Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Brutai.lt - Naršyklinis )arba wap) RPG


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, paleidau, kaip mėgstama sakyti, WAP (arba naršyklinį)  žaidimą.

Tai labiau kaip hobis ir įrankis pažinti žaidėjus, taip pat praktikinė užduotis kaip palaikyti ir naujinti sena kodą.

Neturiu įpatingo pristatymo ir nors tai yra citata iš pačio puslapio manau, kad gan gerai apibūdina žaidimą.

Brutai.lt tai RPG stiliaus žaidimas. Kuriam jums iššūkį mes ne tik jus supanti aplinka bet ir kiti žaidėjai

Jums teks mokytis įgūdžių, statytis namus, auginti vaisius ir daržoves. Žaidžiant teks keliauti po miestus ir vykdyti įvairias misijas.

Išsikovoje pripažinimą galėsite išsikovoti ir ? karaliaus sostą!

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
41 minutes prieš, iVron parašė:

So..

  1. Pirmiausia pasidaryk normalu dizaina nes dabar net nesinori registruotis,. i ji, 

 

Ah, taip, dizainas, mano nuožmus priešas. Kadangi naudoju dark mode nepastebėjau, kad pagrindinis žaidimo blockas naudoja ne tą stilių ?.

O daugiau nežinau kas su juo negerai ir kol kas didelių pakeitimų neplanuoju. Na ir pripažįstu ir neslėpsiu tai tikrai nėra meno kūrinys

Redaguota , nario tautietisbrutas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

2021-06-24 13:20, Yaricon parašė:

Padaryk normalu dizainą, tik tada bus manau žmonių. ?

Šitas dizainas turbūt koks antras normaliausias dalykas tavo gyvenime.

 

 

2021-06-24 13:14, mukaimas parašė:

Trūksta pagrindiniame informacijos apie patį žaidimą, statistikos.

Šiek tiek papildžiau informaciją, įdėjau įvairios statistikos.

Dėja išemiau žaidimo naujienas svečiam, kaip supratau buvo dvi sistemos o aš rašydavau į narių todėl ši rodė beleką.

 

 

Taip pat atnaujinau išvaizda vidiniuose žaidimo puslapiuose (žaidėjams), tikiuosi dabar bus viskas paprasčiau ir aiškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia :D

Galvojau užsiregistruosiu iki tol kol nepamačiau:

"augintiniaį" "nukį" "pinihų".

Dizainas, gramatika tiek kiek pamačiau supratau, kad šitas reikalas neišlipęs iš 2010 metų. Tau berneli, kad konkuruot pradėt reikia nemažai ploto apkakot, ką kalbėt apie žaidėjus. Kiek darbo įdėta, toks ir rezultatas, tad nesistebėk, kokia yra esama liūdna situacija.

Nieko nematau tavo kurto, viskas nup*zdinta iš kažkur ar tiesiog sukeista

Užėjus į DC supratau, kad rimtai nusiteikęs administratorius.

https://imgur.com/a/nhlt2Li

 

Redaguota , nario Andriiucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2021-06-27 20:11, mukaimas parašė:

Išsitaisyk gramatines klaidas "našyklinis" ir pan., pasirink skaitomesnį sriftą, per pc sunku skaityti, per mobilųjį turbūt dar prasčiau. Įdėk viršuje logotipą, yra wap dizainų saitų kur nemokamai arba už simbolinę kainą pakurs.

Galvojau kurti su tuo šriftu žaidimo atmosferą, bet iki to dar toli.
Pakeičiau.

Dėl gramatikos sutinku - reprezentacija tikrai blogą padariau. Ir dar vienas šūvis sau į koją buvo tai, kad neskubėjau jos tvarkyt.
Dėl bannerio nežinau kiek jis reikalingas.

 

 

2021-06-29 11:53, Andriiucha parašė:

Kas čia :D

Galvojau užsiregistruosiu iki tol kol nepamačiau:

"augintiniaį" "nukį" "pinihų".

Dizainas, gramatika tiek kiek pamačiau supratau, kad šitas reikalas neišlipęs iš 2010 metų. Tau berneli, kad konkuruot pradėt reikia nemažai ploto apkakot, ką kalbėt apie žaidėjus. Kiek darbo įdėta, toks ir rezultatas, tad nesistebėk, kokia yra esama liūdna situacija.

Nieko nematau tavo kurto, viskas nup*zdinta iš kažkur ar tiesiog sukeista

Užėjus į DC supratau, kad rimtai nusiteikęs administratorius.

https://imgur.com/a/nhlt2Li

 

 

Bet juk tu nežinai kiek darbo įdėta. Kad esu blogas kūrėjas žaidimo kontekste sutinku, nes prioritetas ne content'e.
Pvz. nemažai taip vadinamo spageti kodo perrašiau į funkcijas / klases, adaptavau symfony komponentus, taisiau n+1 problemas kol neišmetė iš host'o.
 Aišku galėčiau apie tai rašyt į naujienas, bet kam tai įdomu o tai užima daug laiko.
Ir šiaip turiu įtarimą, kad konkurentai passwordus vis dar hashina su md5, bent jau tai radau šitam skripte kurio paskutiniai pasispardymai buvo dar net 2016.
Aš jau senai supratau, kad tai tik laiko klausimas kada gausiu strėlių kodėl nekuriu naujo content. Man asmeniškai atrodo, kad žaidimass nėra labai patogus todėl po biški tvarkau UI, o tvarkymas yra tas, kad meti lauk visą failą ir darai iš naujo.
Pvz. kiekvienas skillas turėjo po savo failą kurie iš principo buvo tokie patys, todėl jų prižiūrėjimas - absurdas.
Na bet čia jau detalės ir iš esmės apie tą patį.

Savo rankom nieko nepyzdinau, viską perėmiau, aišku dabar atsakomybė mano aš nemanau, kad tai didelis rodiklis. Gyvuoja pilni projektai pastatyti ant kitų įdėju (runescape)
O dėl screen tai nežinau ką ir pasakyt. Minty buvo ne tik kaip pagalvojai iš kur nupyzdint", bet ir niekada neatsisakiau free assetų.
Ir tarp kitko turbųt lengviau išvardint konkurentus kuriuos nėra pyzdintu assetu nei kuriuos yra. :)

Jei jums svarbu grafikos, tai aš tikrai abejoju ar kada galėsiu jomis pasigirt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...