Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip padaryti žaidėjo tikrinima?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Kaip padaryti žaidėjo tikrinima?
prieš 20 valandas(-ų), Vitalik96 parašė:

pvz skirpta duotum?

Tarkim modifikacijos viršuje susikuri kintamąjį:

new bool:zaidejasSuTagu[MAX_PLAYERS];

Arba jei turi enum'ą su žaidėjo kintamaisiais, pvž: playerDB, playerData ir pnš, tada prie jų prirašyk:

bool:zaidejasSuTagu,

Tada susirandi vietą kur uždedi žaidėjui tag'ą, ir ten pridedi eilute:

//Jei naudojai new bool:zaidejasSuTagu[MAX_PLAYERS];
zaidejasSuTagu[playerid] = true;

//Jei naudojai enum'ą
playerDB[playerid][zaidejasSuTagu] = true; //Kur playerDB, ten įrašyk savo enum'o kintamojo pavadinimą, pvž: playerData

Ir jei nori tikrinti ar žaidėjas yra su tag'u, tai ir rašai:

if(zaidejasSuTagu[playerid] == true) { //Su enum'u atrodytų taip: if(playerDB[playerid][zaidejasSuTagu] == true)
	//Su tag'u
}
else {
	//Be tag'o
}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dauguma čia rašo pavyzdžius kaip patikrinti tagus kuriuos būtų užmetes serveris, bet jei žaidėjas prisijungia jau užsimetes taga, jūsų šitie skriptai neprieko

kiek aš žinau dauguma tag'us dedasi su "[" ir "]" simboliais

todėl gali tiesiog panaudot funkciją strfind ir patikrint ar varde yra bent vienas iš šitų simbolių ir viskas

o jei nori patikrinti konkretų tagą, tarkim [TAG]Vardas - naudok strmid funkciją

 

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-07-18 17:53, Xan parašė:

dauguma čia rašo pavyzdžius kaip patikrinti tagus kuriuos būtų užmetes serveris, bet jei žaidėjas prisijungia jau užsimetes taga, jūsų šitie skriptai neprieko

kiek aš žinau dauguma tag'us dedasi su "[" ir "]" simboliais

todėl gali tiesiog panaudot funkciją strfind ir patikrint ar varde yra bent vienas iš šitų simbolių ir viskas

o jei nori patikrinti konkretų tagą, tarkim [TAG]Vardas - naudok strmid funkciją

 

 

Na, prie serverio prisijungiau tik per programą "Lauceri" ir padaryta tokia mini apsauga kad tik su mano gta sa galima žaisti ir kai jungesi i serveri per lauceri uždėda taga [PC] o per telefona [MOB] o jai kokiu budu prisijungtu per samp programa kad kickintu todel man ir reikejo kažkaip patikrinti ar ant vardo yra tagas :) aciu už pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...