Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA VI - Mergina Vice City mieste?


Ridas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

GTA 6: Rockstar Placed VICE CITY Posters With 7th August Date In GTA 5

GTA VI Facebook grupė

Dėmesio! Visa čia esanti informacija nėra 100proc. tiksli, tačiau šių „pletkų“ šaltinis Jason Schreier yra gan patikimas ir tikslus.

  • GTA VI pagrindinis veikėjas - MOTERIS (latina ?).
  • Du pagrindiniai veikėjai.
  • Žaidimo veiksmas - Vice City (Miami).
  • Istorija paremta dviem įžymiais bankų plėšikais Bonnie ir Clydie.
  • GTA VI bus nuolat papildomas ir atnaujinamas - gali prisidėti naujų misijų ir net vietovių.
  • Išleidimo data - dar mažiausiai du metai.

Ką manote, ką išvysime naująjame GTA žaidime? Ko tikitės?

 

 

Šaltinis: https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-27/gta-6-release-date-rockstar-cleans-up-image-after-employee-backlash#xj4y7vzkg

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ar tikrai "žaidimų naujienos" yra tokie gandai iš youtube? oficialiai niekur nėra to patvirtinta ir nebus to patvirta, tad man asmeniškai, "žaidimų naujienos" yra oficialūs faktai. 

tarkim CS: GO: ar kursi kas kartą naują temą, kai kažkoks random youtuber'is sukurs video "omg rytoj bus naujas operation", "omg rytoj bus išleistas source 2", tai čia tokia pati tematika

jeigu domina normalios naujienos, patarčiau sekti 

 man jo video patinka, nes jis nesiekia populiarumo, kaip dauguma, o kalba viską, remdamasis faktais, bet juk mes visi žinom, kaip veikia youtube - populiarumas yra svarbiausia, ir jeigu "pataikai" su tomis "fake naujienomis" tavo kanalas tampa ganėtinai populiariu, beeeet jeigu prašauni - tiesiog ištrini video, siūlyčiau mažiau kreipti dėmesį, į tokius video, 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Nieko naujo nesitykiu, nes žaidimai dabar šiais laikais kuriami tik kad pinigus užsidirbt, jokio didelio indėlio neįneša, o ypač GTA V vien nieko gero. 

GTA V nieko gero? Įdomu ką rūkai, kad tokias nesąmones teigti, be argumentų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Nieko naujo nesitykiu, nes žaidimai dabar šiais laikais kuriami tik kad pinigus užsidirbt, jokio didelio indėlio neįneša, o ypač GTA V vien nieko gero. 

Įdomu būtų sužinoti, kodėl tau GTA V nepatiko. Juk priežasčių vis tiek yra. O man asmeniškai GTA V, tai superinis žaidimas. Pamenu 2013 dar ant 3 playsteko perėjau visa story line ir buvo kažkas įspūdingo. Paskui ir per Steam palošdavau, nes tikrai labai geras žaidimas. Na bent jau man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Nieko naujo nesitykiu, nes žaidimai dabar šiais laikais kuriami tik kad pinigus užsidirbt, jokio didelio indėlio neįneša, o ypač GTA V vien nieko gero. 

Labai  nesutikčiau su šia nuomonę, kaip žaidėjas, kuris turi virš 3000 valandų, tai vertinčiau kaip nesąmonę - aš radau labai daug bendraminčių GTA V steamcommunity diskusijų forume ir kai žaidžiame kartu GTA V Online - laikas bėga tiesiog akimirksniu, žaidime galima nuveikti labai labai daaaaaug dalykų ir tai žavi, žaidimas, jo modai gali pasiūlyti labai daug

na, nebent tu esi kažkoks SOLO žaidėjas, kuris neturi draugų, vienas žaidžia - tokiu atveju, nesvarbu ar tai GTA V, ar kitas "Multiplayer" Online žaidimas - SOLO žaidėjams niekada niekas neįtiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), psiixas parašė:

Įdomu būtų sužinoti, kodėl tau GTA V nepatiko. Juk priežasčių vis tiek yra. O man asmeniškai GTA V, tai superinis žaidimas. Pamenu 2013 dar ant 3 playsteko perėjau visa story line ir buvo kažkas įspūdingo. Paskui ir per Steam palošdavau, nes tikrai labai geras žaidimas. Na bent jau man.

Nu tos misijos/veikėjai žaidimo-(ė) nieko neturiu blogo, bet tas pats žaidimo išdėstymas visas... Man pavyzdžiui nelabai patinka, aišku visi pagal savo nuomonės. :D

Prieš 1 valandą, ゲーマー parašė:

Labai  nesutikčiau su šia nuomonę, kaip žaidėjas, kuris turi virš 3000 valandų, tai vertinčiau kaip nesąmonę - aš radau labai daug bendraminčių GTA V steamcommunity diskusijų forume ir kai žaidžiame kartu GTA V Online - laikas bėga tiesiog akimirksniu, žaidime galima nuveikti labai labai daaaaaug dalykų ir tai žavi, žaidimas, jo modai gali pasiūlyti labai daug

na, nebent tu esi kažkoks SOLO žaidėjas, kuris neturi draugų, vienas žaidžia - tokiu atveju, nesvarbu ar tai GTA V, ar kitas "Multiplayer" Online žaidimas - SOLO žaidėjams niekada niekas neįtiks.

Na, taip daugiau turėjau omenį SOLO, o šiaip Multiplayer nieko nesakau galima pažaist, tos sistemos ir t.t yra ganėtinai įdomios, bet kas man labiausiai nepatinka, tai automobilių/motociklų/dviračių valdymas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Nu tos misijos/veikėjai žaidimo-(ė) nieko neturiu blogo, bet tas pats žaidimo išdėstymas visas... Man pavyzdžiui nelabai patinka, aišku visi pagal savo nuomonės. :D

Na, taip daugiau turėjau omenį SOLO, o šiaip Multiplayer nieko nesakau galima pažaist, tos sistemos ir t.t yra ganėtinai įdomios, bet kas man labiausiai nepatinka, tai automobilių/motociklų/dviračių valdymas. :D

gta san andreas motociklu,lektuvu,laivu,dviraciu,plaukimo char valdymas geriausias, gta v toks nah 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-07-28 13:07, ゲーマー parašė:

ar tikrai "žaidimų naujienos" yra tokie gandai iš youtube? oficialiai niekur nėra to patvirtinta ir nebus to patvirta, tad man asmeniškai, "žaidimų naujienos" yra oficialūs faktai. 

tarkim CS: GO: ar kursi kas kartą naują temą, kai kažkoks random youtuber'is sukurs video "omg rytoj bus naujas operation", "omg rytoj bus išleistas source 2", tai čia tokia pati tematika

jeigu domina normalios naujienos, patarčiau sekti 

 man jo video patinka, nes jis nesiekia populiarumo, kaip dauguma, o kalba viską, remdamasis faktais, bet juk mes visi žinom, kaip veikia youtube - populiarumas yra svarbiausia, ir jeigu "pataikai" su tomis "fake naujienomis" tavo kanalas tampa ganėtinai populiariu, beeeet jeigu prašauni - tiesiog ištrini video, siūlyčiau mažiau kreipti dėmesį, į tokius video, 

Gandai, kurie yra iš vieno žinomiausių žaidimų žurnalistų - taip, mano nuomone, yra naujiena. Kuriamo žaidimo naujiena.

Mano tekstas paremtas bloomberg straipsniu, o ne yt įrašu, kuris dėl bendro konteksto įmestas.

Tokį patį komentarą tada būtų galima rašyti ir 15min, jog tai ne naujiena - https://www.15min.lt/m/id/esports-namai/naujienos/gta-vi-boni-ir-klaido-ikvepta-istorija-ir-pirmoji-protagoniste-moteris-1200-1908756

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Ridas parašė:

Gandai, kurie yra iš vieno žinomiausių žaidimų žurnalistų - taip, mano nuomone, yra naujiena. Kuriamo žaidimo naujiena. Mano tekstas paremtas bloomberg straipsniu, o ne yt įrašu, kuris dėl bendro konteksto įmestas. Tokį patį komentarą tada būtų galima rašyti ir 15min, jog tai ne naujiena <..>

jeigu tai yra tiesa, ir GTA VI turės merginą / moterį, bus įdomu, bus kažkas nauja, bet iki to reiks dar ilgai laukti, ir jeigu šnd tu mėgsti GTA, po 2-3 metų, kai žaidimas bus išleidžiamas, tu gal būt visai nežaisi GTA ir nebus tau įdomu, tad man asmeniškai, tokios "naujienos" nėra traukiančios akį, 2-3 metai yra daug, ir tai net nėra oficialu.

naujas žaidimas turės daugybė minusų - aukšta kaina, dideli PC reikalavimai, bug'ai, tad norint mėgautis pačiu žaidimu arba nusipirkti jį pigiau, teks dar papildomai palaukti metus - du, 4-6 metai.. ar tai tikrai naujiena? kiekvienas turi savo nuomonę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Mano nuomonė, tau nebūtina čia sakyt - jog kažką aš rūkau, argumentų nesiruošiu teikt. 

Tai kodėl teigi "nieko gero"? Kokį indėlį turi atnešti? Žaidimas yra 2 daugiausiai pardavęs kopijų žaidimas visų laikų, tai reiškia kiti 165 mln. nesutiktų su tavimi. Taip galbūt yra nepatinkančių dalykų ir visa kita arba tai ne tavo žanro žaidimas, bet pats žaidimo išpildymas yra aukšto lygio ir didžiausi žaidimų žurnalai/apžvalgos svetainės vertino aukščiausiais balais, tai tas tavo "nieko gero" ir lieka be argumentų,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Lipalas parašė:

Tai kodėl teigi "nieko gero"? Kokį indėlį turi atnešti? Žaidimas yra 2 daugiausiai pardavęs kopijų žaidimas visų laikų, tai reiškia kiti 165 mln. nesutiktų su tavimi. Taip galbūt yra nepatinkančių dalykų ir visa kita arba tai ne tavo žanro žaidimas, bet pats žaidimo išpildymas yra aukšto lygio ir didžiausi žaidimų žurnalai/apžvalgos svetainės vertino aukščiausiais balais, tai tas tavo "nieko gero" ir lieka be argumentų,

Taip tu esi pusiau teisus, nes kaip ir sakai: „Žaidimas yra 2 daugiausiai pardavęs kopijų žaidimas visų laikų, tai reiškia kiti 165 mln. nesutiktų su tavimi.“ kodėl?

  • Nes žaidimas „Grand Theft Auto“ yra ne vienas,
  • Nes žaidimas yra beprotiškai išpopuliarėjęs,
  • Nes visi esam pripratę pirkti naujesnius žaidimus, prie to pačio ir paargumentuosiu: „Nes norim pamatyti kažko naujo, esam žaide šio tipo žaidimą ir jis kaip ir minėjau yra išpopuliarėjęs.“ Tad manau dauguma šitų skaičių sudaro, kad jis yra populiarus žaidimas ir visi nori pirkti tik dėl to, jog pamatyti kažko naujo ir įdomaus. 
prieš 7 valandas(-ų), NedasKO parašė:

susirinko žaidimu kurėjai pasikoliot :D

TAIP, nes čia tam ir skirtas forumas? ar gi ne taip. :] 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Na, žinant kokios seksualinės temos tvyro tiek GTA IV, tiek GTA V, įdomu bus pamatyt ar leis mūsų latinai apžiot, atsiprašant. Ar bus dar vienas Woke trash, kaip ir pastaruoju metu yra trendas visur. :) 

Redaguota , nario Domiŋykas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...