Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmonių norinčių prisijungti prie projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 907 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu paklaust ar yra motyvuotų žmonių, kurie pasirenge būtų dirbti prie projekto, kuris suteiks labai gera kompanija, gerai praleista laika, smagų laiką kartu, pozityva, bei suteiks leidima dalyvaut vienam iš unikalesnių projektų Lietuvoje.

Tikiu, kad dabar puse shitposteriu teigs, jog tai nėra unikalus projektas ir užsidarys po mėnėsio. Tai labai klystat, prie projekto dirbu su failais, ir dirbu ne 2 ir ne 3 mėnėsius, projektas darbo stadijoje jau kaip puse metu, projekte šiuo momentu galima rast, įdomius bei nematytus failus, kaip karalystės su toweriais, supportais, generatoriais, bei dar daug funkcijų, kurių atskleist čia nenoriu. Taipat galite rast rases, skillus, visiškai custom monstrus, custom itemus. Galite rasti ir dungeonus kuriuose galite rasti šiuos mobus, gauti iš jų custom daigtus bei juos keistis shope.

Taipat yra didelė tikimybė jog atsiras ir custom valiuta, bet norima padaryti jog custom valiuta butu atskiras dalykas. Pagrinde dominuotu valiuta kaip ir visuose projektuose. Custom valiuta suteiktu daugiau vertybių, didesnių karų tarp karalyščių, bei didesne karalystės vertę.

 

Taigi galime eit toliau. Ieškau žmonių kurie turėtų itin gerus nervus, bei daug motyvacijos. Nereikalausių jūsų talentu kaip statytojai ir panašiai, man reikia žmonių kuriais galėčiau bent kiek pasitikėti ir jog darbas butu atliktas taip kaip reikia. Žinoma statytojų irgi reikia?

 

Jei susidomėjot, rašykit į DC PM. LffyFresh#6300

 

Jei padariau kokių tekstinių klaidų, tai atsiprašau. Skubėjau bei rašiau su telefonu.

Redaguota , nario LffyFresh / Wacky
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), LffyFresh / Wacky parašė:

Nedomina žmonės, kurie taupo laiką, ir trūksta laiko parašyt asmenine žinute :)

kaip kas paziuretu i tai, tikiu, kad tau, kaip jaunuoliui, gyvenime neteko matyti darbo skelbimo, bet atlyginimas rasomas skelbime. Na naivu tiketis, kad tu kazkam zadi moketi pinigus in the first place

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Zero Two parašė:

kaip kas paziuretu i tai, tikiu, kad tau, kaip jaunuoliui, gyvenime neteko matyti darbo skelbimo, bet atlyginimas rasomas skelbime. Na naivu tiketis, kad tu kazkam zadi moketi pinigus in the first place

Gyvendamas, ir matydamas daug skelbimų, įvairių, nebūtinai ten būna darbo užmokestis parašytas, būna, bet dažnai ir nebūna, galbūt reikėtų labiau pasidomėti, jog aš ieškau ne ariančio žmogaus, o kompanijai palaikyti, bet tuo pačiu ir man padėti. Na iš esmės nežinau kaip tau paiškinti, nes pažiurėjus į tavo profilį, tu dažniausiai visur negatyva matai. Tai ir neturiu ką tau ir pasakyti.

 

Prieš 1 valandą, rsrytis. parašė:

Nedomina žmonės, kurie gerbia savo laiką?

Domina žmonės, kurie turi laiko, o ne gerbią ir bijo 2 minutes sugaišt dėl parašymo į PM'a.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), LffyFresh / Wacky parašė:

Gyvendamas, ir matydamas daug skelbimų, įvairių, nebūtinai ten būna darbo užmokestis parašytas, būna, bet dažnai ir nebūna, galbūt reikėtų labiau pasidomėti, jog aš ieškau ne ariančio žmogaus, o kompanijai palaikyti, bet tuo pačiu ir man padėti. Na iš esmės nežinau kaip tau paiškinti, nes pažiurėjus į tavo profilį, tu dažniausiai visur negatyva matai. Tai ir neturiu ką tau ir pasakyti.

 

Domina žmonės, kurie turi laiko, o ne gerbią ir bijo 2 minutes sugaišt dėl parašymo į PM'a.

Pabūsiu ir aš čia negatyvas žmogus , nuo kada turi lako , o ne gerbią bijo 2minučių parašyt į PM'a(Privata)(WUT KĄ?) , kai poto lauk ten 2-6h arba net visos paros kad parašys atsakyma. :D 
Kiti teisingai ir pasakė, kad geriau darbuose skelbimuose parašyta maždaug tą kaina , padirbęs ir suprantą žmogus pats ar apsimoka toliau ar ne tuom ir pasibaigia.
PVŽ (bent LT taip yra kiek pats pastebėjęs.) Darbo skelbime parašyta kad gausi 800eur į rankas, bet ateina tą diena kai jau turi atlyginimą gaut ir gauni 723eur , nu tai ir viskas. Bent ir maždaug nėra sunku parašyt kiek gali sviruot t.t 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SmokeDrift parašė:

Pabūsiu ir aš čia negatyvas žmogus , nuo kada turi lako , o ne gerbią bijo 2minučių parašyt į PM'a(Privata)(WUT KĄ?) , kai poto lauk ten 2-6h arba net visos paros kad parašys atsakyma. :D 
Kiti teisingai ir pasakė, kad geriau darbuose skelbimuose parašyta maždaug tą kaina , padirbęs ir suprantą žmogus pats ar apsimoka toliau ar ne tuom ir pasibaigia.
PVŽ (bent LT taip yra kiek pats pastebėjęs.) Darbo skelbime parašyta kad gausi 800eur į rankas, bet ateina tą diena kai jau turi atlyginimą gaut ir gauni 723eur , nu tai ir viskas. Bent ir maždaug nėra sunku parašyt kiek gali sviruot t.t 

 

Tam yra dc, kurį visada pažiuriu, ir atrašau per artimiausias 20-30min. Taip sutinku su tavimi jog geriau kai yra parašyta kaina, bet man dabar kaina rašyt apie ka? iš lempos šaut euru skaičiu kurį sumokėsiu, už nežinia ka?

Ar kaip čia? Esmėj noriu pasakyt, jog aš ieškau komandos, o ne tam tikrų darbuotojų pagal gabumus. Todėl ir negaliu nustatyt kainos, nes komanda atsirenku ne pagal gabumus, o pagal tai koks yra žmogus, visu pirma su juo bent minimaliai susipažystu, o paskui jau kiti reikalai. Kas parašė man, tas žino kaip viskas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Pabūsiu ir aš čia negatyvas žmogus , nuo kada turi lako , o ne gerbią bijo 2minučių parašyt į PM'a(Privata)(WUT KĄ?) , kai poto lauk ten 2-6h arba net visos paros kad parašys atsakyma. :D 
Kiti teisingai ir pasakė, kad geriau darbuose skelbimuose parašyta maždaug tą kaina , padirbęs ir suprantą žmogus pats ar apsimoka toliau ar ne tuom ir pasibaigia.
PVŽ (bent LT taip yra kiek pats pastebėjęs.) Darbo skelbime parašyta kad gausi 800eur į rankas, bet ateina tą diena kai jau turi atlyginimą gaut ir gauni 723eur , nu tai ir viskas. Bent ir maždaug nėra sunku parašyt kiek gali sviruot t.t 

 

Jei darbo skelbime parašyta, kad 800eur į rankas, tai bent žiūrėjai sutartį pasirašant kas ant sutarties parašyta? Ar pamatei 1500-4000 EUR rėžius skelbime ir tikiesi gauti 4k?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 907 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...