Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lscity.lt projektas ieško žmogaus į komandą .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kadangi nesame žmones kurie labai užsiima forumais t.y jų tvarkymų, logotipu piešimu, temų tvarkymo, modifikacijų įrašinėjimu tai būtent ieškome tokio žmogaus, kuris tikrai sugebėtu dirbti ties forumu bei turėtu patirties grafikos dizaine. Jei esi toks žmogus susisiek su manimi ! Ieškome LScity.LT projektui ! Jei labai reikėtu galėčiau už darbą komandoje apmokėti, priklauso nuo to ką moki bei mūsų pateiktu darbų .  Prie projekto dirbame rimtai, darbų nestabdome dėl to ieškome žmogaus kuris būtų rimtai nusiteikęs padirbėti projekte. Su jūsų aprašymais ką sugebate, ką mokate kokiame esate projekte dirbe prieš tai lauksiu discord: iMinde#9663

 

P.S Negaiškite laiko tie kurie minimaliai nusimanote šioje srityje, ieškome tikrai rimto bei patyrusio žmogaus šiame reikale . 

Jei būsite susidomėję dirbti komandoje, norėsite pamatyti mūsų darbus ką esame atlikę, galėsime pateikti jums mūsų visus atliktus darbus modifikacijoje kurios atliko tikrai išmanantis savo darbą programuotojas. 

Redaguota , nario iMinde_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlai negaišti mažai žinių turintiems, tačiau pats rašai, jog galbūt apmokėsi už darbą. Pagalvok pats dabar, vienintelis tavo variantas ir yra prisikviesti mėgėjus, kurie ir dirbtų nemokamai, vardan komandos ar privilegijų, kad ir kaip keistai skamba, net nestartavus, siūlomas "oras".

Taipogi, ieškai pora pozicijų žmonių, pvz grafikos dizainerio ir koduotojo serverio, svetainės koduotojo (tikriausiai darbas prie svetainės ir kodavimas bus) ir siūlai 1 žmogaus atlygį, net ne atlygį, o "orą".

Projekto kūrimas yra didelės investicijos, tu moki komandai, ji tau kuria produktą, iš kurio gali pelnytis. Jei žadėsi "pelno dalį" ar privilegijas, kitaip sakant "švarų orą", tokį ir "projektą" gausi ;)

Redaguota , nario Lipalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Lipalas parašė:

Siūlai negaišti mažai žinių turintiems, tačiau pats rašai, jog galbūt apmokėsi už darbą. Pagalvok pats dabar, vienintelis tavo variantas ir yra prisikviesti mėgėjus, kurie ir dirbtų nemokamai, vardan komandos ar privilegijų, kad ir kaip keistai skamba, net nestartavus, siūlomas "oras".

Taipogi, ieškai pora pozicijų žmonių, pvz grafikos dizainerio ir koduotojo serverio, svetainės koduotojo (tikriausiai darbas prie svetainės ir kodavimas bus) ir siūlai 1 žmogaus atlygį, net ne atlygį, o "orą".

Projekto kūrimas yra didelės investicijos, tu moki komandai, ji tau kuria produktą, iš kurio gali pelnytis. Jei žadėsi "pelno dalį" ar privilegijas, kitaip sakant "švarų orą", tokį ir "projektą" gausi ;)

 

Tai aš ir siūlau šį darbą ne ekspertui, o kuris nusimano grafikos dizaino darbuose bei turi puslapio tvarkymo pagrindų. Kitas dalykas tai jei man reikės kokybišku darbų aš juos visada nusipirksiu kaip ir visada darau. Dar vienas dalykas nežinau kur tu čia matai žodį galbūt, bet už gerus darbus ir jei žmogus pareikalauja mokesčio už savo darbus aš visada apmoku. Tiesiog ieškau pastovaus žmogus kuris būtų komandoje su grafikos dizaino patirtimi ir puslapio tvarkymo pagrindais (jei kažkas nutiktu) . O apie investicijas tai net kalbos nėra, aš jau investavęs daug ir dar daugiau investuosiu į tai ką darome, bet manau forumas nėra toks svarbus dalykas kaip žaidimo modifikacija. Tai kadangi čia ne visi supranta tai patikslinsiu dar karta, kad už pastovu darbą komandoje yra apmokama jei tai yra reikalaujama iš darbą atliekančio žmogaus + pareigos žaidime. 

Redaguota , nario iMinde_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu rimtas be patirties, nelabai nusimanau žaidimuose, bet už 3.5k eur per mėnesį galiu tapti jūsų komandos nariu. 3.5k čia ne apie žaidimo pinigus kalbu.

 

Nelabai suprantu... kuriat čia tuos žaidimų serverius kas savaitę, ir kas iš to ? Geriau sukurkite kokię undergraudinę narkotikų parduotuvę ar dar kažką..

Dabar žaidžiat žaidimus žaidime..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, B2RH42 C3DF3 parašė:

Esu rimtas be patirties, nelabai nusimanau žaidimuose, bet už 3.5k eur per mėnesį galiu tapti jūsų komandos nariu. 3.5k čia ne apie žaidimo pinigus kalbu.

 

Nelabai suprantu... kuriat čia tuos žaidimų serverius kas savaitę, ir kas iš to ? Geriau sukurkite kokię undergraudinę narkotikų parduotuvę ar dar kažką..

Dabar žaidžiat žaidimus žaidime..

Nu žaidime manau smagiau kalėjime pasedėt už narkotikus nei pravėnuose būt subadyta subine :) O šiaip dėl projektu kurimu kas savaite tai tu čia kalbi apie tuos kur gamemodus traukia iš supergames? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, B2RH42 C3DF3 parašė:

Esu rimtas be patirties, nelabai nusimanau žaidimuose, bet už 3.5k eur per mėnesį galiu tapti jūsų komandos nariu. 3.5k čia ne apie žaidimo pinigus kalbu.

 

Nelabai suprantu... kuriat čia tuos žaidimų serverius kas savaitę, ir kas iš to ? Geriau sukurkite kokię undergraudinę narkotikų parduotuvę ar dar kažką..

Dabar žaidžiat žaidimus žaidime..

Ar skauda tau dabar, kad zmogus pasiskelbe? Jeigu turi pinigu ir ivales laiko, tai lai investuoja kur tik nori. Pirma karta ji matau, bet kad ir kas savaite kurtu nematau prasmes cia negatyva skleisti. Nors ir nieko nepasiseks, bet bent jau sekmes butu galima palinketi vietoj bereiksmiu komentaru rasymo, o jeigu net sito nesugebi, tai grizk i savo underground'a ir pardavinek skolnikams ta savo skystuka apie narkotikus nesvajojes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), pak parašė:

Ar skauda tau dabar, kad zmogus pasiskelbe? Jeigu turi pinigu ir ivales laiko, tai lai investuoja kur tik nori. Pirma karta ji matau, bet kad ir kas savaite kurtu nematau prasmes cia negatyva skleisti. Nors ir nieko nepasiseks, bet bent jau sekmes butu galima palinketi vietoj bereiksmiu komentaru rasymo, o jeigu net sito nesugebi, tai grizk i savo underground'a ir pardavinek skolnikams ta savo skystuka apie narkotikus nesvajojes.

Geimeriai įsižeidė...  ? Neaiškink ką man daryti ir kaip komentuoti, geriau eik savo nuke duke projektus kurti :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

Tai kad pats geimeris ieškai iš kur raktų nusipirkt pigiau.

Šuo loja ant kito šuns.

Nei tu čia buvai nei čia tavęs reikėjo, teisėju nori būti ? Ieškojau raktų didesniais kiekiais kaip, kad ir parašyta, tai tikriausiai logiškai mąstant ne tam, kad žaisti su tais visais raktais, o tam, kad juos parduoti.. nemanai ? Nebūkite ar jau bent pasistenkite nebūti tokiais prielipomis iš teisingumo komandos. Ir išmokite priimti kitokias galbūt ir neigemas nuomones.  Nors gerai pagalvojus..... tikriausiai tai mano klaida ne jūsų... kad aš apskritai komentuoju šiame forume...  ir čia lankausi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), B2RH42 C3DF3 parašė:

Nei tu čia buvai nei čia tavęs reikėjo, teisėju nori būti ? Ieškojau raktų didesniais kiekiais kaip, kad ir parašyta, tai tikriausiai logiškai mąstant ne tam, kad žaisti su tais visais raktais, o tam, kad juos parduoti.. nemanai ? Nebūkite ar jau bent pasistenkite nebūti tokiais prielipomis iš teisingumo komandos. Ir išmokite priimti kitokias galbūt ir neigemas nuomones.  Nors gerai pagalvojus..... tikriausiai tai mano klaida ne jūsų... kad aš apskritai komentuoju šiame forume...  ir čia lankausi..

Tai kad pats prielipa aiškini kam ką kurt, ką verta ir ko ne. 

Gerai, kad pasiteisinai kodėl ieškojai raktų, mister sherlock :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...