Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

GRP fivem?


Jonas13

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi, pradedu studijuot programavimą ir turėsiu laisvo laiko, galvoju gal būt kaip side project, reiktų pabandyti kažką pakurti fivem? Tačiau nenoriu RP, kadangi pačiam tai nėra įdomu, tiesiog įdomu kokios yra fivem galimybės, galvoju apie kažką chill kaip seniau būdavo Real-life.lt - sampo projektas, bei visokie kitokie šūdserviai kur tiesiog ridint around ar kažką veikti. Kimarinant, nesistengiant role-playint. Tik yra klausimas ar žmonės nori tokio serverio? Kadangi manau, jog užtruktų ne vieną menesį tokį projektą, paruošti, kadangi esu salyginai šviežias fivem lua codinime, tačiau nemanau, kad tai man bus problema, kadangi turiu patirties C# bei C++ programavime. Taigi šia tema, tiesiog noriu sužinot ar yra įmanoma išgauti kažkokį player base? (Jei kas nesupranta, pats daug laiko nesu žaidęs fivem max 200h, todėl klausiu tų kurie žino daugiau apie tai ko nori žmonės)

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Jonas13 parašė:

Kadangi, pradedu studijuot programavimą ir turėsiu laisvo laiko, galvoju gal būt kaip side project, reiktų pabandyti kažką pakurti fivem? Tačiau nenoriu RP, kadangi pačiam tai nėra įdomu, tiesiog įdomu kokios yra fivem galimybės, galvoju apie kažką chill kaip seniau būdavo Real-life.lt - sampo projektas, bei visokie kitokie šūdserviai kur tiesiog ridint around ar kažką veikti. Kimarinant, nesistengiant role-playint. Tik yra klausimas ar žmonės nori tokio serverio? Kadangi manau, jog užtruktų ne vieną menesį tokį projektą, paruošti, kadangi esu salyginai šviežias fivem lua codinime, tačiau nemanau, kad tai man bus problema, kadangi turiu patirties C# bei C++ programavime. Taigi šia tema, tiesiog noriu sužinot ar yra įmanoma išgauti kažkokį player base? (Jei kas nesupranta, pats daug laiko nesu žaidęs fivem max 200h, todėl klausiu tų kurie žino daugiau apie tai ko nori žmonės)

Jei nori bandyti, tai siūlyčiau kaip Doxony rašė tikrai ne fivem platforma. Norit to ar ne ši platforma tikrai bus pamiršta kai pradės atsidarinėt daugiau serverių ant RageMp ir Alt:V kas nežino abi platformos žymiai geresnės praktiškai viskuo. Jei domina plačiau esu išbandęs visas ir apie kiekvieną žinau pliusus ir minusus gali rašyti pm dc ar dar kur patarčiau. O ar verta čia jau kitas klausimas, mano žiniomis kuriasi tų serverių GRP tipo tai manau tikrai greičiau išeis nei, kad pavyks naują sukurti. O kai jie išeis tai ir fivem po truputį pradės mirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), rsrytis. parašė:

Kad praktiškai visi serveriai yra GRP, tik stovi po RP pavadinimu.

Aš šneku apie grp kaip nėra visiško rp interpretacijos, tiesiog paprastas gameplay, kadangi pats nemoku per geriausiai RP'int tai tiesiog galvoju tokį kaip grp susikurt laiko prastūmimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Jonas13 parašė:

Aš šneku apie grp kaip nėra visiško rp interpretacijos, tiesiog paprastas gameplay, kadangi pats nemoku per geriausiai RP'int tai tiesiog galvoju tokį kaip grp susikurt laiko prastūmimui :)

kuom tas grp serveris būtų geriau nei tiesiog GTA ONLINE?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už.

RP man skamba įdomiai, bet meh.. Sunku žiauriai įsivažiuot kaip naujam žaidėjui, per daug apsikraut, juolab kad ir už PC ribų yra dalykų kurie makaulę spaudžia. 

GTA V GRP senai jau noriu, bet vis nieko neatrandu. Turiu omeny ne kažkokį freeroam'ą kaip GTA Online, bet tokį kaip SA:MP'e Rls.lt, buvęs R-mg.lt ir begalęs kitų serverių, kur idėja ta, jog yra frakcijos, yra darbai, yra sistemos kaip ir RP serveriuose, tik tiek kad nėra pačio RP. Yra taisyklės, turi būti tvarka, bet tiesiog kimarini, dirbi ten tose frakcijose, stumi su kitais žaidėjais ir taip sau žaidi. Taip pat kaip paauglystėj buvo su SA:MP'u. RP įdomu, idėja tikrai gera, bet po darbo grįžus sėsti, įsikišt į nosį mikrofoną ir kalbėt su kitais žaidėjas kaip su savo klientais ar darbdaviais mane asmeniškai alina. Norisi atsisėsti tyliai, barškint klaviatūra ir žaisti paprastą žaidimą, atsiradus norui įsijungti ir voice chat'ą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau, kad tikrai nemažai žmonių laukia pirmų GTA V GRP lietuviškų projektų, bet arba tiesiog vis dar tenkinasi SAMP serveriais arba žaidžia kitus žaidimus iki kol atsiras vienas kitas toks projektas. Aš pats visai norėčiau pažaisti GTA V GRP. Kažkada buvo minčių išmėginti RP, bet meh, tas visas realistiškumas, įsiliejimas į vaidmenį ir panašiai man nepatiko, užtenka „RP“ kasdienybėje :D Atsisėdus prie kompiuterio ir įsijungus žaidimą, norisi smagiai praleisti laiką, o ne virtualų gyvenimą žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...