Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LFG.LT - Lietuvos Fainiausias Gyvenimas


Newbie.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, mukaimas parašė:

Net nevark atrašinėti tokiems, geriau tiesiog judėk į priekį ir jie liks gale, nes jie apart stumimo nieko patys nepadarys.

Tai čia faktas. Tai ir juda serveris į priekį, darim atnaujinimus, viską tobulinam, gerinam. O jie man paskutinėj vietoj yra su savo nuomonėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, k3n parašė:

as ant zemes, kur tu matai, kad mes laido riteriai? pasakem faktus, su kuriais tu negali gincytis, nes viskas yra tiesa, ar tu ta supranti? Platintas gm, net linka tau numete, atsisiusk, pasileisk 1 prie 1, sistemos tospacios

O tau kąso? Koks man skirtumas kad kažkiek yra panašumo, beto man giliai nusišikt ant tavo to kažkokio platinto gm kurio net nežinau. Žodžiu neturiu ką čia su jumis ginčytis, tik palinkėsiu pagaliau užaugti

Dabar, k3n parašė:

butent, sekmes zlungant su tokiu poziuriu i nuomone!

Tai kad tu pats žlungi kaip asmenybė ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Augis_Bond parašė:

O tau kąso? Koks man skirtumas kad kažkiek yra panašumo, beto man giliai nusišikt ant tavo to kažkokio platinto gm kurio net nežinau. Žodžiu neturiu ką čia su jumis ginčytis, tik palinkėsiu pagaliau užaugti

Panasumo? Seni, pasileisk :D 1:1 modifikacijos, o jeigu edvis tau pribure, kad neplatintas, reiskia neziuri sito forumo :D;D;D sakau pasileisk ir sekmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, Augis_Bond parašė:

Eikit vaikai geriau mamoms padėti, o ne savo durnas mintis reikšti internete. Kada jūs pagaliau suauksite

O iš ko jūs gavot Edvio ar Dwayno? ? Tai gal jiems pasakyt kaip jūs tą jų sfg supisot ir nesugebat net išlaikyt jo? Prisistatė ćia dar vienas

Kad žmogus parašė, o jūs čia kiaušiniai tik tą ir sugebat, tai kritikuot. Vaikiškas čia jūsu kontentas. Jus pirma iš tėvų įšeikit, tada čia kritikuokit žmones kurie kažką stengiasi, o ne sėdi kaip sušikti laido riteriai kaip jūs

Kiaušiniai :DD Nieko iš projekto čia ir nereikia tikėtis,kai tu net kritikos nesugebi priimti,o tik sugebi kitus įžeidinėti ir keitelioti modifikacijas ;D GLHF

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, k3n parašė:

Panasumo? Seni, pasileisk :D 1:1 modifikacijos, o jeigu edvis tau pribure, kad neplatintas, reiskia neziuri sito forumo :D;D;D sakau pasileisk ir sekmes :)

Nelabai žinok įdomu, aš užsiimu serverio tobulinimais, naujinimais ir normalios aplinkos palaikymu, o ne aiškinimais kur ir kas yra. Suprask, aš susikoncentravęs ir serverio gerinimą

Dabar, Bloo parašė:

Kiaušiniai :DD Nieko iš projekto čia ir nereikia tikėtis,kai tu net kritikos nesugebi priimti,o tik sugebi kitus įžeidinėti ir keitelioti modifikacijas ;D GLHF

O tau kąso? Dar vienas prisistatė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, k3n parašė:

as ant zemes, kur tu matai, kad mes laido riteriai? pasakem faktus, su kuriais tu negali gincytis, nes viskas yra tiesa, ar tu ta supranti? Platintas gm, net linka tau numete, atsisiusk, pasileisk 1 prie 1, sistemos tospacios

Pabandžiau pasirodo tiesa, o dar ginasi. Bondai, pakeisti tekstus ar spalvas pawno nereiškia, kad padarysit stebuklą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, iNico parašė:

Pabandžiau pasirodo tiesa, o dar ginasi. Bondai, pakeisti tekstus ar spalvas pawno nereiškia, kad padarysit stebuklą. :D

Kokios spalvos, kokie tekstai. Čia gi Didelis atnaujinimas. Per naktį perkeltas modas į sf, su "nematytom" sistemom. O plius, padeda senieji savininkai, taigi tikėti čia reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas silpnas, net labai silpnas..  Neslėpsiu, bet sistemos tikrai matytos. Rekomenduočiau atsižvelgti ir į kritiką, nes ji yra teisingai išreikšta,  GM praktiškai vienodas..  

P.S Kodėl savininkų bendravimas toks žiaurus, nepriemat kritikos, faktų?  Su tokiu bendravimu tikrai, kaip ankščiau minėjo atbaidysit naujokus, kurie planuos užeiti į projektą apsižvalgyti, ar net žaisti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...