Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

dėl iso


Arminas_Gaming

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

22 minutes prieš, Arminas_Gaming parašė:

kad aš atsiunčiau tvarkyklės bet vistiek neleidžia prisijungt prie interneto

Tai matyt tuscius parsisiuntei.. Man taip buvo anksciau kai naudojau , nekarta windows budavo be "ethernet lan" ar wifi driveriu.. O tai Windows 10 netinka , ar nenori ? Galiu numest y pm.linka del Windows 7, tik kokiu tau reikia ar x86 ar x64 ? Nebent dar gali bandyt ir sita dalyka. DriverPack Offline Full | Download drivers offline 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Arminas_Gaming parašė:

o jei aš įpratęs į windows 7, windows 10 nepatinka man.

Na, ką galiu tau parekomenduoti ištrinti esamą Ethernet ar WIFI tvarkyklę, bei atsisiųsti iš kompiuterio ar motininės plokštės gamintojo pvž https://www.asus.com/support/Download-Center/ (Šis puslapis skirtas Asus produktams), pvž tavo gamintojas Lenovo, tai googlini https://pcsupport.lenovo.com/lt/en/ . Tikiuos padėjau :) 

O nukrypstant nuo temos, ištikrųjų rekomenduoju įsidiegti Windows 10, juos galima pasidaryti į labai paprastus, panašius į Windows 7, galbūt kainuoja kiek laiko, bei tada galima sustabdyti atnaujinimus kokiai 30d. ir kas mėnesį įdieginėti, ir tada turėsi pilnai supportable windowsus, retai iškils problemų, patys windowsai surašo pakankamai gerus draiverius, tada betrūksta įsirašyti pagrindinius Chipset, bei GPU draiverius. Tai tiek :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Arminas_Gaming parašė:

tai nzn ar gadint asus k53sc siusdamas windows 10, nu jei palaikytų tai windows 11 laisvai siusčiaus.

Kur windows 10 nepalaiko? kad dar tas windows 8.1 gyvas

Tai paskutinė versija kurią dar palaiko iki Win 10. Kai 8.1 nebepalaikys, ateis ir Win 10 eilė. Nežinau kuo ten medum tas Win 7 pateptas, kad tau taip reikia jo. Win 10 visgi ir geriau optimizuoti, o didelio skirtumo išvaizdoje sistemos nėra, juolab kad customizable dalykas, tai pagal skonį pasidaryt daugumą dalykų gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Detoucher` parašė:

Tai paskutinė versija kurią dar palaiko iki Win 10. Kai 8.1 nebepalaikys, ateis ir Win 10 eilė. Nežinau kuo ten medum tas Win 7 pateptas, kad tau taip reikia jo. Win 10 visgi ir geriau optimizuoti, o didelio skirtumo išvaizdoje sistemos nėra, juolab kad customizable dalykas, tai pagal skonį pasidaryt daugumą dalykų gali.

tai iškart windows 11 siųstis? jei jau neužilgo išims tą Windows 10, bet jei kalbant dėl mano kompo, tai grybas, jau koki stacionarą pirkt, nei mano dabartinį "asus k53S3

prieš 13 valandas(-ų), Zero Two parašė:

tai cia su tavim kazkas blogai, kad naudoji 12 metu senumo operacine sistema, jau uz poros metu microsoft nebepalaikys windows 10, o tu dar prie windows 7 miegi

okey, bet kompas palaiko win 7, liktais nes įdiegė kompiuteristas tą windows 10, bet spec ziūrėjau googlej tai palaiko windows 7, 10 metų senumo mano pc, pagamintas 2011-07-17

ai gerai, pisiu ta windows 7 nafik, ir windows 10 varysiu, nes tikrai tas lėtumas užpisa, kokio nėra windows 10, bet nesenai windows 11 atidaryta, tai šita aplenkė windows 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Arminas_Gaming parašė:

tai iškart windows 11 siųstis? jei jau neužilgo išims tą Windows 10, bet jei kalbant dėl mano kompo, tai grybas, jau koki stacionarą pirkt, nei mano dabartinį "asus k53S3

Senolis, kaip suprantu, pagal informaciją rastą google. Kokių 2010 metų bus? Jau manau reiktų pagalvot apie atsinaujinimą geležies, o ne rebusą spręsti renkantis Windows versiją?
Tai viskas gerai su tais Win 10, gali ir juos instaliuotis. Nežinau kokie ten tiksliai parametrai kompiuterio tavo, galimai gali nepavilkt Win 11.

Redaguota , nario Detoucher`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...