Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Acer predator triton 500 undervoltinimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Acer predator triton 500 nešiojamojo kompiuterio temperatūra, žaidžiant žaidimus pakyla iki (gpu) 86 - 91 laipsnio, prieš termo pastos perdėjimą ir fanų nuodugnų išvalymą gpu temperatūra pakildavo iki 95 ir tada viskas užlūždavo. Bet 91 laipsnis vis tiek yra daug ir dėl to patiriu mažus ir retesnius lag-spikus.  Be to, gpu clock greitis, testuojant žaidimą, nukrenta nuo 1400mhz iki 885mhz (ant 885 ir laikosi). Žiūrėjau daugiau nei keletą pamokų per YT kaip undervoltint, bet nelabai kas išeina, nes pas visus gpu clock greičiai būna apie 1700 ir panašiai. Tai gal man kažkas apskritai pagedę su gpu clock greičiu? 

Screenshot_2.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

O tai kas tau tiksliai nesigauna undervoltinant? Šiaip, greičiai 1700MHz negali būti ant tavosios, 1.2-1.4GHz eina ant mobile variantų.

pas mane iš viso, kai testuoju su programa "heaven benchmark 4.0", tai pas mane greitis būna 1400MHz, BET keliom sekundėm ir nukrenta perminutę iki 885MHz ir ten lieka (nes tada būna jau 86 temperatūra). Man iš vis, kai pradedu testuoti temperatūra ir clocko greitį, tai temperatūra irgi vos per vieną minutę ar net greičiau pakyla nuo 60 iki 86 (ir per 15min iki kokių 90 laipsnių užkyla). Tai net nežinau kaip undervoltint, jei pas mane vos 885 MHz

Redaguota , nario Zantrilas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Zantrilas parašė:

pas mane iš viso, kai testuoju su programa "heaven benchmark 4.0", tai pas mane greitis būna 1400MHz, BET keliom sekundėm ir nukrenta perminutę iki 885MHz ir ten lieka (nes tada būna jau 86 temperatūra). Man iš vis, kai pradedu testuoti temperatūra ir clocko greitį, tai temperatūra irgi vos per vieną minutę ar net greičiau pakyla nuo 60 iki 86 (ir per 15min iki kokių 90 laipsnių užkyla). Tai net nežinau kaip undervoltint, jei pas mane vos 885 MHz

Undervoltinimas tam ir skirtas, kad galėtų nukristi temperatūra ir komponentas galėtų veikti efektyviau... Šiaip, kaip laptopui 86 dar neturėtų būti baisi temperatūra ir jis neturėtų downclockintis, bent jau pagal mane. Patarčiau pamėginti GPU driverius persirašyti, prieš tai senus ištrinti su DDU. 

Dar siūlyčiau atkreipti dėmesį ar laptopas kartais neturi įvairiausių Silent Mode, Turbo Mode, Balanced Mode ir panašiai. Gal tu bandai žaisti ant Silent Mode ir ventiliatoriai negali pilnai atlikti savo darbą ir kompiuteris dėl to stipriai kaista.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Undervoltinimas tam ir skirtas, kad galėtų nukristi temperatūra ir komponentas galėtų veikti efektyviau... Šiaip, kaip laptopui 86 dar neturėtų būti baisi temperatūra ir jis neturėtų downclockintis, bent jau pagal mane. Patarčiau pamėginti GPU driverius persirašyti, prieš tai senus ištrinti su DDU. 

Dar siūlyčiau atkreipti dėmesį ar laptopas kartais neturi įvairiausių Silent Mode, Turbo Mode, Balanced Mode ir panašiai. Gal tu bandai žaisti ant Silent Mode ir ventiliatoriai negali pilnai atlikti savo darbą ir kompiuteris dėl to stipriai kaista.

pasiekia ir 90, ir tada jau prasideda tokie reti lag-spike, turbo mode, taip yra, keista, net nepagalvojau apie tai, reikia išvandyti. Dėl undervoltinimo tai taip, suprantu kam skirtas, bet turiu omeny, kad per YT pamokas pas juos būna clocko greitis ten virš 1800, tai jie nusimuša ten kažkiek, o kai pas mane vos 885MHz, tai nieko čia turbūt numušt beveik nėra ko. Bet labai dėkui už pagalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...