Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Laptopas išsijunginėja.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, rašau su problema, kurios sprendimo niekur nerandu.

Prieš mėnesį galimai sugedo mano laptopo baterija, (laikydavo po 16 val., o po gedimo 2-3 val.) po šio gedimo viskas veikė kaip ir tvarkoje, toliau kompiuteris pakeldavo apkrovas (žaidimai, stress testai, video renderinimas). Ir vieną vakarą prasidėjo nesamonės — kompiuteris nebesikraudavo (prieš tai buvo visiškai išsikrovęs). Ta prasme įjungus laptopą baterija pasikraudavo max 6% ir toliau naudojant ir sukeliant apkrovą kompiuteriui jis išsijungdavo be jokio perspėjimo (pakrovėjas visada būdavo įjungtas). Išsiėmiau bateriją, bet problema išlieka — kompiuteris išsijunginėja gavęs didesnę apkrovą. Kas gali būti? Aš svarstau, jog čia gali būti problema, kad nėra baterijos (nu sugedus). Kolkas further investigation nedariau, nieko nekrapščiau, išskyrus išėmiau bateriją. Windows updeitai padaryti. Battery resetus dariau - nepadeda nieko. Laptopas nekaista - temperatūros didelių apkrovų arba long gaming session metu būdavo 70-80. Dabar įjungus žaidimą kokį išsijungia po kokių 10 sekundžių. Galbūt GPU?

Acer Nitro 5

Operating System
    Windows 10 Home 64-bit
CPU
    Intel Core i5-9300h @ 2.40GHz
    Coffee Lake 14nm Technology
RAM
    8,00GB
Motherboard
    CFL Superb_CFS (U3E1)
    %1 Chipset
Graphics
    Generic PnP Monitor (1920x1080@60Hz)
    Intel UHD Graphics 630 (Acer Incorporated [ALI])
    4095MB NVIDIA GeForce GTX 1650 (Acer Incorporated [ALI])
    SLI Disabled
Storage
    931GB TOSHIBA MQ04ABF100 (SATA ) 
    119GB KINGSTON RBUSNS8154P3128GJ1 (SATA-2 (SSD))

Redaguota , nario Good Beer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo ta pati situacija, bandyk išsivalyti dulkes iš kompiuterio komponentų, atsidaryk jį, prasivalyk dulkes, galbūt ventiliatorius nesisuka ir dėl karščio išsijungia automatiškai kompiuteris. Patarimas: jei nemoki pats išsiardyti kompiuterio tvarkingai, siūlyčiau nerizikuoti ir nunešti jį į kompiuterių taisyklą, už tave viską padarys ir patikrins ar iš tikrųjų tame buvo bėda.

Tačiau man tas nepadėjo ir pamaniau, kad tokį dalyką privertė daryti neįrašytas windows update, nes jį ignoravau ir pabandžiau dirbtiniu būdu neleisti kompiuteriui savęs išsijungti, aišku tai pavojinga kai kuriais atvejais, bet virš metų šį kompiuterį naudoju naudoju ir nė karto nebuvo išsijungęs: 

 

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
36 minutes prieš, heatzy parašė:

Man buvo ta pati situacija, bandyk išsivalyti dulkes iš kompiuterio komponentų, atsidaryk jį, prasivalyk dulkes, galbūt ventiliatorius nesisuka ir dėl karščio išsijungia automatiškai kompiuteris. Patarimas: jei nemoki pats išsiardyti kompiuterio tvarkingai, siūlyčiau nerizikuoti ir nunešti jį į kompiuterių taisyklą, už tave viską padarys ir patikrins ar iš tikrųjų tame buvo bėda.

Tačiau man tas nepadėjo ir pamaniau, kad tokį dalyką privertė daryti neįrašytas windows update, nes jį ignoravau ir pabandžiau dirbtiniu būdu neleisti kompiuteriui savęs išsijungti, aišku tai pavojinga kai kuriais atvejais, bet virš metų šį kompiuterį naudoju naudoju ir nė karto nebuvo išsijungęs: 

 

 

prieš 9 valandas(-ų), Good Beer. parašė:

Laptopas nekaista
 

O su tokiais force žaist trupučiuką baisu, nes kompiuteris ne pigus.

Redaguota , nario Good Beer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...