Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LFG.LT - Lietuvos Fainiausias Gyvenimas


Newbie.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, k3n parašė:

:D "Serveris tikrai nėra "šūdserveris", kadangi yra skirta daug pinigų bei laiko kurti gamemode'ui ir forumui." Juokingiausia dalis tik ta, kad šita modifikacija jau buvo paplatinta ir buvo naudota 2-uose projektuose, o gal ir daugiau - sfg ir sfgyvenimas. Tad nelabai visi matom - kur tas tavo įdėtas laikas kurti modifikacijai :D 

 

 

Eikit vaikai geriau mamoms padėti, o ne savo durnas mintis reikšti internete. Kada jūs pagaliau suauksite

18 minutes prieš, Matas S. parašė:

Būtent mūsų su Matu naudota SFG.LT bei SFGyvenimas.lt projektuose modifikacija ir dar ginčiniesi, jog tik panašu :)

O iš ko jūs gavot Edvio ar Dwayno? ? Tai gal jiems pasakyt kaip jūs tą jų sfg supisot ir nesugebat net išlaikyt jo? Prisistatė ćia dar vienas

13 minutes prieš, Equu parašė:

Aprašymas priminė 2010-2012 metus ?

Kad žmogus parašė, o jūs čia kiaušiniai tik tą ir sugebat, tai kritikuot. Vaikiškas čia jūsu kontentas. Jus pirma iš tėvų įšeikit, tada čia kritikuokit žmones kurie kažką stengiasi, o ne sėdi kaip sušikti laido riteriai kaip jūs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, k3n parašė:

Nesislėpkim nuo tiesos :D O del modo tai, mano ziniomis buvo perpirktas

Tavo žiniai tai Edvio, dwayno ir wMamba yra SFG, o jie čia nusipirkę tik ir sugeba vaidinti kietus. Beto Edvis mano buvęs klasiokas ir jis šnd pas mane užsukęs į svečius buvo. Tai koks skirtumas, jei laido riteriai nieko nesistengia, nedaro gyvenime, o tik sugeba virtualiam pasaulyje reikšti savo kritiką ir niekam neįdomius pasisakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Augis_Bond parašė:

Tavo žiniai tai Edvio, dwayno ir wMamba yra SFG, o jie čia nusipirkę tik ir sugeba vaidinti kietus. Beto Edvis mano buvęs klasiokas ir jis šnd pas mane užsukęs į svečius buvo. Tai koks skirtumas, jei laido riteriai nieko nesistengia, nedaro gyvenime, o tik sugeba virtualiam pasaulyje reikšti savo kritiką ir niekam neįdomius pasisakymus

Norint sekmingo projekto, visu pirma reiketu atsizvelgti i kritika. O jeigu ir taip toliau gincysies, projekto aprasymo komentartu skiltis tikrai nubaidys naujoka, sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, k3n parašė:

Norint sekmingo projekto, visu pirma reiketu atsizvelgti i kritika. O jeigu ir taip toliau gincysies, projekto aprasymo komentartu skiltis tikrai nubaidys naujoka, sekmes

Tai tegu ir parašo normaliai, o ne lygina kas kokius bent bšk panašius gm turi. Tu vienas bent normaliai parašei dabar ir užskaitau, o jie net ir to nesugeba

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką Tu čia pasakoji? SFG.lt seniai buvo parduotas Matams ir man, galiausiai liko man su Eligijumi, modifikacija buvo pirkta kartu, paskui sena versija su dafiga klaidų buvo paplatinta,  kurią Jūs ir naudojat, o jei norėjai pasigirti, kad pirkai platintą modifikaciją, tai Tau pavyko. :) Neklaidink žmonių ir ten esančių klaidų sutvarkyti vienareikšmiškai nepavyks, modifikacija sugadinta, vienintelis variantas rašyti nuo tuščio lapo tos pačios modifikacijos kodą ir ieškoti klaidų. O SFG.lt ar sugebam išlaikyti ar ne, jau mūsų reikalas, pažiūrėsim ką pasakysi kai atidarysim po vasaros poilsio :), jau greitai konkurentais tapsim, juk abudu puikiai žinom kur perbėgs visi žaisti, kai mes atsidarysim, tik ačiū dievui, kad modifikacija jau kita, o ne senoji ir subjaurota. Dėl pačio aprašymo - KLAIKU, neberašyk aprašymų kurie atrodo lygiai taip pat kaip 2012 metų SFG, sugalvok kažką unikalesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Matas S. parašė:

Nebūtina vadinti modifikacijos neplatinta kai tuo metu ji yra platinta.

Šjp man prie gamemode padeda buvę sfg įkūrėjai, o jūs tik tie kurie savo nesugeba sukurti, tik pirkti kitus projektus ? Tai tu čia ką nori pasakyti, kad kietas esi. Turi nupirktą projektą tai sveikinu turėk, bet ko kišies į kitus projektus, tu parodai savo IQ lygu nuliui

Redaguota , nario Augis_Bond
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Augis_Bond parašė:

Šjp man prie gamemode padeda buvę sfg įkūrėjai, o jūs tik tie kurie savo nesugeba sukurti, tik pirkti kitus projektus ?

 "o jūs tik tie kurie savo nesugeba sukurti, tik pirkti kitus projektus" :DDDD tu pats naudoji platinta gm (ar pirkai) ir bandai sakyt, kad jie nesugeba kurti? juoko doze vakarui

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Augis_Bond parašė:

Šjp man prie gamemode padeda buvę sfg įkūrėjai, o jūs tik tie kurie savo nesugeba sukurti, tik pirkti kitus projektus ?

Esmė nes kas padeda ar kokia jūs ja naudotat, o tame, kad pasakojat, jog naudojat unikalia ir niekur neplatinta, kai ta gamemoda turi kas tik nori, o tie kur nenori gali nesunkiai atsisiust :) 

Redaguota , nario Matas Luc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, k3n parašė:

1:1, pasileisk 

Tu man į akis tą pasakyk, o ne vaidink čia laido riterį

Dabar, mukaimas parašė:

linkiu sekmes, nekreipkit demesio i komentarus, judekit i prieki :)

Bent vienas normalus komentaras. Jie tai pats kaip matai yra laido riteriai, kurie nemato savo gyvenimo prasmės. O tau ačiū už palinkėjimus, nes serveris tam ir yra tobulinamas ir gerinamas, kad būtų geras. O čia bandau jiems paaiškint kad jie yra laido riteriai, bet kaip matau neverta, nes jų smegenys kiaušinio dydžio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, k3n parašė:

:DDD;DD:DDDdd paprasyk adreso,  facebooko, pakviesk i teamspeaka - neveltui sampo serverio savininkas, cmon, nebe 2015 zmogau, atsigauk

O tu atsistok ant žemės ir pažiūrėk kokie jūs laido riteriai esate. Nenoriu tyčiotis, bet patys turit susiprasti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Augis_Bond parašė:

Tu man į akis tą pasakyk, o ne vaidink čia laido riterį

Bent vienas normalus komentaras. Jie tai pats kaip matai yra laido riteriai, kurie nemato savo gyvenimo prasmės. O tau ačiū už palinkėjimus, nes serveris tam ir yra tobulinamas ir gerinamas, kad būtų geras. O čia bandau jiems paaiškint kad jie yra laido riteriai, bet kaip matau neverta, nes jų smegenys kiaušinio dydžio :D

Net nevark atrašinėti tokiems, geriau tiesiog judėk į priekį ir jie liks gale, nes jie apart stumimo nieko patys nepadarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Augis_Bond parašė:

O tu atsistok ant žemės ir pažiūrėk kokie jūs laido riteriai esate. Nenoriu tyčiotis, bet patys turit susiprasti

as ant zemes, kur tu matai, kad mes laido riteriai? pasakem faktus, su kuriais tu negali gincytis, nes viskas yra tiesa, ar tu ta supranti? Platintas gm, net linka tau numete, atsisiusk, pasileisk 1 prie 1, sistemos tospacios

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...