Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Didelis ping'as minimaliai užkrovus internetą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

grįžtu su tuo pačiu klausimu, gal kam nors buvo panašiai ir radot fix'ą, nes ši problema mane kamuoja jau virš metų (bent tada tik pastebėjau). 

Taigi, pas mane stovi telia hibridinis internetas, tai reiškia, kad dalis interneto ateina iš laido, kita dalis ateina iš 4g. Kalbėjau su telia darbuotojais, dažnai juos nervavau, bet štai informaciją, ką pavyko padaryti ir ką sužinojau.

Visu pirmą apie mano internetą. 20Mbps atsiuntimo ateina iš laido, kartu su juo apie 2Mbps išsiuntimas. Jeigu kalbant apie bendrą greitį su 4g. Tai atsiuntimas mano svyruoja tarp 75-160Mbps (Dažniausiai būną ties 80Mbps), o išsiuntimas tarp 25-60Mbps (Dažniausiai būna ties 35Mbps). Bandant streamin'ti mano pingas (lyginsiu palei cesa) būna 400-500ms ir čia nesvarbu ar savo bitrate padarysiu 100 ar padarysiu 3000. Neseniai Speedtest.net atsirado funkcija kuri parodo pingą atsiuntimo/išsiuntimo metu. Mano pingas ramioje būsenoje būną apie 20ms, bet darant išsiuntimą iškarto pakylą iki 500 image.jpeg.9f7853e83b09b4a7ba3c5749b070333f.jpeg. Pakalbėjus su telia atstovais, vieną kartą jie man paaiškino, kad prie namų stovi "stotele" ir ten man sukėle internetą kad ateitu daugiau iš laido + laidus perdėjo naujus ten ir dar kažką, tiksliai nebeprisimenu. Tai nepadėjo. Iš jų puses daugiau problemų kaip ir nėra. Pasijungus telefono programėle kur rodo radijo (4g) bokštus vienas yra už +- 1km ir matosi pro mano langą prie kurio ir padėti routeriai. Dar sužinojau, kad galiu prie savo 4g modemo įsidėti mini antenas, bet kad jos veiktų reikia prisijungti prie antro modemo kurio slaptažodžio neturiu (viską išbandžiau) o susisiekus su telia darbuotojų, man pasakė , kad tos sustiprina ryšį, bet greičio neduoda nu ir žodžiu slaptažodžio negavau. Taigi norėčiau pasiteirauti, ką galėtumėte patarti? Jeigu nusiperku neribotą telefone ir prisijungiu per laida į kompiuterį, net su 10Mbps išsiuntimu galiu streaminti patenkinama kokybe su 70ms pingu. Iš karto ačiū už patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

routeriai yra tavo, ne telios tai tu turetum zinot ju passworda, jei nebezinai, dazniausiai buna ant routerio reset mygtukas, kuris atstatys gamyklinius parametrus. Jei sustiprinsi rysi su antenom tai ir pingas gali sumazet. Bet su 4g internetu ir neturetum tiketis streaminti, visgi mobilus internetas. Nezinau kaip tiksliai veikia hibridinis modelis, bet galetum pabandyti atjungti laida arba 4g mode ir ziureti kuris geriau gaudo, arba isvis variantas. Viena routeri laidu pajungti ir is routerio i maziau rijancius device, o 4g kortele det i kita routeri ir is jo pasijungti i main pc, tada galesi paskirstyti srautus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats su 4g paskutinėm dienomis labai sunku kažką pažaisti, atrodo *Myliu SuperGames.lt* routerį ant stogo reik dėt, kad pakrautų kažką. Video dažniausiai žiūrėt viskas k, bet upload speed'as tai 200kb arba 100kb tai ir csgo kartais sunku pažaist.

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Vidmantas. parašė:

Pats su 4g paskutinėm dienomis labai sunku kažką pažaisti, atrodo *Myliu SuperGames.lt* routerį ant stogo reik dėt, kad pakrautų kažką. Video dažniausiai žiūrėt viskas k, bet upload speed'as tai 200kb arba 100kb tai ir csgo kartais sunku pažaist.

Tiesa, kažkaip jau 5 metus naudoju Tele2 ir kuo toliau, tuo priimamas signalas silpnėja. Atitinkamai ir greitis krenta ?‍♂️. Registruoju gedimus, kaip ir problema žino, bet nesprendžia. Ir dabar vėl registravau, bet atitinkamai su prašymu nutraukti sutartį. Ankščiau uploadas būdavo 20mbps+ dabar vos 5-7mbps. Kadangi Telia veikia tikrai geriau. 

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-07-06 14:18, Avice parašė:

bandei isjungti 4g modema ir palikt tik DSL? pamegint kaip tada pinga rodo

kai atlikinesi testa isijunk cmd su komanda:

ping google.com -n 999

ir atsiusk cia.

Esu bandes kažkada bandes atjungti 4g modemą nuo maršrutizatorius, bet tada internetas neveikė (laida ištraukiau) bet čia buvo gan senai, pabandysiu ryte įmesiu ką rodys 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...