstymo kad per samp serverių topus pamatysi vidurį dienos vasarą 40 žmonių sakysi o gal čia neblogai, o ten ištikrų 20-30 botų namuke kuriam užslėpti;DD tai va tiek, čia mano kaip žaidėjo atvira nuomonė apie šitą serveriuką ir kodėl jis yra geras, kuom geras labai daug nepasakiau, bet pasidomėjus būtų galima rasti labai daug, vien jau aprašymą paskaičius daug sužinotum, tai tiek.
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada kai serveris kuriasi daromi atnaujinimai tada ir žaidžia, o kai jau viskas kas suplanuota sudėta žmonės dinksta visuomet taip, gal tiesiog updeitus apstojo ar rečiau pradėjo daryt prisimenu ir aš žaidžiau kai jau buvo apkrites online, bet atsibodo po mėnesio laiko.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...