Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo atsinaujinimo darbai 2011


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 189
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

":3sbu3s1n]
labai gražus dizainas. šviesus, ir dar bankas yra. :D

Nuo kurio minusuoja viską?...;D

LaGGeR;], neskleisk erezijų jeigu likai nepatenkintas dizaino pakeitimu, nuo banko nieko neminusuoja, yra tik tokia galimybė, kad iš grynųjų pinigų sąskaitos gali dingti keliasdešimt FLT.

Bent jau daug kas sako, kad dingsta.:// Na.. Aš į banką nieko nededu, tai nežinau.;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":ukehcumo]
":ukehcumo]
labai gražus dizainas. šviesus, ir dar bankas yra. :D

Nuo kurio minusuoja viską?...;D

LaGGeR;], neskleisk erezijų jeigu likai nepatenkintas dizaino pakeitimu, nuo banko nieko neminusuoja, yra tik tokia galimybė, kad iš grynųjų pinigų sąskaitos gali dingti keliasdešimt FLT.

Bent jau daug kas sako, kad dingsta.:// Na.. Aš į banką nieko nededu, tai nežinau.;D

Kažkas sakė, o tu kaip faktą pateikei. Šiuo metu kaip tik aiškinamės kas ir kaip, pranešime kai išsiaiškinsime. IR dar kartą sakau, kad ne iš banko, o iš grynųjų pinigų sąskaitos (vartotojas gali turėti dvi sąskaitas: grynųjų ir banko).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi susidariau bendrą nuomonę apie svetainę.

Loterijos sistema - labai patiko.

Visa FLT sistema - labai patiko.

Reputacijos sistema - labai patiko.

Kiti priedai - labai patiko.

Dizainas - nelabai patiko, bet jau pripratau, ir dabar man jisai labiau patinka, negu tas juodasis.

Taigi visas bendras įvertinimas apie visus atnaujinimus ir t.t. 10/10. :)

Puiku! Aurimai, tu tikrai matau dirbi, noriu labai padėkoti už labai gerus atnaujinimus. Ačiū tau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As dar nepasireiskiau, tai, kad nebutu tas pats per ta paty, parasysiu... Pastebejau tokia menka klaidele. Gal taip turi buti (kuo abejoju), bet ziurint kito reputacijos taskus (su komentarais), ten kur parasytas skaicius, raso: Jusu reputacija: 11 (nors ji ne mano). 2dryjys.gif

Taip įsivėlė kaip ir rašybos klaida, rašant „Jūsų reputacija“ nebuvo pagalvota, kad ją matys ir kiti nariai, todėl ten labiau tiktų užrašas „Nario reputacija“ arba tiesiog „Reputacija“. Ačiū už pastabą, klaida pataisyta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...