Peršokti į turinį

Teorija


Jore

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galiu pasakyt, kad teorijos praejimas uz pinigus yra pinigu waistinimas, kaina prasideda nuo 2000e, priklauso kaip gerai pazisti zmogu is kurio perki, pamainos ir t.t, manau geriau jau tikrai ismokt paciam, o jeigu ir tas nesiseka siulau is vis nesest uz vairo, nes per tokius nupirktinius veliau nekalti zmones zuna keliuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino ir atrakino šią temą
2021-09-28 11:23, Kukme1steris. parašė:

Nusiperki valandų alsket arba ketbielietai ir viskas, realiai pora dienų pasprendžiau ir viskas, regitroje 90%

Nežinau kaip kam man teko 2 mėn aktyviai alsket testus spresti, bet iš pirmo karto regitroje tikrai neišlaikiau nors visada alsket po akimis padėta buvo. O tu čia keletą dienų sprendei namuose ir iškart į regitra šaunu kad išlaikiai. Vieniems papuola lengvi klausimai dauguma jų būna iš alsket kiti sunkesni kurių nerasi ketbilietuose ar alsket.

Redaguota , nario Saulytis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Saulytis parašė:

Nežinau kaip kam man teko non stop 2 mėn aktyviai testus spręsti bet iš pirmo karto tikrai neislaikiau visada alsket po akimis padėta buvo. O tu čia keletą dienų sprendei namuose ir iškart į regitra šaunu sėkmės reikalas čia. Vieniems papuola lengvi klausimai dauguma jų būna iš alsket kiti sunkesni kurių nerasi ketbilietuose ar alsket.

Sėkmės reikalas? Labiau panašu į tai kaip gerai sugebi įsisavinti informaciją ir ją panaudoti reikiamu metu. O ir 80% klausimų yra loginiai, tad vien logika pasikliaudamas gali išlaikyti.

Redaguota , nario rsrytis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Saulytis parašė:

Nežinau kaip kam man teko non stop 2 mėn aktyviai testus spręsti bet iš pirmo karto tikrai neislaikiau visada alsket po akimis padėta buvo. O tu čia keletą dienų sprendei namuose ir iškart į regitra šaunu sėkmės reikalas čia. Vieniems papuola lengvi klausimai dauguma jų būna iš alsket kiti sunkesni kurių nerasi ketbilietuose ar alsket.

jeigu 2 men reikejo testus aktyviai sprest, gal nesesk geriau uz vairo xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Saulytis parašė:

Nežinau kaip kam man teko non stop 2 mėn aktyviai testus spręsti bet iš pirmo karto tikrai neislaikiau visada alsket po akimis padėta buvo. O tu čia keletą dienų sprendei namuose ir iškart į regitra šaunu sėkmės reikalas čia. Vieniems papuola lengvi klausimai dauguma jų būna iš alsket kiti sunkesni kurių nerasi ketbilietuose ar alsket.

Gal tu tiesiog nelaikyk tu teisių, jeigu per 2 mėnesius mokslų nesugebėjai regitroje išlaikyti turėdamas ALSKET. ?‍♂️?‍♂️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), > Dariukas parašė:

Gal tu tiesiog nelaikyk tu teisių, jeigu per 2 mėnesius mokslų nesugebėjai regitroje išlaikyti turėdamas ALSKET. ?‍♂️?‍♂️

Aš nesakiau, kad visiškai neišlaikiau teorijos, bet minėjau, kad iš pirmą karto nepasisekė išlaikyti.

Bet jei žmogui nesiseka išlaikyti iš pirmo karto, tai nereikia pulti ant žmogaus. Nėra tokių atvejų, kad visi sėdi regitroje prie 6 kompiuterių, ir visi iš pirmo karto išlaikytų. Koks trečdalis iš pirmą karto išlaiko tai sakau, sėkmės reikalas čia kitiems taspats, kad iš antro ar trečio išlaiko bet išlaiko teorija.

Redaguota , nario Saulytis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Saulytis parašė:

Aš nesakiau, kad visiškai neišlaikiau teorijos, bet minėjau, kad iš pirmą karto nėjo išlaikyti.

Nereikia taip žiauriai nusivertinti savęs, juk vis tiek įmanoma išlaikyti, kai galima padaryti nemažai klaidų (6). Kiek teko man susidurti, tai daugiau nei pusė egzamino klausimų buvo itin panašūs į alsketo, kuriuos sprendžiau paskutiniu metu :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu atsakymu lapus kurie teste būna jei reikia galiu numęsti xD. Bet alsket sprendi daug kartų pvž: 30 valandų sočiai užtenka. Knygute pasiskaitai, žiūri klaidas analizuoji ko nemoki ir reikia gerai pasiskaityti, nes klausimai suktai suformuluoti būna. Pats iš 2 karto teorija išlaikiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemokamus kelių svetainių testus karts nuo karto paspręsdavau kai nieko neveikdavau, VM'e 2 vakarus pasprendžiau jų turimus testus ir išsilaikiau abi teorijas iš pirmo karto. Pora klasiokų sakė „Pirk testus, kitaip neišlaikysi“, bet joke's on them, patys spręsdami mokamus neišlaikė iš pirmo karto :D O šiaip nėra ten nieko sudėtingo, labiau dėmesį atkreipt reikia į teorijoje pateikiamas sunkesnes situacijas (ženklų žaismas ir pnš.), kur tiesiog bando prigauti. Kelyje daugumos pavaizduotų testuose situacijų net nepamatysi.

Redaguota , nario Detoucher`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Thug Life parašė:

Turiu atsakymu lapus kurie teste būna jei reikia galiu numęsti xD. Bet alsket sprendi daug kartų pvž: 30 valandų sočiai užtenka. Knygute pasiskaitai, žiūri klaidas analizuoji ko nemoki ir reikia gerai pasiskaityti, nes klausimai suktai suformuluoti būna. Pats iš 2 karto teorija išlaikiau.

Jei galėtum įmesk į [email protected] 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-09-28 19:46, Saulytis parašė:

Aš nesakiau, kad visiškai neišlaikiau teorijos, bet minėjau, kad iš pirmą karto nepasisekė išlaikyti.

Bet jei žmogui nesiseka išlaikyti iš pirmo karto, tai nereikia pulti ant žmogaus. Nėra tokių atvejų, kad visi sėdi regitroje prie 6 kompiuterių, ir visi iš pirmo karto išlaikytų. Koks trečdalis iš pirmą karto išlaiko tai sakau, sėkmės reikalas čia kitiems taspats, kad iš antro ar trečio išlaiko bet išlaiko teorija.

gi niekas nekalba kiek iš atėjusių išlaiko, kalbam apie tai, kad 2 mėnesius mokeisi ir neišlaikei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Ricci parašė:

gi niekas nekalba kiek iš atėjusių išlaiko, kalbam apie tai, kad 2 mėnesius mokeisi ir neišlaikei :D

Bet skaityk kas parašyta 2 mėn alsket sprendžiau, ne regitroje. Ir nesakiau kad neišlaikiau, tik sakiau kad ne iš pirmo karto paėjo. 

Aš tik pasakysiu temos autoriui jei iš pirmo karto neišlaikiai, nesinervink, bandyk dar kartą, tik gerai pagalvok ir išlaikysi. Svarbiausia išlaikyti teoriją ir praktiką, kad gautumėte tą vairuotojo pažymėjimą, o kitiems nesvarbu, ar išlaikei iš pirmo ar trečio karto. 

Su C kategoriją dar sunkiau ten 60 klausimų. Iš mano pažįstamų du laikė tai vienas iš pirmo karto išlaikė o kitas tik iš trečio karto, bet išlaikė ir dėl to savęs smarkiai negraužė.

Redaguota , nario Saulytis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...