Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Xbox prenumerata


california9

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, turiu kelis klausimus apie XBOX. 

Niekad nesu turėjęs Xbox, todėl labai tikiuosi kad atsiras žmonių kurie pokonsultuos :D

Taigi planuoju pirkti Xbox Series S, ir pagrindinis klausimas dėl prenumeratos. Kiek domėjausi, prenumeratas dauguma perka iš Eneba. Pažiūrėjau ta Eneba, ten labai neaišku pasidarė dėl tų regionų. Visur parašyta “Lietuva yra netinkamas regionas aktyvacijai”. Tai kaip suprantu tiesiog kai registruosiu Xbox acc, turėsiu pasirinkti kitą regioną (jeigu taip, gal galit rekomenduoti kokį regioną geriau rinktis) ir tada jau kai pirksiu gamepass’a reikės žiūrėt kad ta prenumerata galima būtų aktyvuoti tame regione kurį aš pasirinkau kai registravau xbox paskyra? 
Ir antras klausimas - Eneba prie visų gamepass pasiulymu parašyta “Tinkamas: Xbox One ir Xbox series X”. Jeigu pas mane bus Xbox series S? Aš galėsiu aktyvuot prenumerata? Ar čia rimtai tas prenumeratas galima bus aktyvuot tik ant Xbox one ir Series X? 
Iš anksto ačiū už atsakymus ??

Screenshot_1.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Xbox prenumerata
prieš 3 valandas(-ų), california9 parašė:

Sveiki visi, turiu kelis klausimus apie XBOX. 

Niekad nesu turėjęs Xbox, todėl labai tikiuosi kad atsiras žmonių kurie pokonsultuos :D

Taigi planuoju pirkti Xbox Series S, ir pagrindinis klausimas dėl prenumeratos. Kiek domėjausi, prenumeratas dauguma perka iš Eneba. Pažiūrėjau ta Eneba, ten labai neaišku pasidarė dėl tų regionų. Visur parašyta “Lietuva yra netinkamas regionas aktyvacijai”. Tai kaip suprantu tiesiog kai registruosiu Xbox acc, turėsiu pasirinkti kitą regioną (jeigu taip, gal galit rekomenduoti kokį regioną geriau rinktis) ir tada jau kai pirksiu gamepass’a reikės žiūrėt kad ta prenumerata galima būtų aktyvuoti tame regione kurį aš pasirinkau kai registravau xbox paskyra? 
Ir antras klausimas - Eneba prie visų gamepass pasiulymu parašyta “Tinkamas: Xbox One ir Xbox series X”. Jeigu pas mane bus Xbox series S? Aš galėsiu aktyvuot prenumerata? Ar čia rimtai tas prenumeratas galima bus aktyvuot tik ant Xbox one ir Series X? 
Iš anksto ačiū už atsakymus ??

Screenshot_1.png

Sveikas , prenumerata tinka Lietuvoje perkant prenumerata per microsoft tiesiogiai web platforma , visada perku prenumeratas per web microsoft , ir nebuvo panašiu problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

su xboxu isties vargo del regionu buna, nes nuo to priklausys du pagrindiniai dalykai: kalba ir valiuta. Del valiutos atsiranda minimaliu problemu, tokiu kaip, kad UK kainos visada bus didesnes (jei pirktum kazka is official parduotuves), nes ten kainos yra svarais. Jei pasirinksi kita regiona, galesi daugiau vargti su kitom kalbom. Bet jei pirktum viska per eneba problemu kazkokiu neturetu buti, tiesiog pirkti global raktus ir tiks visur. As asmeniskai rinkau UK regiona, reikejo susirasti UK adresa kuri naudoti ir pan. bet daugiau kazkokiu problemu nelabai ir buvo

O raktai turetu tikti ir ant Xbox Series S

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...